златно чудо 14 макс

  • 23 277
  • 47
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 476
Пробвах до за около месец...и макар ,че съм добра мазохистка (спазвах стриктно режима)при мен резултата беше нулев...свалих килограми само с изключването на въглехидрати!  Peace

# 31
Аз го пия от една седмица, спазвам схемата, но от време на време си позволявам нещо сладко  Embarassed (гледам да е или сутринта, или на обяд). Аптекарката каза, че ефект може би ще има след 1-я месец... не знам, надявам се да е по-рано, но при условие, че аз искам да смъкна около 5кг само, си мисля, че ще стане още по-бавно.  Thinking

# 32
здравейте момичета ето и едноседмичния резултат от тъй наре4еното 4удо
както казах схемата не я спазвам стриктно но исключително намалих храната
и предимно салати ходя по километър и пловина дневно и за седмица имам свалени два килограма
не знам чудото ли ми помага или другите не6та но определено ми убива апетита
надявам се след втората седмица да си проли4и още по явно Peace

# 33
  • Мнения: 2 116
Малеее... само добри отзиви! Днес се чудех дали да проверя в аптеката дали го има, но утре обезателно отивам! Peace Каква казахте, че е цената?  newsm78 Да не отида неподготвена и да ме изненадат!!!  #Crazy

# 34
цената не е малка 19 лв е но при мен има ефект да бъда 4есна
 но се иска и  малки лишения на някои не6та не е нужно да спазваш
стрикно тази схема според мен аз не я спазвам но стрикно следя дневното си меню
и движение
не очаквай да си седиш и папкаш вси4ко което видиш и да сваляш
но една добре диета +златно 4удо (то убива апетита)и то наистина
6те видиш резултати след втората седмица а не веднага
може дори след 1 месец но има ефект ако си наложиш да спазваш това
което ти казвам

# 35
  • Мнения: 2 237
А свалените кг от Чудото ,дали се подържат ?  newsm78 Т.е. като се спре приема му,напълнява ли се отново ? И аз искам да го пия,но досега не се решавах.Но като чувам че сте доволни май ще пробвам Peace

# 36
Аз пих старото преди да забременея и имаше ефект, но то е от огромно значение и схемата с храненето.връзваше ми се към 30 лв. на месец и още в първия бях 4 кг. по-лека.До колкото знам е само билки и мед.
Така че, ако имате воля да спазвате схемата и храните - давайте, има ефект.
А дали се поддържат килограмите си зависи от човека, ако не се нахвърлиш само на много калорични храни, ефекта си остава.
Казвали са ми, че след като свалиш колкото си си решил е добре през 3-4 месеца да пиеш по 1 опаковка за разтоварване и поддържане на килограмите.

# 37
  • Бургас
  • Мнения: 3 553

но една добре диета +златно 4удо (то убива апетита)и то наистина
6те видиш резултати след втората седмица а не веднага


Аз пия Златното чудо от близо 10 дена, но само сутрин или обед. Внимавам какво ям (ограничавам се - плодове, зеленчуци, сирене, и малко месо), не съм фенка на сладкото, така че не ми липсва, но не ми липсва и апетит след като си взема златната доза. Едвам изчаквам да минат 2-3 часа са за хапна нещо. newsm78

# 38
миличка мисля че дозата ти е малка а и ефекта се усеща скед определен период на постоянно използване
аз вече испих една опаковка и си взех втора имам огромен ефект но се иска и малка доза воля
аз ходя по 6-8 километра на ден с количката с бебо и на разходка обикалям около час и половина или си избирам определен маршрут по които да се движа
но го пия по 3-4 пъти дневно преди хранене и пия много вода или диетични напитки

# 39
  • Мнения: 10 691
Момичета, как вярвате на такива реклами? Нека тези, които са пили стария вариант да кажат каква точно е разликата в съставките и най-важното разликата в цената преди и след рекламата? Този, който измисли чудотворно хапче за сваляне на кг ще стане НОбелов лауреат!!! Мъжът ми е работил няколко години в аптека и от него знам,че всички български препарати са пълна измишлютина! Успех на тези, които все пак вярват, че им помага!!! Наистина плацебо ефекта прави чудеса!

# 40
Пих го доста стриктно, да не кажа, че нямам отклонения, но ефектът беше, че не съм напълняла (ако това може да е ефект). Все пак не съжалявам, че го пих, защото ена билкова основа. Хора, които са пили оригинала (този, който го носят в пластмасови бутилки от Самоков) казват, че двете нямат нищо общо и като вкус, и като ефект.

# 41
  • София
  • Мнения: 36 045
Пих го доста стриктно, да не кажа, че нямам отклонения, но ефектът беше, че не съм напълняла (ако това може да е ефект). Все пак не съжалявам, че го пих, защото ена билкова основа. Хора, които са пили оригинала (този, който го носят в пластмасови бутилки от Самоков) казват, че двете нямат нищо общо и като вкус, и като ефект.

А къде го носят, по аптеките ли ? newsm78

# 42
Пробвах. Свалих много малко, просто защото го прекъснах. Но се сваля около килограм на седмица. Усеща се как подтиска апетита.

# 43
  • Мнения: 125
НИКАКЪВ ЕФЕКТ! Няма смисъл да си давате парите. Виж ако се спазва схемата на хранене (или по-скоро нехранене) може и да стане, но при този глад и без чудото ще се отслабне. А и спокойно може да се замени с мед и да се спазва същия режим  Wink

# 44
  • Мнения: 5 370
Момичета, как вярвате на такива реклами? Нека тези, които са пили стария вариант да кажат каква точно е разликата в съставките и най-важното разликата в цената преди и след рекламата? Този, който измисли чудотворно хапче за сваляне на кг ще стане НОбелов лауреат!!! Мъжът ми е работил няколко години в аптека и от него знам,че всички български препарати са пълна измишлютина! Успех на тези, които все пак вярват, че им помага!!! Наистина плацебо ефекта прави чудеса!
Абсолютно подкрепям!!!!
Свалила съм си е така, от само себе си, 4-5 килограма.
А това с Чудото беше живо изтезание....да не говорим после след подобно ГЛАДУВАНЕ как може да се трупнат килцата с пълна сила. Sick

Общи условия

Активация на акаунт