яслата в 50-то ОДЗ

  • 1 796
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 122
От миналата седмица Нико е на ясла там.Искам да попитам мамите, които си дават децата там за отзиви всякакви. Нещо, което трюбва да знаем, извън това което са ни казали???Благодаря ви

# 1
  • Мнения: 122
Та толкова ли няма майки, чийто деца са на ясла в Куики???

# 2
  • София
  • Мнения: 171
Синът ми е в яслата, а дъщеря ми е предучилищна в 50 ОДЗ. Не ми харесва, че са 2 яслени групи в едно помещение, но иначе съм доволна. Ако нещо конкретно те интересува питай. Аз съм майката на Самуил. Peace

# 3
  • Мнения: 122
От кога ходи на ясла Самуил?Бързо ли се адаптира?Какво е отношението на г-жите към децата?Боледува ли често?Хранят ли ги?Мерси

# 4
  • София
  • Мнения: 171
Самуил ходи на ясла от септември 2005. Бързо се адаптира. Госпожите са много внимателни (без една досадна баба). Хранят ги, обличат ги и ги извеждат редовно. За болестите е лошо ,защото са много деца на едно място. Разделени са условно на 2 групи. Моя не е боледувал много, но на една съсетка детето  се съсипа. Миналия месец имаха карантини за коклюш и рубеола.
Синът ми е без памерс, но съм чувала оплаквания от другите майки, че се случва да не са сменени, или да са лошо сложени.
Като си взема дацата все са жадни и гладни, но това май е за всички градини newsm78
Дъщеря ми е в 50 ОДЗ от 4 години. Градинатакато цяло е добра. Доволна съм! Laughing

# 5
  • Мнения: 122
Благодаря ти много

# 6
  • София
  • Мнения: 3 816
Дъщеря ми беше миналата година в яслата ,сега е в градината- много съм доволна. Дъщеря ми и до ден днешен ходи с удоволствие там!А относно болестите-няма как да се избегнат, но впоследствие децата изграждат имунитет и боледуват по малко(поне моите впечатления са такива).  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт