ето още една диета

  • 6 125
  • 26
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 2 584
14 дни се яде само
месо-пилешко, пуешко
риба
зеленчуци, сирене, салати
не се яде
хляб, картофи, макарони,ориз, торти, сладолед, захар и никакъв алкохол
казаха ми че е много ефикасна сега я почвам и след 14 дни ще докладвам Grinning

# 1
  • Варна
  • Мнения: 870
това не е ли НВД Thinking

# 2
# 3
  • Мнения: 2 584

упс  Embarassed незнаех извинявайте, а има ли ефект аз трябва да стопя малко сланинки от корема и дупето дали ще стане, иначе ми хареса че тези плодове започнаха да ми писват

# 4
# 5
  • Мнения: 1 215
НВД- ниско въглехидратна диета ли означава?

# 6
  • Мнения: 2 952
14 дни се яде само
месо-пилешко, пуешко
риба
зеленчуци, сирене, салати
не се яде
хляб, картофи, макарони,ориз, торти, сладолед, захар и никакъв алкохол
казаха ми че е много ефикасна сега я почвам и след 14 дни ще докладвам Grinning

да ...аз  съм на нея  сега .....мина 1  седмица  и свалих 2 кила(хем не спазвам манияшката)...Тя  се прави по 26  дена , аз ще  откарам месец ....ха да  видим ....Правила съм я много пъти преди да  родя(после съм качвала ,защото съм несериозна).....харесвам я ...не се гладува. Peace

# 7
  • Мнения: 1 526
Аз съм 47 кг., ама си имам дупе Mr. Green Дали ще ми помогне тази диета да го сваля newsm78

# 8
  • Мнения: 2 952
Аз съм 47 кг., ама си имам дупе Mr. Green Дали ще ми помогне тази диета да го сваля newsm78

Ти пък! 47 кила ....я да се  скриваш! Mr. GreenКолко ли дупе имаш и ти!За шамари  дупе!47 кила като чуя и ми става черно пред очите Mr. Greenот  яд .... #Cussing out
 hahaha Joy

# 9
  • Мнения: 732
14 дни се яде само
месо-пилешко, пуешко
риба
зеленчуци, сирене, салати
не се яде
хляб, картофи, макарони,ориз, торти, сладолед, захар и никакъв алкохол
казаха ми че е много ефикасна сега я почвам и след 14 дни ще докладвам Grinning

Аз на тази диета й казвам Нисковъглехидратна. Правила съм я newsm10 Много е ефикасна Grinning

# 10
  • Мнения: 732
Аз съм 47 кг., ама си имам дупе Mr. Green Дали ще ми помогне тази диета да го сваля newsm78

Има си хас да нямаш дупе hahaha hahaha

# 11
  • Варна
  • Мнения: 870
ало със лаките дупенца smile3533мисля че нямате работа при нас със големите дупенца rotfImbo  261uu

# 12
  • Мнения: 1 526
Абе, мацки вие ме взехте за мезе! newsm03

# 13
  • Мнения: 1 215
Аз съм 47 кг., ама си имам дупе Mr. Green Дали ще ми помогне тази диета да го сваля newsm78
И аз искам така Naughty

# 14
  • Мнения: 3 760
Важното е да не си с дупе 47 кила  Joy Joy Joy

# 15
  • Мнения: 2 952
Важното е да не си с дупе 47 кила  Joy Joy Joy

 hahaha УжасТТ!!   ха така .....и тя  дошла с дупе да ни дразни .... Mr. Green

# 16
  • Мнения: 1 526
 newsm60 ееееее, ама аз съм забравила да спомена най- голямата си болежка- висока съм( то висока звучи смешно за моят ръст) 160см и за това си имам дупето

# 17
  • Мнения: 1 215
newsm60 ееееее, ама аз съм забравила да спомена най- голямата си болежка- висока съм( то висока звучи смешно за моят ръст) 160см и за това си имам дупето
Добре де, нека аз да съм 160 см и 47 кила, пък тогава да видим дали ще с е оплаквам

# 18
  • Мнения: 249
Мъжа ми я прави тази диета/26 дни/ и първите 2 седмици смъкна 7кг. после смъкваше много трудно.В крайна сметка свали 9кг.-ядеше само месо,риба и салати.Сега си върна кг., а не яде хляб.

# 19
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Дупе с гюмнастика ще оформиш и стопиш навярно. Гимнастираш ли нещо Tali Dan?

# 20
  • Мнения: 2 673
Е тва ако е диета  Grinning аз трябва да съм 20 кг. Grinning
Само това си ям от няколко години. Може би не съм 20кг щото си " мезвам" чат пат със "забранените" храни Laughing
Макар че картофи, макарони и ориз не мога да ги пиша към забранените храни. Те китайците що ориз са изяли , пък я ги виж дали има затлъстели при тях. Wink

# 21
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Те китайците само ориз ядат!  Я да тъпчат ориз с хляб и мазни пържоли... Найш какви големи китайци ще пораснат!!  Joy

# 22
  • Мнения: 2 673
Те китайците само ориз ядат!  Я да тъпчат ориз с хляб и мазни пържоли... Найш какви големи китайци ще пораснат!!  Joy

Права си Wink Ама как може на човек да му е вкусна такава комбинация или пък хляб с картофи?
Е, за пържолките 1 филия върви Grinning

# 23
  • Мнения: 1 290
Те китайците само ориз ядат!  Я да тъпчат ориз с хляб и мазни пържоли... Найш какви големи китайци ще пораснат!!  Joy
Joy Joy Joy

# 24
има ли ограничение в количествата?

# 25
  • Мнения: 2 673
14 дни се яде само
месо-пилешко, пуешко
риба
зеленчуци, сирене, салати



   dudinka, според мен не би трябвало да има ограничения. То и виж какво включва тази диета, все диетични неща,щото ако изядеш една голяма салата, по-късно парче печена риба, примерно, то ще се заситиш предостатъчно. Въпроса е докато ти се свие стомаха и свикне с малко храна Peace

# 26
  • Мнения: 200
Майка ми от 12 дни я прави тази диета и до сега е свалила 5 кг., а й остават още 12 дни. Ще видим какъв ще е крайния резултат. Thinking

Общи условия

Активация на акаунт