Мами в Италия 8

  • 13 841
  • 309
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 167
Добре дошли в осма част на темичката мами в Италия!
Живеем в Италия и тук споделяме всякакви въпроси, свързани с живота и интеграцията в италианското общество.
Очакваме да включим и още жени, живеещи в Италия! smile3501

Радваме се, че ви има и благодарим на всички за помощта, добрите думи и настроение!
 newsm51


МАМИ В ИТАЛИЯ



Или иначе казано:

Trentino Alto Adige:
gogo04 (МАЯ) - vicino a Trento

Friuli Venezia Giulia:
Zai4enze (ГИНКА) - Trieste
piccola (КАЛИНКА) - Trieste

Lombardia:
Giorgia (ГЕРГАНА) - Monza
antoegabi (АНТОНИЯ) - Imbersago
piccolina (АНИ) - Valsolda
donna al volante (ВАЛЯ) - vicino a Bergamo
mcdirock (МИЛЕНА) - Lissone
sonita (СОНЯ) - Мilano
Bimba24 (ДЕСИ) - Desenzano del Garda
feiam (Параноична Заядливка Wink) - vicino a Milano
Ginger! (...) - Lecco

Emilia Romagna:
Lennie (ЕЛЕНА) - Forlì

Toscana:
Кала(Bella13) (КАЛИНА) - Livorno
Medea & BeaZtiE (ДИНЕВИ) - Arezzo

Marche:
makaui daniela (ДАНИЕЛА) - Ancona

Lazio:
Само Вески (ИРИНА) - vicino a Roma
Italina (АНТОНИНА) - Roma
vanesa79 (ВАНЯ) - Santa Marinella

Campania:
dessita (ДЕСИ) - Napoli

Basilicata:
Rositsa (POСИ) - Palazzo San Gervasio


Архивът: Grinning

Мами в Италия 1
Мами в Италия 2
Мами в Италия 3
Мами в Италия 4
Мами в Италия 5
Мами в Италия 6
Мами в Италия 7

Последна редакция: сб, 03 юни 2006, 22:42 от Lennie

# 1
  • Мнения: 6 167
айде народе, на мами в италия 8!
буржоата я няма, аз отварям новата тема!

за комарите да се изкажа : ние сме с мрежи навсякъде, защото тук има едни занзари тигри, ядат и през деня. нищо не помага. с лосионите си правят партитата ( според мъжа ми). тук вятър рядко духа, така че сме една комарена област!

# 2
  • Мнения: 2 804
Къде се изгуби народа!!!
И от мен честита нова темичка !
Lennie,и при нас е същото затова и Ви занимавам по въпроса ...!
Лека нощ ! или по скоро Добро утро!
Лека доменика и ако е хубаво при вас времето направете няколко крачки в повече и заради нас седящите на сухо в къщи.

# 3
  • Мнения: 6 167
dobrutruuuu
da si izpija capuccio'to s vas..

danielka, spored men njakakvi losioncheta za navun, a na prozorcite mrezi
na men muza mi ne dopuska suvsem otvoreno da e ' bez mreza', koeto v tozi sezon e prosto zadulzitelno...tia tigri jadat i prez denja!

nie sme u doma, zashtoto sled tija 10 dena aktivna pochivka sme razbiti totalno.
dners spah do 10.20, koeto za men e mnogo, az stavam kum 6-7...

vie kvo gotvite? pisna mi veche.
a sum samo 4 meseca omuzena.. boze, cjal zivot li trjabva da mislja kakvo da gotvja...

# 4
  • Мнения: 5 475
Добро утро и от мен!
Лени и аз съм като теб не мога да спя до късно..снощи бяхме на барбекю близо да Павия и се прибрахме много късно,въпреки това не можах да спя повече от 8,30 тази сутрин... а там колко комари има  Twisted Evil ..ужас направо,  Thinking може би защото отглеждат много ориз наблизо.
  Лека неделя на всички!  Peace

# 5
  • Мнения: 764
Ciao,моми4ета,4естита  нова тема  bouquet
Поздрави на вси4ки Hug

# 6
  • Мнения: 6 167
oh osven che chetoh, dnes i gledoh shifura na leonardo.
neznam kakvo da kaza. idejata e mnogo hubava, izpulnenieto e pulna otvrat.
filmut e posredstven, knigata dvojno...inache napulno vjarvam v roljata na Maria Madgalena.
hm

# 7
  • Мнения: 5 462
Момичета къде в Италия е валяло сняг ?????????Днес тук в България показаха кадри от Италия с обилен сняг ???????

# 8
  • временно във Пицеландия
  • Мнения: 594
ами някъде по планините,но чак пък обилен,я някой да се вклЮчи с каналето метео дето е гледал.то сняг си имаше и предната седмица по алпите и оттук видях малко,но ще да е било бая височко.казват че това лято ще е такова хладничко като цяло,за мен лично лошо няма и така  Grinning
ето ми е мен,забравих да поздравя,нова темичка,нов късмет  Wink тука днес голяма скука,мен ме налегна силно главоболие и съм на чай.иначе менЮто за вечеря беше кЮфтенца по чирпански,Лени ако милият харесва идеята за кайма(понеже моят дивак не я обича)може да му предложиш тази вкусотия българска  chef
и нас ни морят комарите вече  Sad
аре да ви дочета от преднат атема какви сте ги намъдрили,че влязох директно тук първо
лека и целувки

# 9
  • Мнения: 6 167
еее, най-после. днес голямо затишие.
не знам дали и къде е валяло. сигурно по върхове някакви.
не съм гледала прогнозата, тук е 30 градуса.

пикола, аз сготвих агнешко с ориз ( имах месце малко от великден още във фризера),
хубаво стана.
идеята за кайма е хубава, но пърженето направо ме побърква, мога да направя руло-стефани.

  bouquet

# 10
  • Мнения: 5 462
Ами щом даваха че разчистват снега с машина ....значи става дума наистина за обилен валеж .

# 11
  • Мнения: 3 388
Здравейте момичета и честита нова темичка и от мен  Grinning
Не съм чула нищо за снега, а и новини почти не съм слушала, че бяхме в движение тези дни. А в събота и на една типична италианска сватба, приема беше на Lago d'Orta на вилата на младоженката-истински замък точно като по филмите за аристократичните италиански сватби  Laughing сега точно обработвам снимките. За разлика от другите ит. сватби, на които съм била, тази не неше скучна, имаше си ги танците и музиката, така че този път ми хареса  Peace
За изпита на лелята днес успех от  мен!
А на всички хубава юнска седмица и още по-хубави планове за предстоящата ваканца  Hug

# 12
  • Мнения: 5 475
Добро утро и от мен!
И аз не съм чула за снеговалежи.Вероятно става дума за високопланинските части.  Shocked
Лека и успешна седмица на всички!  Peace

# 13
  • Мнения: 708
ха здравейте и от мен,
ние 3 дена ги изкарахме тука...ходихме по ресторант4ета разни,а в4ера на барбеку в свеки,та аз ве4е съм с 1 кг отгоре,ама мъжо е силно  мотивиран да ме направи прасенце,понеже според него хи4 не се храня  #Crazy
Ина4е много се ядосвам на времето 4е все студено и напи4а само за по 5 минти и после пак обла4но.....а така ми се иска ве4е да си поднося рокли4ките и 4ехли4ките  #Cussing out

цунки от мен и лек ден
   bouquet  bouquet

# 14
  • Мнения: 6 167
добър ден и от мен и успешна седмица!

Общи условия

Активация на акаунт