Отговори
  • Мнения: 93
Тази книга вече е на българския пазар и май струва около 12-13 лв. Майкъл Търмънд е треньора от "Пълна промяна" по Фокс Лайф и наистина преобразява хората с хранителни режими и тренировки. Само че се  newsm78 дали не е някаква система, която не може да се прави вкъщи, щот по фитнес зали не ми се ходи. Вкъщи си имам условия.

Айде, ако някой я има да сподели, да отърча и аз да си я взема.

# 1
  • Мнения: 779
Ще следя темата с интерес. Гледам предаването и много ми допада начина на работа на въпросния инструктур. Мисля, че упражненията му могат да се правят и в домашна обстановка, както е превел с някой от участниците в шоуто.

# 2
  • Мнения: 803
И аз видях рекламата на книгата. Дано вътре да има и хранителни режими, освен упражнения. Ще следя темата Peace

# 3
  • Мнения: 2 897
Много ме зарадвахте Laughing Следя предаването и страшно ми допадат начина на работа на инструктора и съветите на стилиста,но това е отделна тема Simple SmileЩе чакам с нетърпение отзивите за книгата-дано да е включено всичко-от хранителен режим до комплекси с упражнения,които да си подготвяш сам

# 4
  • Мнения: 3 576
Ооо, това е онзи вълшебния инструктор  Flutter

Ако може да се практикува в домашни условия, веднага ще си я взема !

# 5
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Момичета, нямам много време, затова ще ви препиша съдържанието на книгата:
 - Въведение - Вие можете да отслабнете до петък;
 - Глава 1: Характеризиране на типа тяло: открийте как е програмиран метаболизмът ви да обработва това, което ядете;
 - Глава 2 : Как работи цялата система: метаболитните принципи, които стоят в основата на Шестдневното преобразяване на тялото;
 - Глава 3: как да прилагаме шестдневното преобразяване на тялото;
 - Глава 4: Хранитлен план, специално изготвен да гарантира бързи резултати: подходящи храни и менюта при шестдневното преобразяване;
 - Глава 5: Да останете в правилния път: малки тайни, които го правят лесно и просто;
 - Глава 6: Вашето оръжие за изгаряне на мазнини: бавни упражнения с голяма продължителност;
 - Глава 7: Съвети от А до Я;
 - Глава 8: Седмият ден и след това: какво да направите после;

Приложение: Рецепти; адаптации за специални медицински състояния.

# 6
  • Sf
  • Мнения: 808
Темата е чудесна! Ще я следя и аз.
Този човек прави вълшебства с хората... Преди е издал "Как да преобразим тялото си за 6 седмици" и тази за 6-те дни е нещо като извлечение от първата му книга:

That "secret," found in this book, is an accelerated version of my 6-Week Body Makeover, a program that I've developed over the past 20 years that allows you to eat more and exercise less, yet still lose weight and reshape your body, all in as little as six weeks. It's a comprehensive program that includes targeted body-sculpting routines that you can follow if you need to lose more weight. Later in the book, I'll give you more information on how to get started on that program. For now, let's get focused on the next six days.

Което ще рече: Тайната, намираща се в тази книга, е ускорена версия на моята книга "Как да преобразим тялото си за 6 седмици" и програмата, която съм разработил през последните 20 години, Ви позволява да ядете повече и да се упражнявате по-малко, като все пак да губите излишно тегло и да проебразите тялото си, и всичко това за 6 седмици. Това е една подробна програма, която включва различни начини да прескулптурирате тялото си, които можете да спазвате, ако се нуждаете да свалите повече кг. По-късно в тази книга ще Ви дам информация за това как да започнете по тази програма. А засега нека се фокусираме върху следващите 6 дни..."

Това е Въведението на книгата: http://www.twbookmark.com/books/73/0446577855/chapter_excerpt20335.html

Мисля, че ако не друго, то поне ще бъде интересно човек да я има. Треньорът на звездите, както го наричат в предаването, обяснява как ще представи програми, разработени в зависимост от различините типове тела и метаболизми.
Сега ще се разтърся да я видя дали не я продават и онлайн на български.

Ако някой се интересува още от въведението и иска превод, да заповяда  Hug

# 7
  • Мнения: 1 455
Инструкторът и на мен ми е любим, така че още днес ще потърся книжката.

# 8
  • София
  • Мнения: 6 796
И аз ще я потъся, дали я има онлайн някъде? Т.е. за поръчка онлайн? newsm78

# 9
  • Мнения: 1 381
добре де, а тук не е ли излязла.
Останах с впечатление, чe bomboto си я е купила или нещо греша?

# 10
  • Мнения: 93
Току-що си я поръчах online от www.bgbooks.dir.bg, мисля, че така беше сайта. С доставката за София ще ми струва 12,35 лв. и ще си я получа утре следобед. Пак ще пиша. Дано наистина да си заслужава, защото ако са някои крайно префърцунени неща - отсега си представям как ще й бърша праха.  newsm75 

# 11
  • Мнения: 93
Току-що си получих книгата. Нямам много време, защото съм на работа. Прегледах я набързо. Майкъл Търмънд освен треньор е и диетолог. В основни линии в книгата са описани различните типове метаболизъм и има тест, с който да се определиш твоят организъм в кой тип попада. Оттам насетне има препоръки кой какво може да похапва и какво да избягва спрямо неговия си тип. Има изградени 7-дневни менюта за всеки тип и дори някои рецепти. Докато разглеждах не попаднах на някакви екзотични продукти и сложни ястия, което е ОК за мен.

Другото, което прави впечатление е, че той отрича силно интензивните физически натоварвания. Казва, че начинът да се горят мазнини, е с нискоинтензивни упражнения, но продължителни. Няма схеми на упражнения, а по-скоро по какъв начин да се използват и практикуват различните начини за тренировка. Напр. той отрича бягането, а препоръчва скоростно вървене, карането на велоергометър да не е бясно въртене на педали, а по-умерено, на ниска степен на напрежение, без смяна на степените, около 45 мин.

В общи линии храненето и хранителните режими са доста по-подробно описани, което мен също ме устройва, защото си имам вело и знам как да го карам. Като почета повече, пак ще пиша.

Единственото, което ме подразни, е че има брошура на добавките и упражнения на Киро Скалата, ама айде...., от мен да мине.

Другото, което си мисля, е че ако човек седне да се ограмоти и да почете повече, не само от тази книга, хора като доцент Байкова ще позагубят пациенти. От всичко, което съм чувала за нея, не съм останала с добри впечатления. Ако хранителните режими на М. Търмънд действат, лекарският контрол може да ти го оказва и ДжиПи-то и то само срещу потребителската такса.

# 12
  • Мнения: 1 384
А колко струва въпросната книжка и от къде си я купи? Mr. Green   bouquet

# 13
  • Мнения: 93
Погледни по-горния ми пост. Мисля, че е достатъчно ясно.  smile3503

# 14
  • Мнения: 1 384
 doh  Laughing sorry, , който си е кьорав!  newsm62

Общи условия

Активация на акаунт