Мами в Италия 14

  • 15 101
  • 271
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 167
Добре дошли в четиринадесетата част на темичката мами в Италия!
Живеем в Италия и тук споделяме всякакви въпроси, свързани с живота и интеграцията в италианското общество.
Очакваме да включим и още жени, живеещи в Италия! smile3501

Радваме се, че ви има и благодарим на всички за помощта, добрите думи и настроение!
 newsm51


МАМИ В ИТАЛИЯ



Или иначе казано:

Trentino Alto Adige:
gogo04 (МАЯ) - vicino a Trento

Friuli Venezia Giulia:
Zai4enze (ГИНКА) - Trieste
piccola (КАЛИНКА) - Trieste

Piemonte:
Amymommy (ВЛАДИ) - Torino


Lombardia:
Giorgia (ГЕРИ) - Monza
antoegabi (АНТОНИЯ) - Imbersago
piccolina (АНИ) - Valsolda
donna al volante (ВАЛЯ) - vicino a Bergamo
mcdirock (МИЛЕНА) - Lissone
sonita (СОНЯ) - Мilano
Bimba24 (ДЕСИ) - Desenzano del Garda
feiam (Параноична Заядливка Wink) - vicino a Milano
Ginger! (...) - Lecco

Emilia Romagna:
Lennie (ЕЛЕНА) - vic. Bologna

Toscana:
Кала(Bella13) (КАЛИНА) - Livorno
Medea & BeaZtiE (ДИНЕВИ) - Arezzo

Marche:
makaui daniela (ДАНИЕЛА) - Ancona

Lazio:
Само Вески (ИРИНА) - vicino a Roma
Italina (АНТОНИНА) - Roma
vanesa79 (ВАНЯ) - Santa Marinella
denise(ДЕСИ)-Roma
Vesna 27(  )-Roma

Campania:
dessita (ДЕСИ) - Napoli

Basilicata:
Rositsa (POСИ) - Palazzo San Gervasio


Архивът: Grinning

Мами в Италия 1
Мами в Италия 2
Мами в Италия 3
Мами в Италия 4
Мами в Италия 5
Мами в Италия 6
Мами в Италия 7
Мами в Италия 8
Мами в Италия 9
Мами в Италия 10
Мами в Италия 11
Мами в Италия 12
Мами в Италия 13

Последна редакция: пт, 14 юли 2006, 15:33 от 'Elena

# 1
  • Мнения: 5 475
Пу първа!  Wink

# 2
  • Мнения: 764
Тоз път 2ра Laughing
и отивам да приспивам дребната.Весна,за рецептата отговорих в предната 4аст. Hug

# 3
  • Мнения: 3 425
Bronz za men Crazy

# 4
  • Мнения: 81
Eееееееееее от вас човек не може да се дореди. smile3518

# 5
  • Мнения: 3 425
ЕЕ, не мога да ви изчета днес  #Crazy

Аз за къщите не изказах коментар за интериора,а за чистотата...егати Лени не вярвам да готви  Twisted Evil само ни баламосва тука  Joy

Влади,и аз ях така с венците от самото начало...все едно Дракула...единственото,което облекчава е мека четка и жабуркане с ментова вода...като родиш ще мине!И за отоците също...аз ходех с едни джапанки,щот в друго не влизах ...за тях в жегата няма лек....вдигай нависоко и леген със студена вода!На мен спряха да ми отичат на 4ртия ден след като родих!
Петя,Додо кога идва?

щЕх да пиша и друго... newsm78


ПП Петя споко...сега ще почнем и да си честитим темичката ахаххахах (извинявам се,ама ми е смешно....и то много) ахахахахахахахахаха



 

# 6
  • Мнения: 81
На 5 и вече нямам търпение    Направих вечя план-график  newsm44 newsm44

# 7
  • Мнения: 2 427
доброутро!Сега ставам,боже как съм си заспала като бебе!!!На нищо не прилича това моето!И колко топло станало пак #Crazy...
Чувствам се като някакво мекотело,като онова създание от най новата игра на Фло, Локо Роко.Меко, жълто и кръгло baby_neutral.Хей,кото има деца които играят с ПС да я консултира,много е сладка.
Пък колко съм смешна,днес след обяда като ми се дорисува зверски,и така се навих да рисувам...а то какво напрвих!
Гери,чета те,другите н'са виновни,аз дадох първа тона за нещата от БГ дизайна и дизайнерките.И те да ме простят,ма не се сдържах.Ми какво пък сега не ми харесват и това си е,а всичките като почнали да викат ауууу колко хубав дом имала дизайнерката!!!Ми хубав ,колко е снесла за всичко т'ва!Ама нищо нейно не виждам,което ми се струва много странно.То в къщата на един творец все ще мернеш негово произведение.Да си дизайнер и нищо твое да не вложиш в къщата ти?!.Пък сега дамата да не вземе да каже че мебелите тя ги е издизайнствала че тогава ще падна от коня. Party
И не се сърдете дее....аз само си казвам,то форумите нали са и за това...да си обсъждаме нещата ,не може все всичко да одобряваме ,от всичко да се възхищаваме ,иначе сте вземат да ни помислят за съпругие от Степфорд.Не че на нашите мъже ще им е лошо ама на мен никак няма да ми пасне ролята.
Гери как ще се разберем с теб за неделята?Аз съм те изтървала и ти май си прибрала компа. Flutter
Трябва да навия Фло другата седмица да отскочим за един ден до Лигурия,искам да видия малко море,малко разнообразие,да го усетя това лято че се изнизва толкова бързо,особенно с тази бременност,докато свърша това онова ,той месеца заминал.Давам си сметка че тази година никъде не сме ходили...ми може ли такова нещо,нито в България излизах достатъчно нито тука.Все в къщи и това Световно само изпорти нещата...кога се почва с колоезденето да знам да почвам да търся....уффф то пък съм бременна,какъв ти любофник ще търся!А и къде да се изнеса в тази Италия...Ми то в нас покрай тези спортове да ти омръзне живота братче.И тази Юуве не можаха ли да я канчелнат от лицето на земята ами ще я местят само в серия C?! Close

# 8
  • Мнения: 3 388
здравейте момичета  Grinning като гледам какво нещо сте изписалиииии, браво на вас. аз все нямам време напоследък и сега приготвям багажи, че в понеделник заминаваме на море в Лигурия, ще ходим и в Тоскана, е, само 1 седмица, но август жиовт и здраве-пак  Wink а после задължително и септември за първата годишнина на сватбата  Grinning .. ама не сме решили още къде, мъжо иска в Испания
И аз не мисля, че е правилно така остро да се критикува, на мен лично доста идеи от бг къщите ми допаднаха, а в къщите на архитектките има определено  неща, които ми допадат и някои от тях си ги имам и у нас, сред обзавеждането. При мен е всичко модерно в много изчистен стил, с преобладаващо венге. Аз съм за модерните неща, но съчетани с уют. Малък ни е дома сега, но затова пък направен с много вкус, стил, скъпи и качествени неща. Пък в скоро време като сменим къщата живот и здраве, пак ще подхващам  списанията и ще се вдъхновявам за идеи  Sunglasses
Някой спомена някакъв коктейл  newsm78 ... не се сещам точно какво беше, ... аз съм на мохито напоследък и много ми допада.
Охх, amymommy, в тази връзка за мъжете и спорта, мнго се радвам, че моя не ги гледа всичките мачове и колоездения и формули, че напарво щях да се побъркам  Rolling Eyes  лошо е така като не се пътува и не с еходи на разни места, както и не работим, то да се побърка човек

# 9
  • Мнения: 5 475
Сонче ,като спомена Испания...точно в Мадрид ще сме за годишнината на нашата сватба..Масимо още не знае  Wink...но самолетните билети  съм ги взела...(с ваучерите на Майеър) Party
  И хотел съм си набелязала...но ще го резервирам другата седмица..даже се допитах до испанските мами за съвет!  Hug

# 10
  • Мнения: 1 545
Най-накрая успях да ви изчета, че и да хвърля едно око на темата за бг. домовете. Не че успях да видя всички, но наистина това, което видях, според мен са домове на 1% от населението, не може да се каже, че представляват българския дом. Личи си, че са правени със сума ти пари, много и за европейските стандарти. Да са живи и здрави стопаните им, и щастливи в тях.
Моят дом някой ден ще трябва да го оправя и да го снимам, все ще стане и това. Имам разни снимки, ама са стари, а тук от 4 години непрекъснато нещо сменяме, разместваме, боядисваме, строим..... Все сами, без хвърляне на пари. Диваните сколо им уших нови калъфи с плат, купен преди почти 2 години от Бг - все не намирах време да шия. Дивана на втория етаж го взехме от един приятел, който си купуваше нов, и щеше да го хвърля, а си е много хубав даже. Детската е смесица от стари и нови, ама некачествени мебели. Допреди 7 месеца беше разделена от една секция на две - офис и детска, с различни тапети на двете половини, правени докато бях бременна /до тогава цялата беше офис/. "Новите" мебели купихме за 600 евро, колкото да има къде да спат нашите, докато беше такава тесничка стаята. Сега си седи с различните тапети, ама на кой му пука, докато малкия е малък, може да си я съсипва, както си иска, след някоя и друга година ще я ремонтираме.
Между другото, Лени, моята кухничка на втория етаж много прилича на твоята. Тя е една от последните ни придобивки. По принцип цялата ни къща е в класически стил, но олекотен, без разни натруфености.

# 11
  • Мнения: 3 425
Апропозито за Май Еър На всички ли ви римборсна всичко?!На Милена,май нещо и се бавеха парите?!

# 12
  • Мнения: 5 475
  Wink Радио Ереван докладва...и на Миленка са върнали паричките тези дни!  Shocked

# 13
  • Мнения: 2 427
Сонита,не да се побъркаш а направо да се гръмнеш...
Ама нали знам колко изморен се връща ,донякъде влизам в положението,и аз ако бях на негово място сигурно бих предпочела да събера сили за другата седмица,отколкото да хайманосвам нляво-надясно.Но както вече подчертах разбирането ми е само донякъде.От там нататък...
Сонита,и аз съм се ориентирала към венгето,както му казват тук.А и в последно време бамбука като изработка също много ми допада,моного е "Техно"и се връзва добре с тендензиални неща.
И аз мисля къщата ни да е много есенциална,не обичам излишни неща.А скъпите неща не винаги ми харесват,т.е принципно все на скъпото се хвърлям,но съм попадала на много свестни неста из ранзите боклучета.Както и на ужасни неща в супер луксозни магазини.Както се вика въпрос на вкус.
Аз обичам модерния дизаийн в микс със етно стил както и елементи на барока.Ориенталски статуетки и килими,съчетани с разни кристални полилеи в черно или кърваво червено и всичко това на фона на ултра модерни мебели.

# 14
  • Мнения: 3 388
Сонче ,като спомена Испания...точно в Мадрид ще сме за годишнината на нашата сватба..Масимо още не знае  Wink...но самолетните билети  съм ги взела...(с ваучерите на Майеър) Party
  И хотел съм си набелязала...но ще го резервирам другата седмица..даже се допитах до испанските мами за съвет!  Hug

Охх, ма ке белло  Heart Eyes Ние сигурно в Барселона, на мъж ми му е любима. А аз в Испания още не съм била, въпреки че съм обиколила почти цяла Европа. Ама ето и до Испания ще стигнем живот и здраве  Wink  Абе то хотелите най-скъпо от цялата история да му се невиди, иначе  полети има супер изгодни и това не  е проблем ... май и аз ще се допитам до испанските мами като му дойде времето да се организираме ...

Общи условия

Активация на акаунт