Бродирана красота - Гоблени 78

  • 106 435
  • 745
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 8
Кажи на каква тема книгоразделител ще ти праща))
Детето е на 5 год. и много обича да му се четат книги и много харесва бродираното/а да не ви говоря , че си избра "водопада" на Гоблен сет/, затова и аз се колебая какво да бъде. Мисля че цветя ще и харесат. И тъй като никога не съм шила книгоразделители, малко тъп въпрос, но как се оформят?

# 721
  • Мнения: 1
http://club.osinka.ru/search.php?search_id=e&q=%E7%E0%EA%EB% … ;time=all&f=a избери коя теб харесва - ще истегля ти и изпратя)

# 722
  • София
  • Мнения: 83
Здравейте! Ето го моя щъркел току що срязан последен конец и неизпран нооо готов
http://gallery.nani-na.biz/main.php?g2_itemId=2277
/Надявам се само да не минава повече при нас  или поне не при мен newsm478


                                   Лек ден на всички

# 723
  • Свиленград
  • Мнения: 164
Лилия щъркелът е много хубав. С кръстчета ли е бродирано. Аз намерих схемата в РМ и мисля да го правя за подарък на едно бебче, но още не съм я разгледала обстойно.Можеш ли да ми изпратиш схемата по която ти си шила.Адреса ми е vadada@abv.bg

Последна редакция: нд, 19 дек 2010, 11:23 от vadada

# 724
  • София
  • Мнения: 3 789
Мимито и Светла, пасва си с цветовете на ДМЦ, ама като размер не знам как е, май не е много голям  newsm78

Ето тук се появи още едно детско



bi_bi_to, чудесна рамка! На мен много ми харесва как е оформен   bouquet

Лилия, супер е станал щъркелът!   bouquet

А ето тук се натъкнах на готин подарък за годишнина или Св. Валентин - "Обичам те" на доста езици  Wink

Последна редакция: нд, 19 дек 2010, 13:19 от -=Деси=-

# 725
  • Мнения: 8
vishenka, благодаря ти много. Харесах си първата  Русалка.Но две ли трябва да ушия и да ги съединя за да бъдат и от двете страни еднакви?

# 726
  • Мнения: 720

Ето тук се появи още едно детско



Деси  Hug супер си
Това хем е по-големичко , хем е хубаво  Heart Eyes а ако взема светлосиня панама , може да не правя фон

# 727
  • Мнения: 15
Момичета,някоя от вас поръчвала ли е гоблени от Солария?Добри ли са схемите?Много неща си харесах оттам,но се чудя.. Thinking

# 728
  • София
  • Мнения: 3 789
Момичета,някоя от вас поръчвала ли е гоблени от Солария?Добри ли са схемите?Много неща си харесах оттам,но се чудя.. Thinking

Аз съм поръчвала яйцата на Фаберже, за другите не мога да кажа. Пратиха ми ги на Аида 18 с конци "Венус", схемите са чудесни - черно-бели, много ясни, мога да ги снимам довечера и да ти ги покажа. Имай предвид само, че тези яйца бяха комплектовани специално заради мен, иначе не знам с какви конци комплектоват останалите гоблени  Hug

Мимито и Светла,  Hug

Джемма, страхотни миниатюрки   bouquet Би ли споделила как изглеждат отзад?

Последна редакция: нд, 19 дек 2010, 16:56 от -=Деси=-

# 729
  • в една мансарда точно под звездите ..........
  • Мнения: 317
Момичета,някоя от вас поръчвала ли е гоблени от Солария?Добри ли са схемите?Много неща си харесах оттам,но се чудя.. Thinking

Аз съм поръчвала "Казанската Св. Богородица", която още не съм завършила. До сега съм доволна от резултата, от схемата и от конците "Венус".
Виждала съм доста ушити гоблени на Солария и всичките са ми харесвали като краен резултат.

# 730
  • Мнения: 15
Да,аз точно за Казанската Св.Богородица питам,че е страхотен. Heart Eyes

# 731
  • Мнения: 60
Лилия Проданова, страхотно се е получило щъркелчето! С удоволствие да си го гледате в къщи. Може ли и аз да помоля за схемичка, че тази която си изтеглих не е ясна!

# 732
  • Мнения: 2
Да,аз точно за Казанската Св.Богородица питам,че е страхотен. Heart Eyes
Здравейте,наистина е страхотен в момента го шия с dmc но несъм започнала ламето  newsm78 ще видим как ще го шия

# 733
  • София
  • Мнения: 83
http://dump.ru/file/4780170
Ето от тук благодарение на Деси си свалете щъркела, а понеже аз съм боса в действията си с компа друго другарче даде едно раменце .Пак благодаря и на двечките newsm51 smile3525

# 734
  • Мнения: 1
Здравей те дами, скоро не съм се включвала, но редовно ви чета и се наслаждавам на красотите които творите  newsm51.

Да се похваля с нещо дребно, вчера направих първата си коледна картичка и вече е при притежателката си. Отбелязвам че оформлението на картичката е дело на мъжлето да го похваля (скоро ще завърши и своя гоблен и ще показвам  newsm47) и се е справил чудесно, сръчни ръчички. Ето я и нея: http://marti1mart.snimka.bg/tapestries/moite-gobleni.417895.21806501

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт