Плетачките не се оставят, нови техники разучават - 16

  • 50 790
  • 332
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 9 894
та щях да показвам снимка на пердета, направени от такива спиралки. Даже не са правени кой знае как, просто отгоре от корниза висят много спирали с различна дължина, много е красиво, но , разбира се, не скрива кой знае какво.
Не намирам снимката обаче.

# 2
  • в баира
  • Мнения: 861
Някой в предишната тема търсеше уроци:
http://picasaweb.google.bg/isabela333d/CrochetingSchool

# 3
# 4
  • Мнения: 1 172
Привет!
Докато бях далеч от компа,си оплетох много готин пуловер,но ще го покажа като го снимам облечен на себе си,съответно когато някой роднина се появи на хоризонта да ме снима.

# 5
  • Мнения: 1 111
та щях да показвам снимка на пердета, направени от такива спиралки. Даже не са правени кой знае как, просто отгоре от корниза висят много спирали с различна дължина, много е красиво, но , разбира се, не скрива кой знае какво.
Не намирам снимката обаче.

тези спиралки аз съм ги виждала наплетени на голяма покривка за кръгла маса и беше ефектно...
но дали ще са добре наплетени към пола,незнам...може би не...Дори не ми харесват и като връзката за врата,показана от мими /мое мнение/
но стига голди да се включи,ще й предложа и друга идея за полата...само да си даде мнението за тия спирали,че може пък на нея да й допаднат...

покажи пердето и кажи за карамфилите /в предишната тема те питах как се плетат,че ми е интересно/

# 6
  • Мнения: 3 810
дедко:

чака бабка, внучка и тн.н. ама и ряпата още не е израстнала...

# 7
# 8
  • Мнения: 525
Здравейте!Нямам нищо за показване,но се записвам за да следя темата.



# 9
  • Севлиево
  • Мнения: 491
Много готино моделче на Ева Лонгория, ама вече за другата зима. До тогава може и да задобрея с двете куки. Mr. Green
Момичета дайте идеи за заглавия на темата ни, че тва си го изсмуках от пръстите с триста зора. Хич не съм по писането и измислянето на такива работи.

# 10
  • Мнения: 1 172
С всякакви игли и прежди правим майсторски одежди

# 11
  • Мнения: 9 894
покажи пердето и кажи за карамфилите /в предишната тема те питах как се плетат,че ми е интересно/

http://picasaweb.google.bg/masiania7/OpyhPE/photo#5122952816676546178  карамфилите са най-лесните цветя - въпреки че и за тях има различни схеми, най-лесно е като оплетеш синджир от 4 бримки, затвориш го в кръг и във всяка бримка плетеш по 6 високи пълнежа. Стават 24. Втория ред - във всяка от 24те бримки плетеш по още 6  Mr. Green ако искаш, плетеш и трети, и четвърти ред, но във всяка нова бримка плетеш още 6.

# 12
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Записвам се и  аз.

# 13
  • Мнения: 498
Хайде и аз да не ви изгубя!

# 14
  • София/Овча купел 2
  • Мнения: 984
Запис и от мен.И аз нямам нищо за показване,но плета усилено шал и шапка на момата.Ще покажа като са готови.

Общи условия

Активация на акаунт