И ...пак за Витаголд

  • 20 525
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 140
Чудя се дали да започна да пия Витаголд, дали изобщо има някакъв ефект от цялата тази работа. Моля ползващите да подшушнат как е. newsm12

# 1
  • Мнения: 5 313
Ще следя темата с интерес,защото и аз мисля да си го купя. Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 39 718
Една мама от групата на Дияна си е купила. Днес само на мирис го опитах кафето. Джони обаче удари една глътка. Той искал да му купя такова кафе, но ще изчакам да видя има ли резултати при Зори. Ще кукна ако има нещо положително при нея Simple Smile

# 3
  • София
  • Мнения: 35 814
Пих Вита голд  1/2 месец. По 2 на ден ,защото толкова кафе пия. На вкус е гадно, все едно си си сложил течен аналгин. Не смъкнах и грам от него, гори напълнях.
Веднага след това пих и SlimLine - с водораслите (дано не бъркам името) Изпих 2 опаковки (пак за толкова дни) и пак нищо.
Може да е индивидуално, може някой и да сваля от това. Като му чета съдържанието - едва ли. Може би се отслабва от ограничаването на храната  newsm78. Очаквах поне да не ми се яде от него - но не.
Не съм доволна и съжалявам, че си дадох парите на вятъра. Можеше да си купя нещо от което да отслабна. Направих грешка и бях подведена от това ,че го рекламираше д-д Байкова.
В някои аптеки го продават и на дребно, ако иска някой   може да го опита. Едно пакетче е около 75-80 ст.

# 4
  • Мнения: 153
В момента пия Витаголд + Златно чудо 14 макс + 30-45мин. степер = на минус 3кг. за 7дена.
Витаголд на вкус е като нес кафе,аз добавям и един захарин.

# 5
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
аз пия вита голд от 1 седмица - по 1 път на ден.  На вкус ми прилича на ИНКА. Другата седмица ще споделя ако има резултат.  Wink

# 6
  • София
  • Мнения: 3 787
Аз се чудя дали да си го купя newsm78 Обаче имам изключително деликатен стомах и много малко неща останаха, които да не ме дразнят.Обаче ,ако действа ще се пробвам Peace А каква му е цената?

# 7
  • София
  • Мнения: 35 814
Аз го купих за около 11.00 лв. Напоследък в аптеките го виждам на по-ниска цена 8-9.00 лв.
Защо така падна цената, незнам? newsm78

# 8
  • Мнения: 5 647
И аз се чудя дали да си го взема. Четох в едно списание реклама и пишеше, че трябва да се приема поне 2-3 месеца и по време на приема му да се намалят мазните, солените, тестените и сладките храни и да се спортува поне по половин час на ден. Около 2 литра вода е задължително също да се пие. Чудно ми е при всичкото това необходимо ли е да се пие кафето, защото аз ако спазя поне едно от изистванията, ще отслабна със сигурност? newsm78

# 9
  • Мнения: 6 472
Моето лично мнение гласи, че това нещо ще има ефект само при положение, че е съпроводено с поне 25 минути интензивна физическа активност на ден.  Основната му съставка, на която се разчита за отслабването е Л-карнитин. Моите наблюдение от първа ръка за въздействието на карнитина е че има страхотен резултат, ако е съпроводен с дори и минимално спортуване. В противен случай ефекта или няма или е обратен.
Аз в крайна сметка реших да си купя просто чист Л-карнитин, който ми излиза съвсем малко по- скъпо от кафето (но пък е по- ефективен) и да връткам велото по 30 минути + още 15 върху степера в домашна обстановка Crossing Arms

# 10
  • София
  • Мнения: 35 814
Моето лично мнение гласи, че това нещо ще има ефект само при положение, че е съпроводено с поне 25 минути интензивна физическа активност на ден.  Основната му съставка, на която се разчита за отслабването е Л-карнитин. Моите наблюдение от първа ръка за въздействието на карнитина е че има страхотен резултат, ако е съпроводен с дори и минимално спортуване. В противен случай ефекта или няма или е обратен.
Аз в крайна сметка реших да си купя просто чист Л-карнитин, който ми излиза съвсем малко по- скъпо от кафето (но пък е по- ефективен) и да връткам велото по 30 минути + още 15 върху степера в домашна обстановка Crossing Arms
В едно пакетче кафе, Л-Карнитина е толкова малко, че ефект от  него почти няма.
Пила съм по 1-1,5 гр. Л-Карнитин +40 мин. аеробна и не съм сваляла килограми.
Вече доста хора (в т.ч. и спортисти) ми казват ,че е малко. Трябвало е поне 2 гр. на ден.
ПП. Имам да свалям малко килограми и затова при мен е доста трудно.
 Luluto, ти може би знаеш , но  Л-Карнитина се взема 30 мин преди аеробна, мазнините започват да се  'разграждат'  след 15-20 -та минута от карането. Ако караш 10-15 мин. само - нищо няма да стане. (това го зная от културисти - а те са най-добри в изчистването на мазнини)

# 11
  • София
  • Мнения: 2 164
Не бих си го купила.

Четох в едно списание реклама и пишеше, че трябва да се приема поне 2-3 месеца и по време на приема му да се намалят мазните, солените, тестените и сладките храни и да се спортува поне по половин час на ден. Около 2 литра вода е задължително също да се пие. Чудно ми е при всичкото това необходимо ли е да се пие кафето, защото аз ако спазя поне едно от изистванията, ще отслабна със сигурност? newsm78
Абсолютно подкрепям това мнение  Peace

# 12
  • Мнения: 723
И аз се чудя дали да си го взема. Четох в едно списание реклама и пишеше, че трябва да се приема поне 2-3 месеца и по време на приема му да се намалят мазните, солените, тестените и сладките храни и да се спортува поне по половин час на ден. Около 2 литра вода е задължително също да се пие. Чудно ми е при всичкото това необходимо ли е да се пие кафето, защото аз ако спазя поне едно от изистванията, ще отслабна със сигурност? newsm78


 newsm10  Една приятелка беше много доволна от кафето, но когато започна да го пие, започна да спортува и да пази диета и естествено отслабна, но със същия режим, щеше и без Вита Голд да ги свали...

# 13
  • Мнения: 698
шефката го купи  Mr. Green; направила съм си една чаша в момента - такава супер гадост няма....  Sick а не съм от много капризните към вкусове... ефект ми е съмнително дали ще има, но смятам по едно на ден да пийвам, пък да видим...  Grinning

# 14
  • Мнения: 6 472
Моето лично мнение гласи, че това нещо ще има ефект само при положение, че е съпроводено с поне 25 минути интензивна физическа активност на ден.  Основната му съставка, на която се разчита за отслабването е Л-карнитин. Моите наблюдение от първа ръка за въздействието на карнитина е че има страхотен резултат, ако е съпроводен с дори и минимално спортуване. В противен случай ефекта или няма или е обратен.
Аз в крайна сметка реших да си купя просто чист Л-карнитин, който ми излиза съвсем малко по- скъпо от кафето (но пък е по- ефективен) и да връткам велото по 30 минути + още 15 върху степера в домашна обстановка Crossing Arms
В едно пакетче кафе, Л-Карнитина е толкова малко, че ефект от  него почти няма.
Пила съм по 1-1,5 гр. Л-Карнитин +40 мин. аеробна и не съм сваляла килограми.
Вече доста хора (в т.ч. и спортисти) ми казват ,че е малко. Трябвало е поне 2 гр. на ден.
ПП. Имам да свалям малко килограми и затова при мен е доста трудно.
 Luluto, ти може би знаеш , но  Л-Карнитина се взема 30 мин преди аеробна, мазнините започват да се  'разграждат'  след 15-20 -та минута от карането. Ако караш 10-15 мин. само - нищо няма да стане. (това го зная от културисти - а те са най-добри в изчистването на мазнини)

При мен има ефект, макар и бавно. Аз също имам малко килограми за сваляне (2-3) и наистина е зор.  Според инструктора ми по фитнес даже и 20 минути са малко. Не ми препоръчва тренировки по- кратки от 35 минути. За дозата - първият път пих под два грама и наистина ефекта не беше блестящ. Вторият път пих по 2,3 или 2,5 (не помня вече Embarassed), но пък и тренировките ми бяха много интензивни. Ефект имаше много добър.
От едно пакетче Витаголд не ми се вярва да има същия ефект Tired

Общи условия

Активация на акаунт