ДОБЪР ГИНЕКОЛОГ В РУСЕ и ЛОШ - отново в русе

  • 239 879
  • 1 481
  •   1
Отговори
  • Русе
  • Мнения: 170
Сега съм бременна в 29г.с. След 4 месеца ходене по мъките с д-р Румяна Пейкова, най-сетне попаднах на добър специалист. До сега прегледите ми се състояха в теглене и мерене на обиколката на талията. Всеки път ми се натякваше, че друго не ми се полага , че няма да родя нормално дете,защото съм напълняла по-малко от 10кг което било нормалното ( а дори не го погледна за аномалии когато бях в 3-4 месец, защото ехографа се "изхабявал") Последния път ми откриха бактерии в урината. Изразът на д-р РУМЯНА ПЕТКОВА  бе, че положението е МНОГО страшно и трябва да лежа задължително в болница до края на бременността . Нямах кръвно , отоци или каквито и да е било оплаквания . До този момент се чувствах идеално . Вечерта плаках цяла нощ . Когато отидох повторно с нови изследвания и започнах да я разпитвам от къде са дошли, опасно ли е за бебето, за мен- тя се развика- "защо ми е трябвало да знам ", " да не съм била "философ' и т.н. Разплаках се отново. Въпреки всички нейни препоръки не постъпих в болница.  Това бяха двете най-кошмарни седмици от живота ми и наистина започнах да се чувствам много зле. ДНЕС отидох при Юлиян Георгиев. И отново излязох разплакана - но този път от ЩАСТИЕ. Човекът не само ме изслуша, обясни ми нещата, прегледа ме на видеозон, дори направи ДВД на бебето- без да иска стотинка . Видях бебето за първи път - момиче ще е и е съвсем нормално. Най-ненормалното бе, че за 2 седмици бях качила 3 кг- колкото от началото на бремеността . Иначе всичко е наред Simple Smile БЛАГОДАРЯ НА ТЕЗИ КОИТО МИ ГО ПРЕПОРЪЧАХА!!! Laughing

# 1
  • Мнения: 3 376
Д-р Георгиев в 3-та поликника ли?Аз мислех да се запиша при него за ЖК,но ми препоръчаха д-р Терзиева,която е през няколко кабинета от Пейкова...Амо горе-долу същото,с тази разлика,че мен ме гледа на видеозон...
Моля те сподели как отиде при д-р Георгиев!Може ли да се сменя доктора,който следи ЖК?И има ли този доктор частен кабинет да ходя там,ако все пак не мога да се прехвърля...
 Blush

# 2
  • Мнения: 193
Наистина ти съчувствам за преживяните терзания и напълно те разбирам; докато четях, все едно някой описваше моя случай Simple Smile
И аз отидох за първи път при Румяна Пейкова, до края на 4-я месец ме беше гледала на видеозон един път, при това аз направо я изнудих, никакво мерене и теглене, никакви обяснения, нищо...
Към края на 3-я месец имах силни болки, слабо кървене...изписа ми инжекции за задържане, но не ме прегледа преди това, нито след 7-те дена боцкане по три пъти на ден. С мъжа ми се чудехме, така ли наистина протичат консултациите при бременност...добре, че една приятелка ми каза за д-р Ю.Георгиев, та отидох при него и наистина не мога да се оплача от неговата компетентност.
На никого, ама на никого не бих препоръчала д-р Румяна Пейкова, нейното непрофесионално отношение граничи с безотговорност!!
Желая ти лека бременност и раждане! Ако имаш нужда от съвет или помощ, аз съм насреща  Hug

# 3
  • Русе
  • Мнения: 659
Не се занимавйате с тази Пейкова изобщо - според нея аз никога нямаше да имам дете, защото съм имала поликистозни яйчници, които само тя виждаше. Ужасна жена #2gunfire 
Мен бременността ми я следеше Шишкова - просто нямам думи да й изкажа благодарността си, на всяко ходене на консултация освен, че ме мереха и теглеха, ме гледаше и на видеозон. От нея знам, че по време на бременността ти се полагат 12 консултации. Останах много доволна. за Ю.Георгиев съм чувала, че много бременни ходят и са доволни. Лека бременност ти желая

# 4
  • Мнения: 5
Аз също съм при Юлиян Георгиев и много сам доволна.Аз сам в 12 седмица и ме е гледал 4 пъти на видеозон.Винаги обяснява подробно всичко което ме интересува.Акушерката също е много любезна.Това е от мен за сега.Лека бременност ти желая.

# 5
  • Мнения: 79
За Пейкова не знам нищо, но напоследък се заговориха за д-р Пейчев хубави работи.Аз лично първата си бременност ходих при д-р Шишкова smile3521 Много съм доволна.Много е внимателна.Като реших да имам второ отидох на профилактичен преглед.Прегледа ме жената и на видеозон ме гледа и казва, че ме чакала бременна вече.И то май така стана.Минала седмица отивам пак с положителен тест и кървене.Пак ме гледа на видеозон, но каза, че било много, много рано.Тази седмица ме вика пак в сряда.С две думи според мен тя е добър гинеколог.Дори бих допълнила, че е от тези лекари дето с дума могат да те излекуват.

# 6
  • Мнения: 240
Аз също на никого не бих препоръчала Пейкова - уйасен човек е , държи се направо безобразно.В началото бях при нея , но много бързо се ориентирах към Д-р Луиза Тончева.Много съм доволна от нея , страхотен професионалист и невероятен човек е.Бих я препоръчала на всяка жена.Безкрайно съм и благодарна. Heart Eyes

# 7
  • Мнения: 6 607
Аман от некадърни лекари :shock:srusinova добре че си я сменила Hug
И при мен се случи нещо подобно-така ме наплашиха после отидох при Тодоров в Транспортна  и той ме успокои ,че всичко е наред/е малко е шантав/.Май вкарват в болница за да си използват клиничните пътеки , а не защото се налага Twisted Evil
Аз пък от Тончева не съм доволна отидох с болки тя взе да разправя запушени тръби-един месец антибиотик после 3 месеца нагревки,забременяването щяло да е проблем и т.н.Пих няколко дена хапчетата ,но не ми понесаха и ги спрях та после и забременях от първия опит.

# 8
  • Мнения: 2 035
srusinova, радвам се че си отишла при д-р Георгиев Peace

Аз макар и да съм рискова бременност нито един път не ме е шашнал за нещо, винаги е бил супер съобразителен и ме е успокоявал, а в такива моменти жената се нуждае точно от това. На УЗ си ме гледа на всяко ходене до 33 г.с. без да ми взема и лев, а от касата поемат само 2-3 прегледа. Сега ми слушат тоновете и ми правят записи отново в кабинета, което е супер, не се налага да ходя в АГ-то.  Абе супер съм си  доволна от него, няма грешка, между другото и акушерката му е душа човек Peace

# 9
  • Мнения: 188
Аз ходех на консултации при д-р Шишкова. Много съм доволна, много е внимателна, обяснява всичко каквото я попиташ, все гледаше да ме поуспокои, че каквато съм паника.... Винаги ме гледаше на видеозон, не е броила колко пъти ми се полага

Хубаво е, че вече се чувстваш много по-добре и спокойна при д-р Георгиев. Това е най-важното за теб в момента.

Всичко добро ти желая и леко раждане!

# 10
Аз също ходех на консултация при Шишкова и съм много доволна.Наистина  ти обяснява вси4ко и е много мила.
Успех! Rage newsm10

# 11
  • Мнения: 490
Аз просто я мразя тази Пейкова -преди 8 години ме осакати доста добре  Sick , приеха ме по спешност във АГ заради спукана киста засегнала кръвоносен съд и точно тази пача ми се падна да ме оперира  #2gunfire #2gunfire #2gunfire толкова добре се беше представила в мен ,че след една година  бях приета пак по спешност ,но този път във Ескулап със експлоадирала тръба от извънматочна бременност ,която беше станала в следствие от добре свършената работа на Пейкова допринесла за многото сраствания и запушвания след като не е изчистила кръвта от руптуриралата киста преди година! Какво да кажа !От тогава не съм я виждала ....
Сега съм бременнна , от 6 години ходя само при доктор Зарзаланов , които е най-добрия за мен  Hug ,освен лекар е и човек и приятел!
Не вярвам и на дума от това което говорят за него !
Благодаря му за всичките тези години през ,който ме е спасявал отново и отново от ножа за да стигна до тук!  bouquet

# 12
  • Мнения: 1 735
Голям фен съм на д-р Шишкова!  Heart Eyes

# 13
  • Мнения: 442
при д-р пейкова ходех на жк при първата си бременност. последните месеци се прехвърлих при друг . не ми хареса отношението на пейкова на консултациите - гледаше ме като парче месо. родих при д.-р янков (лека му пръст Praynig) първото си дете. втората бременност ми я следеше д-р дойчинова в `медикус`. харесва ми, бих й се доверила да ми води раждането, ако имаше възможност. второто си дете родих при д-р св. христова - много съм доволна, свърши си чудесно работата, при все че имаше усложнение.

# 14
  • Мнения: 952
Аз пък съм доволна от д-Р Саха, водеше ми консултите по време на бременност паралено с консултите на които ходех във Варна и да ви кажа мнението му се препокриваше 1:1 със варненските докторя. Той ми каза че ще имам момче много по рано, после като отидох във Варна го потвърдиха но на триизмерния ехограф.

Общи условия

Активация на акаунт