Сити Център!

  • 8 277
  • 121
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 423
Аз работя в Пикадили-то ,радвам се че ви харесва.Все оше не съм имала възможност да разгледам целия център,че все съм на работа,но нали не очаквате цените да са като на пазара.Всичко там е направено с много усилия,но е все пак сме българи,неможе да не се наакаме поне малко
 Joy Joy

# 76
  • София
  • Мнения: 2 100
оооооооооооо аз не успях дяа стигна до там тези дни, но като чета явно не съм изпуснала. Ще мина двечера през Покадилио да си напазаря, а по другите магазини по нататък. Нека отворят всички, а и навалицата да мине! Confused

# 77
  • Мнения: 5 647
3 пъти ходих до сега. Много ми хареса. А Пикадили е един страхотен магазин. Много повече ми харесва от ХИТ и Билла, да не говорим и това, че ми е на две крачки.

Нека отворят всички, а и навалицата да мине! Confused

Навалицата не е толкова голяма.

# 78
  • Мнения: 1 258
Да,и аз ходих вчера.Даже и на кино.Според мен му липсва нещо на този център,което да го направи автентичен,запомнящ се.
Верно-паркингът-голям,магазините-маркови(някои много и други не чак до толкова-за цени говоря),ескалатори по средата,на върха-кино,около него заведения за бързо хранене.
Т.е.нещо ме върти около думата "стандарт".

# 79
  • Sofia
  • Мнения: 63
Ами и аз да се отчета, че бях в събота преди обяд, но за кратко - около 1 час, което си е направо нищо за такъв голям търговски център...
И сега като чета мненията за Пикадили направо ме е яд, че нямахме достатъчно време, за да слезем до него. Явно е много добър магазин. А в сравнение с Елемаг - някой може ли да ги сравни?!.... newsm78 Защото пред Елемаг понякога едвам намирам място за паркиране #2gunfire

А иначе по отношение на паркинга в Сити Центъра това, което мога да кажа е, че в събота преди обяд имаше много неориантирани шофьори/ки, които нямаха представа накъде да тръгнат и къде да си намерят място. Някой бяха решили, че могат да карат в насрещното движение.  hahaha
Ама не са виновнни те, маркировката хич я нямаше, не светеше никаде в зелено накъде да караш - т.е. къде в момента има свободни места. Така поне е в европейските големи паркинги на търговските центрове и това доста помага в ориантирането и пести време /и нерви/.
И задължително е БЕЗПЛАТНО! Ако у нас направят тая простотия да събират пари за паркинг, докато си харчиш парите в магазините им - пак ще е наш, побългарен вариант на търговски център! hahaha

Разочарова ме това, че отидох специално заради Маркс&Спенсър и някой други марки, които съм си пазарувала само в чужбина и от които съм доволна  /издържали са проверката на времето/, но за съжаление те още не бяха отворени Shocked
Много ми се иска обаче и се надявам Сити Център София да стане едно приятно място, където да може да пазаруваш с удоволствие, ако искаш докато си почиваш да изгледаш един филм, или  да изпиеш кафенце с приятели, или просто да хапнеш нещо..... но кой знае? newsm78
Времето ще покаже, а на нас ни остава да бъдем оптимисти... Grinning

# 80
Аз пък съм супер доволна, че имам тоз център в квартала си. Съвсем нормален хипермаркет, не е направен скъпо, но е съвсем приличен.. много магазини не са заредени.. в този Леонардо обувките си бяха направо евтини (не знам дали струват обаче). Лудницата е типично българско явление, но сигурно ще премине.. ще ходя пеша на кино най-после и много се радвам, защото ми писна да ходя до тези арени..

# 81
  • Мнения: 803
Аз също не съм особено очарована от Сити Център-а. Цум повече ми харесва. Не че мога да си позволя да пазарувам от ЦУМ, но някакси по-добре е направен.
Другото, което не ми хареса в новия мол е, че кафенетата представляват някакви странни топки, десетина малки масички и това е. Аз очаквах едно наистина хубаво кафе, където можеш преспокойно и удобно да седнеш и да поклюкариш с приятелки Laughing
Дано мол-а на Стамболийски да е по-добре направен Wink

А, и не знам дали забелязахте, но си личи колко са бързали да го открият. Има някои места, които не са много добре измазани, по колоните си личеше (поне 1вият ден) прах от мазилката, даже имаше една гола тръба на последния етаж, която си висеше от тавана най-спокойно. Може вече да са я оправили.

# 82
  • Мнения: 1 366
Момичета (извинете ме за невежеството), какво е "МОЛ"?  newsm78

# 83
  • Мнения: 1 180
Е, като за начало е добре.... Дразни ме това, че са го открили, а половината магазини никакви ги няма. Нормално е ценита да са височки, в края на краищата и нивото е по-хай, нали? Както са казали, всеки влак си има пътници - нали има места като "Илиенци" /където не бих отишла, ако искам да си купя нещо наистина добро/. Най-евтиното местенце май беше големия магазин за обувки, но обувките бяха.....поне на мен не ми хареса нищо, а детските обувки бяха направо ужасни! В интерес на истината и моето дете цяла нощ повръща след посещение на KFC - то /някой по-нагоре се беше оплакал/.

# 84
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Хубаво че си спестихме KFC -то, дребния много искаше вчера, ама не ми се чакаше в лудницата. Аз не мога да кажа че съм очарована, но не мога да кажа и че не ми харесва. Все още не е открито всичко, има адски много народ. Въпросния магазин с обувките е добра находка - моя син се сдоби с чудесни сандалки за 20 лв. Имаше и мъжки и дамски не лоши, на партера съзрях магазин за бельо - Reflections или нещо подобно - турски, имаше много приятни неща, съвсем не скъпи. Находка е и мнагазина на "Шише джам" - има много симпатични чаши, чинии и всякакви джвръчки също не скъпи". Най-много се смях на Beauty Zone - понеже имаше свободен достъп на парфюми и гримове и вътре беше тотален траш - народа смело се поливаше с каквото му попадне и се мацаше - отстрани беше сносно комично.
 Пикадили лично мен не ме вдъхнови особено - влизала съм във Варненски и ми изглеждаше по-уютно. Вярно, много добре е зареден, но ориентация - нулева, мотат се там някакъв персонал, който като го питаш къде е нещо  и той започва да се почесва умно и да вика :"Амиии, чакайте сега, незанм дали имаме..."
 Дано като мине лудницата се ориентират малко повечко.

# 85
  • Мнения: 803
Момичета (извинете ме за невежеството), какво е "МОЛ"?  newsm78

mall - oт английски - търговски център

# 86
  • Мнения: 1 366
Разбира се, каква сьм патка. Като го гледам написано на кирилица и хич не мисля за англииски. Благодаря.

# 87
  • София
  • Мнения: 2 100
Момичета (извинете ме за невежеството), какво е "МОЛ"?  newsm78

mall - oт английски - търговски център

МОЛ на български е Материално Отговорно Лице  bowuu!

# 88
  • Linz
  • Мнения: 11 619
МОЛ на български е Материално Отговорно Лице  bowuu!
През цялото време се чудех за какво "материално отговорно лице" става въпрос в тази тема doh

# 89
  • Мнения: 2 180
МОЛ на български е Материално Отговорно Лице  bowuu!
През цялото време се чудех за какво "материално отговорно лице" става въпрос в тази тема doh
Базикате ли се?   hahaha

Общи условия

Активация на акаунт