До момичетата в Бургас - информация за гинеколог

  • 274 771
  • 1 587
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 21
Абе аз си отидох при Иванов и не съжалявам беше много внимателен и те успокоява, а колкото до другите не съм доволна от никой, а имах възможноста да ги поопозная тъй като лежах в патологията за преносване и след като родих си полежах още малко та успях да видя всички доктори. Пък да не говорим за Гамишев за малко да родя в патологията, защото според него външно не ми личало че ме боли много от контракциите та имало още време да съм си била почакала още час. Доволна съм също от една акушерка Стоянова младичка с червена коса симпатична, съжалявам че не и разбрах пълното име. А колкото до цените вече си заплащаш избора на лекар или акушерка на касата и допълнително на самия лекар. За лекар цената е 200лв на касата (издават и фактура) и на самия доктор даваш още 100. Ако някой го интересува нещо по подробно нека ми пише, аз съм прясна прясна и ще дам инфо за докторите и болницата  Grinning Grinning Grinning

# 196
  • Мнения: 35
Здравейте вси4ки май4ета кандидат май4ета в Бургас аз имам една молба към вси4ки вас пропоръ4айте мио добър гинеколог занимаваш се със стерилитет в Бургас аз направих аборт не по мое желание преди година и седем месеца и след това така и не мога да забременея.Още бих ви помолила за мнението ви за д-р Душепеев

# 197
  • Бургас
  • Мнения: 64
Здравеи zkazlarova малко ми е рано ,но не пречи да науча сега как е в болницата.Ще ти бъда благодарна ако споделиш.
Честито  bouquet
 

# 198
  • Мнения: 35
Здравейте момичета искам да споделя радоста си с вас направих си тест и той е положителен трябваше да ми дойде на 6 а днес е вече 12 и няма нищо утре мисля да ходя на лекар не мога да ви опиша колко съм щастлива.Ако има някое майче от Бургас което иска да си пишем налиния съм.

# 199
  • Мнения: 407
Честита ти радост nuna!Лека и безпроблемна бременност ти желая!

# 200
  • Мнения: 5 539
Нуна, желая ти лека бременност!Дано всичко да мине без проблеми този път и след 9 месеца да се похвалиш със здраво бебче  bouquet

# 201
  • Мнения: 35
Благодаря ви за подкрепата момичета и аз искрено се надявам всичко да е ок този път.Преди минутки се обадих на доктор Душепеев и си запазих час за утре.А той ме зарадва че си е купил нов ехограф.Та утре ще го изпробвам де и дано този път малкото човече има сърдечна дейност. Laughing Laughing

# 202
  • Мнения: 35
Ако има някой на линия нека ми пише много искам да си поговорим.Не смея да се похваля на никой друг освен тук във форума и толкова съм развълнувана. Hug

# 203
  • Мнения: 9 709
Не си ли казала поне на най-близките си? Това е страхотна новина.

# 204
  • Мнения: 35
знаят само майка ми и съпруга ми но никой друг страх ме е още да се хваля.Иска ми се поне още месец да мине.Пък и нека утре отида на лекар и ми каже че всичко е ок. Peace

# 205
  • Мнения: 35
Между другото зори много са ти сладки дечицата

# 206
  • Мнения: 7
LaughingЗДРАВЕЙТЕ
nuna,честита ти бременност дано всичко мине по мед и масло  и през май да се радваш на едно или две слънчица.
Аз също съм бременна свторо дете имам една госпожица на 3.9 г.сега съм в 12седмица и ходя при д-р Душеепеев , вчера бях на преглед и наистина новия видеозон е много хубав .Аз специално му имам пълно доверие на доктора но се чудя каде да ходя от здравната каса за консултации защото той вече нямал акушерка а и болнични неможи да дава.

# 207
  • Мнения: 35
Здравей Габи радвам се да чуя добро мнение за Душепеев.Аз също съм страшно доволна от него .Когато направих аборта миналата година бях в 4 месец и той ме кюртира и всичко мина ок без усложнения.Страхотен е.Днес в 15.15 съм на преглед при него и се моля всичко да е ок този път.Лека бременност и на теб.Между другото как се чувстваш става ли ти лошо.

# 208
  • Мнения: 35
Габи забравих да ти пиша по повод гинеколог със здравната каса аз мисля да ходя при Гавазова много е мила и няма проблем с болничните не знам всъщност на теб дали са ти необходими в смисъл дали работиш сега или ще ти трябва болничен само 45 дни преди раждането Rolling Eyes

# 209
  • Мнения: 35
Здравейте момичета мога да се похваля с потвърждение на моята бременност.Вчера видяхме малката точица коята искрено се надявам да порасне и на 13.05 ни зарадва с бебче в къщи както каза Д-Р Душепеев.Иска ми се да изкрещя на целия свят че ще ставам майка но и малко се страхувам нямам търпение да мината две седмици и да видим дали човечето расте.Страх ме е и се моля на господ да не изживявам пак онзи кошмар който изживях преди година и седем месеца.

Дайте кураж. Hug Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт