ПРИМОРСКО!Споделете!

  • 75 178
  • 520
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 7 947
Ееее, за плажа на Варна или Бургас - много ясно че са доста мръсни и не са за препоръчване. Но пък на Приморско - миналата година си беше много добре - нито мръсно, нито водорасли, нито вълни...дано и сега да уцелим така Laughing

# 316
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
marulka_s - защо така Sad, ама ще видите морето нали.
А тоалетните дето ги показа Фантичка#Crazyдуми нямам.
Дали ще се доживее и тука да се види такова нещо Sick

Ами, ние живеем на морето, Варна е морската столица все пак, та си го виждаме де  Mr. Green, но в Приморско ми е сърцето и най-добрата ми приятелка, но септември ще измислим нещо.

# 317
  • Мнения: 7 947
Здравей, Варна Laughing имам страхотни спомени от Бризовете....ех, море...

# 318
  • Мнения: 2 013
Някой може ли да ми каже актуални цени на Акваленд-а в Приморско?

# 319
Някой може ли да ми каже актуални цени на Акваленд-а в Приморско?
До вчера (01.07.08),за цял ден-25лв.,след 14:00 часа-16 лв. за възрастни и деца над 120 см.Има намаления за деца до 90 см. и от 90 до 120 см.,но не ги запомних.

# 320
  • София
  • Мнения: 6 064
Аз да се запиша в темата, макар че съм я прочела дополовина  Grinning Ние сме резервирали стая в "Малката стопанка", видях, че още една потребителка е била там и явно и́ е харесало. Ще сме в Приморско по план от 19 до 27.07., живот и здраве. Имам много хубави спомени от това градче, ходили сме няколко години поред с близка приятелка, след това и с мъжа ми... Дано останем доволни и сега!  Simple Smile

# 321
  • Мнения: 1 190
Някой може ли да ми каже актуални цени на Акваленд-а в Приморско?

За деца до 90 см. - Безплатно
Възратни - 21лв. на човек
Деца над 90 см. - 13лв. /тук не съм много сигурна вече/

# 322
  • Мнения: 7 947
Някой може ли да ми каже актуални цени на Акваленд-а в Приморско?
До вчера (01.07.08),за цял ден-25лв.,след 14:00 часа-16 лв. за възрастни и деца над 120 см.Има намаления за деца до 90 см. и от 90 до 120 см.,но не ги запомних.
Някой може ли да ми каже актуални цени на Акваленд-а в Приморско?

За деца до 90 см. - Безплатно
Възратни - 21лв. на човек
Деца над 90 см. - 13лв. /тук не съм много сигурна вече/
Последно  newsm78

# 323
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Ще питате на място. Mr. Green

# 324
  • Мнения: 1 190

Последно е това, което съм написала, посетихме го в края на юни Rolling Eyes , а ако толкова много те интересува да знаеш предварително цените какви са, виж Тук има и тлефони Wink
Весела ваканция Grinning

# 325
  • Мнения: 2 013
Мерси.
Вече свиквам, че с 8-годишните деца (а аз имам два броя на тази възраст) всичко вече е почти на цените на възрастните. А като минат 12 и в хотелите ще стане скъпичко. Но пък дотогава ще сме богати Laughing

# 326
  • Мнения: 105
Мерси.
Вече свиквам, че с 8-годишните деца (а аз имам два броя на тази възраст) всичко вече е почти на цените на възрастните. А като минат 12 и в хотелите ще стане скъпичко. Но пък дотогава ще сме богати Laughing
Решението е само едно в хотелите...да си вземате апартамент. Помня, че едно време нашите родители ни водеха всяка година на море, без да са били богати. А скоро само тези, които са наистина мнооого богати ще могат да водят по две деца на почивка.

# 327
  • Мнения: 2 829
вчера се върнах от Приморско
изкарахме 8 дни там
ресторант Делфин--най-кофтито обслужване и отвратителна храна Sick
поръчахме чушка бюрек в която имаше остатъци от краставица
пилешка супа--само от фиде и гъста -нишесте ли имаше в нея--брашно ли
незнам ,отврат беше Sick

# 328
  • Мнения: 105
поръчахме чушка бюрек в която имаше остатъци от краставица
Ех, пък и вие...платили сте едно, получили сте две.  Whistling

# 329
  • Мнения: 2 013
Мерси.
Вече свиквам, че с 8-годишните деца (а аз имам два броя на тази възраст) всичко вече е почти на цените на възрастните. А като минат 12 и в хотелите ще стане скъпичко. Но пък дотогава ще сме богати Laughing
Решението е само едно в хотелите...да си вземате апартамент. Помня, че едно време нашите родители ни водеха всяка година на море, без да са били богати. А скоро само тези, които са наистина мнооого богати ще могат да водят по две деца на почивка.

Общо взето в България май няма особено много хотели с фамилни стаи. А някъде и апартаментите са свързани помещения, без врати.
Аз пък очаквам скоро да паднат цените за почивка в България, особено в дивашките Слънчев бряг, Свети Влас и други подобни бетонни комплекси. Друг е въпросът, че не ми се стъпва там. Тази година имах избор между три безплатни почивки - в Слънчев бряг, на Свети Влас в нещо, наречено "Райска градина", и в бунгала "Ропотамо" на Приморско. Познайте какво избрах?
В този ред на мисли, бих се радвала да чуя отзиви за бунгала "Ропотамо" в Приморско.

Общи условия

Активация на акаунт