Детска ясла и детска кухня в ройона на Карсно село

  • 5 180
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 409
Имате ли идеи за ясли и кухи в района! Изчетох някакви справочници, обаче ми се вижда странно в Красно село да има само една ясла на ул Дебър  newsm78

Благодаря ви предварително за инфото!

  bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 7 097
Хич да не ти е странно. В Лагера май няма нито една, а най-близката е в Хиподрума.

# 2
  • Мнения: 306
Аз вземам храна от кухнята на ул."Дойран",там е ясла+градина,а дъщеря ми ходи в 31Детска ясла,там също дават храна,в 8-мо ОДЗ,Борово/на 1 г_з място от Красно село,също дават храна!

# 3
  • София
  • Мнения: 294
Има детски кухни и то не малко-аз знам поне 4....3-те сте ги споменали(на 31 ясла , на Дойран и 8-мо ОДЗ )...четвъртата(нашата) е на гърба на 114 детска градина в Лагера.

# 4
  • Мнения: 7 362
                     Поздрави.Инфото,което са ти дали момичетата не е вярно.В района има само една кухня /готвят супер/ и тя има десетина пункта за раздаване на храната.Детската кухня се намира  в 55 ясла / улица "Белмекен" № 13/ там се подават молбите,а най-удобния за теб пункт е този в ОДЗ № 8 на ул."Ген.Ст.Тошев" 34.Аз взимам храна от централата /55 ясла/ и мога да ти обясня точно какви са шансовете.Молбите се подават когато децата са на 3-4 месеца за да могат от 10 месеца да взимат храна.Право на кухня имат от 10 месеца до 2 г 6 м.Централата е на спирка "Павлово" на трамвай № 5.Подава се молба,а при прием се носи копие от акт за раждане на детето и бележка от педито ,че може да яде преходна храна.Има и диетично меню за  деца,които не могат да ползват стандартната храна.                                                                                           Детски ясли има в ОДЗ № 80,на "Дебър" се води ОДЗ № 93,на "Хиподрума" 31 ДЯ /чиста/.Но молбите са подавани още месец януари и то първите дни.Още не са излезли списъците с новоприетите и инфо за свободни места няма.

Последна редакция: пт, 09 юни 2006, 15:15 от Didia

# 5
  • Мнения: 409
Да ви кажа това за първи път гочувам да се записваш за детска кухня  newsm78

Във Варна храна от ДК може да вземе който си иска!

Не мога да повярвам, че и за храна от ДК трябва да се запишеш и после да чакаш ред като в ДЯ! Обаче, то пък те са на издръжка към Обините (ако не се лъжа newsm78) - така че не се учудвам!

Трябва и с това да се оправя!

ЗАмисляли сте се колко битки трябва да спечели човекпреди да започне да живее изобщо! Някой ще кажат - в това е цвета на живота  Mr. Green

Поздрави
 Hug

Общи условия

Активация на акаунт