Как да преведа снимките в подходящ размер за профила?

  • 1 827
  • 20
  •   1
Отговори
Здравейте на всички умни мами!
Цял ден се боря, за да си поставя снимка в профила ми.
Моля ви помогнете ми. Следвах вашите инструкции стриктно:
1)Преместих снимката от компютъра в интернет, т.е. в www.bgphoto.net
2)Копирах адреса на изображението
3)Поставих го в профила си
4)Промени профила
И нищо не стана! Може би проблема е в размера? Как да си наламаля снимката?
Може би другаде греша?
Благодаря ви предварително за помоща!

# 1
  • Мнения: 46 511
С коя програма отваряш снимките на твоя компютър?
Намали я с нея, максимално допустимия размер е 160/200 за аватара.

Пиши до къде си стигнала Simple Smile

# 2
  • Мнения: 1 860
 Или тук можеш да промениш размера също. Става много бързо и лесно.  Peace

# 3
Благодаря ви момичета за бързия и точен отговор!
Но пак не се получава.
Намалих размера чрез ImageShak-Hosting
Копирах адреса на изображението
Поставих го в профила си
И отново няма снимка в прозорчето!

Добре може да бъркам нещо в Imaje.......Ако можеш опиши ми стъпките при намалянето на снимката и прехвърлянето й в профила.

 Praynig

# 4
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Или тук можеш да промениш размера също. Става много бързо и лесно.   Peace
Може ли да ми обясниш, как да го ползвам Praynig, защото не знам нито една думичка на английски Embarassed.

# 5
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Няма нужда да ги намаляваш......отиваш на изглед към снимките...галерия ли е  newsm78...и я копваш така както си е малка

# 6
  • Мнения: 1 860
Оставяш на upload file, както си е. Кликваш на brouse...и ще ти излязат файловете в компютъра. Избираш си снимката, която искаш да промениш. Оставяш тикнато наresize image? и избираш размера. Избираш или 100*75 (avatar) или (t150*112 (thumbnail). Като избереш размера кликваш на host it!. След това ще ти изкара адреса на снимката. Избираш най-долният който е direct link. След това, като отидеш в профила си тикваш "Имам моя картинка" и слагаш адреса, който си копнала.

# 7
Нана, хиляди благодарности!!!  bouquet
След 3 дена мъки и благодарение на упътванията ти успях!
Всичкото съм го правила единствената ми грешка е била, че не съм избирала правилния адрес на снимката-direct link! Laughing
Чао

# 8
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Нана, благодарности и от мен Heart Eyes! Отивам да се пробвам!

# 9
  • Мнения: 1 425
Момичета моляви помагайте,че и при мен нещо не се получава.Напрвих всичко необходимо за намаляне на размера,копирах адреса на директния линк,но не мага да го поставя в " Имам своя картинка".Като тъкна с десния бутон не ми излиза Пейст.Моля кажете къде греша??? ooooh!

# 10
  • Мнения: 46 511
berina, в момента в аватара ти е адрса на доста голяма снимка, затова не излиза- 881/1175, при допустими 160/200.
Ето така вече е добре: http://images09.snimka.bg/000934366.jpg, премести си я в албума и я сложи в аватара  Peace

# 11
  • Мнения: 1 425
Благодаря ти много Никол, но не мога да я преместя в албума сега дава ми ,че трябва да бъде във формат JPG/JPGS.

# 12
  • Мнения: 1 425
Грешка JPG/JPEG

# 13
  • Мнения: 1 425
Успях най- накрая.Много ти благодаря.А искам да те питам ти как промени размера на моята снимка.  bouquet  bouquet  bouquet Hug

# 14
  • Мнения: 79
Благодарение на nana_cool и аз си сложих снимка в аватара.  bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт