Подсъзнанието може всичко 33 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 81 984
  • 686
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 1 568
http://www.youtube.com/watch?v=XrpluPFjtns&feature=player_embedded#!


ПОКЛОН!

Последна редакция: чт, 09 дек 2010, 12:19 от Маргало

# 391
  • Мнения: 385
Бианка, има логика в твоя метод. Peace Аз също усещам, че огъня е "моя човек", но като че ли не съм намерила как да му споделя мъката си, така че да  почувствам пълно облекчние. Вече две вечери паля свещичка и й разказвам болките си и ми поолеква.

# 392
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 245
Набързо минавам да ви почерпя, че си имам повод:

Да ти е честит повода и винаги прекрасен!

# 393
  • Мнения: 65
Цитат
Аз също усещам, че огъня е "моя човек", но като че ли не съм намерила как да му споделя мъката си, така че да  почувствам пълно облекчние.
опитай просто редовно концентриране върху пламъка на свещ. Болката постепенно може да изчезне. Едно от нещата което се има предвид за тази техника е ,  че зарежда астралното тяло(тялото на чувствата)  със светеща материя. А огъня също внася нещо красиво в душата.

# 394
  • Шотландия
  • Мнения: 2 856
Вела, и аз мисля, че не бива да се притесняваш от цифрите в изследванията. В края на краищата, "нормите" там са усреднени норми по статистически начин - всички сме много различни, за някои нормално ще е долната граница на тази  обявена "норма", за други - ще бъде в горната, за трети може изобщо да бъде извън тези граници - виж Любима. Важно е как се чувстваш. Знаеш какво да промениш в хранителния си режим, знаеш и че трябва да си почиваш повечко - значи знаеш какво да направиш.  Peace Да не забравяме, че всяко изследване е само моментна снимка, която е резултат, понякога и на изминалия ни ден или седмица. Утре, много вероятно, е да е друго. Най-важното е, че винаги можем да променим нещата, ако не ни харесват - като започнем днес!  Hug
Бианка - да ти е живо и здраво Ането и много да те радва - прекрасна почерпка! Hug  babydust7
Heartbeat - и на тебе - честит ти повод и много радости да ти носи и за в бъдеще! Peace

# 395
  • Мнения: 439
Здравейте момичета,
искам да помоля за вашата подкрепа за сина ми Васил Praynig
толкова съм се ошашкала,че не мога да си събера мислите Confused
водих Васко на лекар уши нос гърло днес...след прекаран вирус наскоро не можахме да изчистим хрема и кашляне,а от три четири дена и започна и да не ме чува и да ме кара да повтарям,като му говоря Cry
лекарят ми каза положението е много сериозно...силно възпалена трета сливица и има някаква течност,която се събира между тъпанчето и мембраната на ухото и която била причината за падането на слуха...перспективите,ако не се повлияе от АБ,който започнахме веднага са махане на третата сливица и ако пак няма подобрение да се слагат някакви масурчета или нещо подобно в ушите пак оперативно,които трябва да се носят от 6 месеца до 1 година Confused
док ми каза,че инфекцията е от около месец,но родителите обикновено трудно я разбирали,защото няма болка в ухото...

в състоянието,в което съм не мога да мисля напълно адекватно...мисля да пробвам с Тес и хо'опонопо той песничката и без това много я обича и често я пеем заедно!
ще съм безкрайно благодарна,ако получа съвети и подкрепа!
благодаря предварително!


Вела,към всичко,което са те посъветвали момичетата можеш да добавиш всеки ден по едно сварено яйце... и много лук...
и никакво пържено и газирано,поне на мен така ми бяха казали навремето последните пречели на усвояването на желязото от организма!
Hug

# 396
  • Пловдив
  • Мнения: 76
bella_ изпращам своята положителна енергия за бързо възстановяване на сина ти  Two Hearts  Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower

# 397
  • морето, сините вълни...
  • Мнения: 510
E добре, на никаква вода няма да разказвам.... и без това не ме бива много в приказките а и не е чак толкова страшно нещото. Но така бях чела - да се разкаже на течаща вода.....

bella_ с теб съм момиче!
За теб и за сина ти Васил - да оздравее бързо бързо като на шега. Two Hearts babydust7

# 398
  • Пловдив
  • Мнения: 76
И аз съм чувала, че ако сънуваш нещо лошо трябва да го разкажеш на течаща вода, но това съм го чувала от стари хора. А иначе ми звучи много подобно на това което се е обсъждало в предишните теми, че ако искаш да се пречистиш от негативни емоции си вземаш душ и си представяш че всичко негативно си отива от теб и отива заедно с водата в земята където се пречиства  

Редакция:
Или може това с душа да е например осъвременена и по-практична версия на това с течащата вода  Simple Smile

Последна редакция: чт, 09 дек 2010, 15:08 от mamka mimka

# 399
  • Шотландия
  • Мнения: 2 856
Здравейте момичета,
искам да помоля за вашата подкрепа за сина ми Васил Praynig
толкова съм се ошашкала,че не мога да си събера мислите Confused
водих Васко на лекар уши нос гърло днес...след прекаран вирус наскоро не можахме да изчистим хрема и кашляне,а от три четири дена и започна и да не ме чува и да ме кара да повтарям,като му говоря Cry
лекарят ми каза положението е много сериозно...силно възпалена трета сливица и има някаква течност,която се събира между тъпанчето и мембраната на ухото и която била причината за падането на слуха...перспективите,ако не се повлияе от АБ,който започнахме веднага са махане на третата сливица и ако пак няма подобрение да се слагат някакви масурчета или нещо подобно в ушите пак оперативно,които трябва да се носят от 6 месеца до 1 година Confused
док ми каза,че инфекцията е от около месец,но родителите обикновено трудно я разбирали,защото няма болка в ухото...

в състоянието,в което съм не мога да мисля напълно адекватно...мисля да пробвам с Тес и хо'опонопо той песничката и без това много я обича и често я пеем заедно!
ще съм безкрайно благодарна,ако получа съвети и подкрепа!
благодаря предварително!

Бела, имаш и моята подкрепа за Васил - да оздравее бързо и по най-лекия начин! Между другото, заедно с другото лечение, което предприемаш, може би не е лошо да помислиш, какво Васко "не иска да чува" - има ли нещо/неща, което му се казват често и той упорито не ще да послуша...  newsm78 Или може би някой друг му казва нещо, което той не иска подсъзнателно да приеме. Ако се сетиш за такива неща, може би е хубаво да се отслаби натиска в тази посока и да се поговори с него в посока, че да "слуша" не значи да изпълнява винаги, че като израства, той ще си изработва правилна преценка кое от това, което "чува" и ще "слуша"(т.е. изпълнява), защото ще иска да прави най-доброто за себе си, а не само защото някой (дори и да е мама и татко) са му казали да прави така. На 5-годишна възраст, мисля, може да разбере, ако му се обясни правилно.
На тези размисли ме наведоха думите ти по-горе, които съм подчертала.

# 400
  • Мнения: 65
с душ по става:)
също изкачване срещу течението на планинска река!

# 401
  • В друго измерение
  • Мнения: 155
bella_Praynig Hug от сърце желая бързо оздравяване на Васко  Hug

Котьо, Мила  Hug Огромно Благодаря   bouquet
Нали съм затра  ooooh! пропуснах да кажа, че избрах деня, защото имам имен ден, но поводът, за който споменах, е, че с все по-голяма сила нещата се нареждат към сбъдване на най-голямото ми желание  Heart Eyes
От сърце ви Благодаря, момичета, че сте така прекрасни  Hug  bouquet

# 402
  • Мнения: 90
Лошите мисли и чувства ги предавам на огъня аз.
Установих, че по- разтоварващо при мен действа споделянето на негативните мисли с огъня. Просто си предстваям как изсипвам цялата събрана чернилка в мен, тя изгаря и се превръща в чиста, бяла светлина.
Бианкина техника, да не вземете да я прилагате върху себе си. Laughing

Това е доста разпространена техника. Има доста вариации. И аз я ползвам понякога.  Peace

Вела, желая ти успех с новите изследвания. И наистина недей да четеш много в интернет, че ще се наплашиш само. А и нали се чувстваш здрава. Това е много важна част!

bella_, потърсете мнение и на втори доктор. А и може някое утвърждение да помогне. Има на Луиз Хей доста утвърждения, които са за конкретни проблеми.  Peace

# 403
  • Мнения: 146
Момичета, моля за малко подкрепа и положителна енергия, че татко е с пневнония и го взимат в болница...  Врявам му, че е оправно момче, но малко помощ винаги е от полза...

Предварително ви благодаря  Hug

# 404
  • Бургас
  • Мнения: 57
Момичета, припомнете ми - какво беше обяснението за кашлица и въпросите  които трябва да си зададе кашлящият, според Луиз Хей или авторите на "Болеста като път". И двете книги съм ги дала, а ми трябва. Разчитам на вас.

Общи условия

Активация на акаунт