Варненки помагайте-парк хотел Магнолия?

  • 10 220
  • 59
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 686
Би ли казала какво включва All inklusive
Плаща ли се за паркинг на колите и изобщо има ли други непредвидени плащания, които не са вкючени в пакетните цени?
Закуска 7,30-10,00,обяд12,00-14,00 ,вечеря18,30-21,00 в основен ресторант на блок маса.Обяд на плажа и на басейните12,00-16,00.Следобедна закуска на плажа и на басейните14,00-18,00. Напитки 10,00-23,00-лоби бар/еспресо има само на лоби бара, а иначе има машини на Нестле за топли напитки 6 вида но там е "шварц"/, на плажа и на басейните. Общо взето като дойде обяда , че до вечерта има какво да ядеш постоянно .
Има анимация за деца.Ако искате да я ползвате намирате едната аниматорка -тя е българка и се попълва молба
Колите се паркират пред хотелите-но като се има впредвид че българите са много малко, има място.

# 16
  • Мнения: 686
и аз питам пак soniapro...
До колко време ви отговориха ДА или НЕ на резервацията?

За hr_ina  вече знам.
Резервацията си я бях направила 2 дена предварително.Бяха ми запазили стая и в двата хотела и аз си избрах на място

# 17
  • София
  • Мнения: 454
Извинявай, сигурно ти досаждаме Blush

А в пакетните цени вллизат ли ползването на някакви спортни съоръжения или спа процедури.
И изобщо какви са цените на тези неща. Какви са анимациите?

Много благодяря

# 18
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Всъщност soniapro, ти кой от 2-а хотела препоръчваш? М1 или М2....за децата къде е по-добре и тихо?

Ллелеле - 1000 въпроса ти отправих(ме) Blush извини ме/ни  bouquet

# 19
  • Мнения: 686
Извинявай, сигурно ти досаждаме Blush

А в пакетните цени вллизат ли ползването на някакви спортни съоръжения или спа процедури.
И изобщо какви са цените на тези неща. Какви са анимациите?

Много благодяря
Значи фитнес , тенис на маса, на корт, волейбол водна гимнастика./мисля сауна Thinking/Спа-то е платено-там има ценова листа .Като почнеш от всякакъв масаж ,маски ,вани...Значи германците имат програма. Всеки ден им се правят различни развлечения /вие може да се вкл. в тях. Например-сутрин водна гимнастика по басейните, следобяд са спортните игри, вечер забава/викторина, рокенрол шоу и т. н. -тя винаги е на басейна на М2 защото там има много място. Каквото и да има в 22,00 всичко утихва

# 20
  • Мнения: 686
Всъщност soniapro, ти кой от 2-а хотела препоръчваш? М1 или М2....за децата къде е по-добре и тихо?

Ллелеле - 1000 въпроса ти отправих(ме) Blush извини ме/ни  bouquet
М1 защото е с по топъл басейн, ходихме и на другия защото пък е плитък.И на двете места е спокойно. Стаята за анимации е в М1.Децата имат програма-Рисуват си по лицето,правят се индианци, игри в парка, бинго,рисуват си блузки и т.н.

# 21
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Оооооооооох, има ли вариант да ни откажат резервация? ooooh!
hr_ina - ти отиваш сега от 05.08, ако не се лъжа...
Попитай моля те, има ли шанс и за нас (ние сме заявили за края на август)... Вече не знам и аз накъде да се насочим и спрем. Искам да съм сигурна пО-отрано, че имам резервация за съответната дата, но... Confused

# 22
  • София
  • Мнения: 6 259
Ей, точно такава тема мислех да пускам! Копирам ви постинга си в една друга тема по въпроса:

"Един въпрос към мамите от Варна - могат ли да ми кажат нещо от първа ръка за х-л "Магнолия" - Златни пясъци? Ето ви с 2 думи каква информация открих до момента: В hotelsbg дават цена от 44 лв. за апартамент, разгледах и сайта на Магнолия 1 и 2. Ще ме си да отидем там на море септември с Ади, майка ми и баща ми и ... кучето, че наш'те няма да кой да го оставят - нашият тати да се навие да го гледа е абсурд!   Почетох, че там пускат и кучета, снимките не са лоши и ако цената наистина е такава, сигурно си заслужава. Мерси предварително!"

Ето и другият линк с инфо за хотела: http://www.hotelbg.com/hotphp/otgore.php?hotel=152&lang=bg. Проверих номерата - факсът е един и същ, така че би трябвало да иде реч именно за този хотел. Освен потвърждение на цената и дали наистина пускат кучета, би ми било интересно и на колко горе-долу е от плажа. Благодаря ви още веднъж!

# 23
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
В сайта пише, че плажът е на 150м. и се достига по стълби.

Сия - имаш ли резервация вече...?

# 24
  • Мнения: 686
Ей, точно такава тема мислех да пускам! Копирам ви постинга си в една друга тема по въпроса:

"Един въпрос към мамите от Варна - могат ли да ми кажат нещо от първа ръка за х-л "Магнолия" - Златни пясъци? Ето ви с 2 думи каква информация открих до момента: В hotelsbg дават цена от 44 лв. за апартамент, разгледах и сайта на Магнолия 1 и 2. Ще ме си да отидем там на море септември с Ади, майка ми и баща ми и ... кучето, че наш'те няма да кой да го оставят - нашият тати да се навие да го гледа е абсурд!   Почетох, че там пускат и кучета, снимките не са лоши и ако цената наистина е такава, сигурно си заслужава. Мерси предварително!"

Ето и другият линк с инфо за хотела: http://www.hotelbg.com/hotphp/otgore.php?hotel=152&lang=bg. Проверих номерата - факсът е един и същ, така че би трябвало да иде реч именно за този хотел. Освен потвърждение на цената и дали наистина пускат кучета, би ми било интересно и на колко горе-долу е от плажа. Благодаря ви още веднъж!
Скъпа Сия, този сайт е на хотела който е в Златни пясъци.Тук обсъждаме хотел Магнолия 1 и 2 които се намират на Журналист , спирка Писател.Извини ме ако съм се объркала , но ми се стува че ти ги смяташ за един и същ хотел/има хотел на Златните има и на Журналист/

# 25
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
И аз мисля, че си се объркала Сия  Confused

# 26
  • София
  • Мнения: 6 259
Ами ето контактите в http://www.magnoliabg.com/bg/kontakti.htm :
Гр.Варна, 9007, к.к.”Златни пясъци”, сп.”Писател”, х-л “Магнолия”
Магнолия 1 тел.052 / 389 350, факс 052 361 271
Магнолия 2 тел. 052 / 389 360
е-mail : hotel@magnoliabg.com

и тези в http://www.hotelbg.com/hotphp/otgore.php?hotel=152&lang=bg :
Адрес  к.к.Златни Пясъци
Телефон  +359 52 361 268
Факс  +359 52 361 271  ,

т. е. би трябвало да става дума за един и същ хотел.

Шани, резервация нямаме, защото още не е сигурно, че ще ходим. То може и да няма места, де, докато се накумим.  Laughing А ти как направи запитването - по мейла ли?





 
 

# 27
  • Мнения: 686
Права си номерът на факса е един и същ но не и телефон за контакт. Може би просто са собственост на една и съща фирма, но може и да греша. Пък може и това да е стар тел номер, а новите да са долните ooooh!

# 28
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Сия - обадих им се по телефона и направих запитване. Но това беше към 20-24 юли, а досега все още нямам никакъв отговор от тяхна страна.
Аз искам края на август и не знам, дали да не им звънна пак, да ги подсетя  newsm78

# 29
  • Мнения: 2 839
Е как няма да ги притесняваш?? Притеснявай смело, това им е работата!  Rolling Eyes
Не мисля, че на Златни Пясъци има друг х-л Магнолия. Освен това със сигурност собствениците на М1 и М2 нямат други хотели, така че вероятно става дума за него. То дето Зл. Пасъци там и Писател, само дето за предпочитане е Писател, че е по-спокойно  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт