Подсъзнанието може всичко 33 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 81 972
  • 686
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 221
Здравейте момичета  Hug преди доста време случайно лутайки се из форума попаднах на вашата темичка и си ви чета. Много ми помагате в трудни моменти - отварям темата и само като ви чета, настроението ми се подобрява, а позитивните мисли сами нахлуват в мен. Когато имам повече свободно време си отварям и някой линк от първа страничка, ефекта е поразителен. Зареждам се с нови сили и съм готова да посрещна всичко ново и хубаво. Искам да ви попитам дали сте купували и чели на дечицата си книгата на Джон Кехоу "Подсъзнанието може всичко - за деца от 3 до 12 години". Дечицата ми много обичат да четат книжки, дори така заспиваме - след прочетена приказка. За това се чудя дали е добре да им я чета вечер преди лягане.  За Коледа искам на мъжът ми да му подаря хубава книга в тази насока. Коя бихте ми препоръчали. Като за запознаване с материята съм се спряла на "Подсъзнанието може всичко", но ще се радвам ако споделите дали е подходяща или да избера друга. Да попитам - някой чел ли е книгите "Път към могъщество и слава"  и  "Успехът и парите" на Джон Кехоу. Какво е мнението ви за тях - заслужават ли си или има по-добри, които мога да прочета.
Слънчев и усмихнат ден ви желая  Hug Hug Hug

# 466
  • Мнения: 1 568
Имам предложение.
Лени, момичета, нека го обсъдим.
Мисля че ще е удачно темата : "Подсъзнанието може всичко" да се раздели на две, да се направят две теми.
За начинаещи и за напреднали.
Нищо лично срещу новичките, но ми прави впечатление че старите потребители избягаха.
То е нормално и естествено, не може да пишем тук 4 години примерно, да  сме обсъждали всичко от а до я и новичките да идват със своите въпроси от сорта: да си купя ли "Подсъзнанието може всичко?"
Пак казвам, нищо лошо срещу новите, те са добре дошли и търсят своя път...
Но пък нашия продължава и той и не може да цикли на едно и също място.
Та какво ще кажете да направим две теми, за начинаещи и за напреднали?

Последна редакция: нд, 12 дек 2010, 16:07 от Маргало

# 467
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
"Подсъзнанието може всичко - за деца от 3 до 12 години" е книга която е добре да се прочете от вс. родител а и не само  Peace

Baby Mon , прочети я първо ти пък после си прецени дали да я четеш на децата  Wink Аз лично я прилагам  т.е  съветите дадени там Grinning Има много игри които според мен вършат работа и при големите  Hug


"Подсъзнанието може всичко" - да  Peace заслужава си


"Успехът и парите"
имам я така и не я дочетох  Sunglasses нещата се препокриват с първите две книги които бях чела на Кехоу  Whistling така ми стои почната и недочетена





Имам предложение.
Лени, момичета, нека го обсъдим.
Мисля че ще е удачно темата : "Подсъзнанието може всичко" да се раздели на две, да се направят две теми.
За начинаещи и за напреднали.
?


Аз съм против  Crossing Arms

има достатъчно подобни теми и за "напреднали"  Wink

Последна редакция: нд, 12 дек 2010, 16:23 от Desss

# 468
  • Мнения: 10 697
Аз съм също категорично против раздробяването на темата.
Нейното бъдеще така или иначе е до голяма степен неясно пред вид отдръпването на доста от потребителите, та и това сега остава - зорлем сами да си я унищожаваме  Naughty
В този ред на мисли едва ли е нужно да припомням притчата на Хан Кубрат със съчките   Simple Smile
Нароиха се достатъчно теми, темички и под-подтемички в този подфорум, повтарящи по същество проблематика, дискутирана в тази тема  Wink

# 469
  • Добрич
  • Мнения: 5 456
Дес, ти имаше преди една много хубава мисъл в подписа - Никой не е по-напреднал, хората са единствено по-осъзнати. Цитирам по памет.
 
Вярно, че тези, които пишехме в началото, сега пишем по-рядко, но аз също мисля, че е добре да не се разделя темата.

А Подсъзнанието може всичко  за деца според мен е насочена към родителите. Харесвам я и прилагам техники от там на дъщеря си. Само, че не бих и я чела вместо приказка например. Когато стане достатъчно голяма, и преценя, че е подходящо четиво за нея бих и я препоръчала сама да си я прочете.

Така, че подкрепям мнението на Дес.  Peace Baby Mon след като я прочетеш, ще можеш да прецениш сама.

# 470
  • Мнения: 1 422
Набързичко се включвам - против всякакво делене, защото простете нездравия ми интерес, но на кой принцип ще се дели групата  Embarassed. Едно на ръка, че ако в една нова тема не участват "по-опитните", тя как точно ще се развива  Hug

Целувки, прегръдки и покана за интересуващите се от изкуство. Аз като четох историята на художничката много се впечатлих. Няма случайни неща!!!! Успех на всички в реализацията на целите, любовна пред-предколедна седмица и излитам към "удома-то".

# 471
  • Мнения: 90
Маргало, мен би ми било интересно да се раздели по някакъв начин темата. Но в същото време съм съгласна с написаното от рози.

Цитат
...на кой принцип ще се дели групата  Embarassed. Едно на ръка, че ако в една нова тема не участват "по-опитните", тя как точно ще се развива

Аз имам друга идея. Да се направят две теми - едната да включва споделени успехи постигнати с помоща на позитивно мислене, а другата тема да е за въпроси и ритуали.  Thinking Така ако човек иска да получи вдъхновение - хоп отваря първата тема и чете успешни истории, ако иска пък да зададе въпрос или да сподели техника - хоп втората тема.  Peace

# 472
  • Мнения: 10 697
Аз имам друга идея. Да се направят две теми - едната да включва споделени успехи постигнати с помоща на позитивно мислене, а другата тема да е за въпроси и ритуали.  Thinking Така ако човек иска да получи вдъхновение - хоп отваря първата тема и чете успешни истории, ако иска пък да зададе въпрос или да сподели техника - хоп втората тема.  Peace

Вече има такава тема - Чудесата в моя живот!
Можете да пишете там  Peace

Има и "Може ли наистина подсъзнанието всичко, вреди и ползи". И там може да пише който желае  Hug

Отворете и нова тема - "Ама наистина ли може  подсъзнанието всичко, плюсове и минуси"  Joy

Идеи бол - коя от коя "по-креативни"  Joy

# 473
  • Шотландия
  • Мнения: 2 856

Вече има такава тема - Чудесата в моя живот!
Можете да пишете там  Peace

Има и "Може ли наистина подсъзнанието всичко, вреди и ползи". И там може да пише който желае  Hug
Отворете и нова тема - "Ама наистина ли може  подсъзнанието всичко, плюсове и минуси"  Joy
Още се смея с глас на тая ти тема за плюсовете и минусите! Ей, няма лошо да се отварят нови теми - ако има интерес, ще си съществуват, ако няма - ще си затихнат кротичко...   Hug

Много ми харесва и подписът ти: Defending who you were yesterday destroys the better you of tomorrow.

Последна редакция: нд, 12 дек 2010, 20:17 от *Мила*

# 474
  • Мнения: 65
да питам, някой знае ли от личен опит или бил ли е там или негови познати за библиотеката в Бангалор?
http://zahariada.blog.bg/drugi/2010/04/29/vseki-ima-dosie-vyrhu- … almov-list.536905

# 475
  • Мнения: 90
mijjjka, не разбирам защо така присмехулно коментираш моя пост. Но смеха е здраве.  Crazy А темата, която даваш е пусната днес, така че има синхроничност между мен и автора на темата.  Simple Smile

Плюс моята идея беше да се съберат досега споделените успехи в Подсъзнанието може всичко в една тема. И да идеята ми е креативна  Grinning

# 476
  • Мнения: 10 697
Много ми харесва и подписът ти: Defending who you were yesterday destroys the better you of tomorrow.

Благодаря, Мила  Hug Мисълта е на Р.Шарма и много ми хареса! Отдавна не бях попадала на изречение, което с такава простота да синтезира толкова истина и нещо, в което аз винаги съм вярвала, но някак си не съм успявала да дефинирам с думи  Hug

sv_harmony, не съм коментирала идеята ти с лошо чувство. Извинявай, ако така е прозвучало  Hug
Разбира се, че няма лошо да се създават нови теми. Времето ще отсее най-полезните и жизнеспособните от тях, както и тези с най-чистите вибрации  Peace

 Hug

# 477
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Карта на съзнанието /"Мощ срещу сила: Скритите детерминанти на човешкото поведение" на американския учен  Дейвид Хокинс/  - http://adyulgerov.blogspot.com/2010/12/blog-post_10.html


"Ако натегнеш много струната - ще се скъса, ако я оставиш хлабава - няма да свири. Да се учиш - значи да се променяш. Линията на просветлението е Средният път - линията между противоположните крайности." Буда

Последна редакция: нд, 12 дек 2010, 21:01 от lenny_pld

# 478
  • Мнения: 146
Имам предложение.
Лени, момичета, нека го обсъдим.
Мисля че ще е удачно темата : "Подсъзнанието може всичко" да се раздели на две, да се направят две теми.
За начинаещи и за напреднали.
Нищо лично срещу новичките, но ми прави впечатление че старите потребители избягаха.
То е нормално и естествено, не може да пишем тук 4 години примерно, да  сме обсъждали всичко от а до я и новичките да идват със своите въпроси от сорта: да си купя ли "Подсъзнанието може всичко?"
Пак казвам, нищо лошо срещу новите, те са добре дошли и търсят своя път...
Но пък нашия продължава и той и не може да цикли на едно и също място.
Та какво ще кажете да направим две теми, за начинаещи и за напреднали?

Да.. и тест за входното ниво  Laughing
Хубаво е някой да ни поощипе като се вземем много на сериозно...  Peace

Последна редакция: нд, 12 дек 2010, 21:36 от miniemouse

# 479
  • София
  • Мнения: 6 802
 Joy
Mдааа... точно се чудех как ще се определя кой е за "напрдлани" и кой за "начинаещи"... Joy
Стига де!
Пк брой постинги, по  прочетени книги, по брой осъщесвени техники или изпълнени желания?
 Laughing

Общи условия

Активация на акаунт