Отговори
# 15
  • Мнения: 22 733
В магазин Петра, продават тенджери на WMF, които стават и за индукционен котлон и на тях си го пише. Има и комплекти, има и единични съдове. Продавачките ще те упътят. Магазинът се намира на бул. Ген. Скобелев, съвсем близо до НДК, но не помня кой беше номерът.

Оф, сега видях, че си от Шумен, но поне ако имаш път към София може да посетиш този магазин. Намира се на много лесно място.
Тези тенджери са уникални,но гор -долу излизат ,колкото Цептер.

# 16
  • Мнения: 513
  noДайте информация за нещо по-евтино

# 17
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
А къде се намират магазините в Шумен? Аз смятам да си купя такъв котлон, имам нужда от микровълнова и хладилник, дали има там newsm78?
Ама както казвате че са скъпи тенджерите.... newsm78 може и да не си купя такъв котлон май newsm78

# 18
  • Мнения: 3 457
и ние сме с АЕГ но са само сензорни Peace

# 19
ами аз търся магазин в София - със сигурност има, но не зная къде се намира. Благодаря много все пак:)

# 20
А разликата със сензорните котлони каква е? - че мога да си ползвам, освен стоманените съдове и Цептера, който очевидно не става за индукцион? Колко ли вида керамични котлони ще се окажат на края на цялото проучване... Simple Smile

# 21
много благодаря - ще проверя. За инфо и на други като мен - намерих един подобен на Черни връх 80 и в Надежда /на едно ужасно забутано място, което не мога да обясня по адрес/ Във всеки случай не намерих уреди от най-последното поколение, за което ставаше дума до сега - предполагам, защото не могат да осигурят тази гаранция от 2 години, на която се наемат подобни вносители. Или може би все още не съм попаднала на най-правилното място, така че ако още някой се сети за такъв магазин, ще съм благодарна да го спомене.

# 22
МЖЕДУ ДРУГОТО СЕ СЕТИХ ЗА ЕВТИНИЯ ВАРИАНТ ЗА СЪДОВЕ - в магазините, които внасят немската марка ТСМ има /не всички, но има и такива/ съдове от много висококачествена стомана с двойно дъно и т.н. на около 20левови цени според размера все пак. Те нямат тефлоново покритие и за това много хора не ги забелязват изобщо, което от друга страна, е в напълно в унисон с новините, че тефлонът е канцерогенен #Crazy

# 23
  • Мнения: 22 733
много благодаря - ще проверя. За инфо и на други като мен - намерих един подобен на Черни връх 80 и в Надежда /на едно ужасно забутано място, което не мога да обясня по адрес/ Във всеки случай не намерих уреди от най-последното поколение, за което ставаше дума до сега - предполагам, защото не могат да осигурят тази гаранция от 2 години, на която се наемат подобни вносители. Или може би все още не съм попаднала на най-правилното място, така че ако още някой се сети за такъв магазин, ще съм благодарна да го спомене.
Втора употреба и дефектни уреди има на Ломско шосе ,в Надежда,но не знам номера.

# 24
  • Мнения: 513
Втора употреба и дефектни уреди има на Ломско шосе ,в Надежда,но не знам номера.
 Naughty
Не обърквайте мам, не става въпрос за втора употреба и дефектни уреди, а за абсолютно нови/даже хладилника си беше със лепенките, печката цялата облицована във фолио - което не съм го виждала и в редовните магазини, уреда да е облицован с найлоново фолио/  само са леко одраскани или леко "понатиснати".   В тези магазини има и хладилници и микровълнови печки и автоматични перални и сушилни, миялни машини. Ние си купихме комбиниран хладилник с фризер Аристон за 620лв, а на Технополис същия е 1300лв, тази печка е 520лв/въобще още ги няма в България на редовните магазини/ има и отделни плотове и фурни за вграждане, но те излизат по-скъпо от печката. Освен това си купихме  пералня със сушилня -1200 оборота с електронен програматгор / а не механичен/ пак за 520 лв- Индезит /на Метро има само с механичен програматор, този модел още не го внасят/, запланувала съм си и миялна машина от там да си взема  по 420лв / на редовните са по 700-800лв./ Имат гаранция 18 месеца и ги доставят директно от заводите във Франция -Аристон, Индезит, Шолтес.     

  мам, а тези тенджери забелязала ли си отдолу дали е гладко дъното, защото ако имат надпис пак не става, аз си купих подобни български на метеор, но те имат надпис и пак не ги лови индукциона, ако не ти предствалява трудност би ли проверила на тези тенджери дали залепва по тях магнит.

# 25
веднага Simple Smile - хм... много съм озадачена от полевия тест  #Crazy
тигана ТЦМ с двойно дъно и стомана 18-10 го лови магнит / при това само по дъното, но не и по стените/, но има надпис отдолу. Тенджерата, която уж е същата хич не я лови от никъде... Очевидно всеки съд трябва да се пробва отделно за всеки случай, което неимоверно затруднява цялото начинание, но мамите се справят винаги по някакъв начин Simple Smile
 ПП ще ми опишете ли по-подробно магазина на Ломско Шосе - как да го намеря, адрес или телефон?
 Иначе в Надежда цените определено ми се виждат по-ниски, но има защо - там са само втора употреба, макар и наистина много запазени - напр. фурна с вентилатор и керамични котлони за вграждани в отлично, но видимо ползвано състояние беше 450 лв, но ако някой много го е закъсал може да си вземе от там Филипс и Сименс в отлично състояние с обикновени котлони, но пак  за вграждане на цена под тази на Раховеца. Ако някой се интересува бих могла да опиша мястото все пак

# 26
чак сега разбрах тъпнята в моето объркване, с която разговора зацепи - това, за което аз споменах е склад в Дружба (срещу сервиза на Ровър) ,а не в Надежда. Объркването си е изцяло в моя телевизор и аз самата го забелязах току що по случайност. Така че извинете умоизпрарението Simple Smile

# 27
Някой знае ли такъв магазин за уреди с транспортни дефекти и във Варна? Или откъде могат да се купят изобщо печки индукцион, та дори и на редовни цени?

@ Neli VB
  Можете ли да ми дадете адресите на тези магазини в Шумен?

# 28
nai dobre e da polzva6 zepter,no sa dosta skupi4ki.ot druga strana pestqt energiq,lesno se po4istvat i sa mnogo krasivi.

# 29
  • Мнения: 201
Плотове за вграждане с индукционни котлони на редовни цени има в Техномаркета в Стара Загора - цената по спомен беше около 1000 и май над тази цена, така че ако имаш в близост търси там Peace

Общи условия

Активация на акаунт