Подсъзнанието може всичко 30 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 79 488
  • 722
  •   1
Отговори
# 405
  • София
  • Мнения: 1 724
Рози , честито за бебето, да расте живо, здраво, палаво и щастливо!
Моля те, пусни линкове за долуописаните техники, ако е възможно:
Благодаря ви. Отвързахме се като за начало от блокиращото усещане на неприятната изненада. Сега дишам, дишам. Дишам и мълча. И се моля да продължа да "чувам" у себе си кое е правилното, за да имаме хубаво развитие процеса и да постигнем желаното излекуване.

Вчера се сетих за даваната тук техника за разговора с вътрешния водач.
** Първо си направих едно упражнение "Кристали", което сме учили на смехотерапията и на мен много ми центрира усещанията. Отвежда ме от околните разсейващи фактори на моментните събития, очиства ме от опасенията, когато има неочаквана блокировка (както сега беше при произшествието - уплаших се и блокирах за някакво кратко време).
** После си направих и двата варианта на техниката с вътрешния водач и определено "видях" кой е правилният избор за мое поведение. Това работи безотказно (сърдечно благодаря на феята, която го пусна), но по мой опит вече неколкократен е решаващо преди това човек да си приложи нещо за настройване. Гласът отвътре се чува много ясно с проявления на тялото, но ако си спокоен и отдаден на усещането, че тялото ти знае истински правилното, дори и съзнанието ти да не го приема. При мен например, когато разглеждам правилното поведение като вариант, усещам импулс да стана права и да тръгна напред или имам определени движения с ръцете. Напоследък при всички техники имам движения с ръцете, които са различни за различните случаи. Още изучавам модела им, защото виждам някаква закономерност.
** За десерт снощи бях на заключителния ден на софийския курс на смехотерапията и всичко се намести отлично като усещания за мен. Правихме много интересна комбинация на техники.

Пожелавам на всички ни, да се отвори вратата към градината на сбъднатите ни мечти и реализираните желания... ето така.............



А по произшествието продължавам да действам. Мислете си хубаво за мене  Embarassed

# 406
  • Мнения: 1 422
Енитка, това с водача всъщност се казвало "Отваряне към вътрешното ръководство" и го има на първа страница, но кой да помни името.... Embarassed А другата техника ("Кристалите") я няма качена в Интернет за свободен достъп. Аз казвах какво съм ползвала за "настройване", всяка друга техника би свършила успешна работа, която човек си познава и си работи с нея за подготовка за контакт със себе си. Важното е да се откъснеш от мислите и притесненията, за да се самочуваш добре. Всеки вид създаване на усещане за покой и бяла светлина, както е отисано във встъпителната част на това за ръководството, е ок.

# 407
  • Мнения: 554
Енита, всяка техника с кристали, която си измислиш, ще свърши работа. Не е нужно да е точно определена. Всеки може да си измисли техника и да й сложи някакво заглавие  Wink Намери начина, който най-много ти допада. Просто визуализирай, представи си как си обгърната с енергията на този кристал, който искаш в момента. Можеш да си го представиш голям и висок и как влизаш в него. В Рейки-темата съм сложила една медитация, която преведох от руски. Там се работи с енергията на аметиста. Прочети я тук и ако ти хареса, я ползвай. Може даже да не правиш цялата медитация, а само частта с кристалите. Успех  Hug

# 408
  • Мнения: 1 346
Ralico мила, ти не просто ми намигна с тия бебешоци, насадени като росни китки, а директно докосна голяма моя мечта, много ми хареса поздрава и разбира се и много ме развълнува!   bouquet


mozila мъжът ти ще се справи, имай му доверие и го подкрепяй! Hug

Рози и рози благодаря за полезните съвети! Grinning

# 409
  • Мнения: 105
!Diva! Hug Щастлива съм щом ти си щастлива!  newsm51

# 410
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Смотреть он-лайн "Контекст или искусство быть Счастливым" - http://www.mirpozitiva.ru/video/kontekst/kontekst-iskusstvo-bit-schastlivim.html

# 411
  • Мнения: 172
Слънце във Везни
Луна във Везни
29 лунен ден, Новолуние във Везни - 21:45:33

Днес най-лесно е да изфабрикуваме някоя глупост и най-трудно да устоим на емоциите си и импулса за действие. В рисковата група попадат най-вече твърде емоционалните хора и влюбените. Те ще са готови на отчаяни постъпки в името на чувствата си и заради любимия човек. Хубавото е, че каквито и последствия да има от подобно поведение, те ще са временни и кратоктрайни и вероятно няма да останат в историята.

Денят е подходящ за анализ на събитията през последните седмици и приключване на текущи задачи. Благоприятно и с удоволствие ще протича общуването, ще можете ясно и конструктивно да предадете мислите си. Използвайте момента, за да изчистите стари недоразумения, да прекъснете изчерпени взаимоотношения или да изкажете това, което ви тежи на душата.

Новолунието във Везни настъпва в 21,45 и е прекрасно време да набележите кардинални промени в живота си. Посрещнете го в тишина, насаме или в компанията на най-близките си хора и посветете няколко мига, за да визуализирате желанията си. Внимавайте какво си мислите и пожелавате - това е момент, в който Вселената е отворена към всяка ваша мисъл и е готова да я пресътвори в реалността. Подходящо е да внесете хармония и взаимност във взаимоотношенията си, да си пожелаете да развиете качества като дипломатичност, такт и толерантност към околните, способност да разбирате чуждата гледна точка, както и да се освободите от блокажите и собствените си бариери към установяването на пълноценни връзки и контакти в социума. Ако пък са ви необходими вдъхновение и нови идеи по повод осъществяването на целите и намеренията ви и търсите подходящите хора, с които да си взаимодействате - сега настъпва времето, в което ще можете да ги привлечете към себе си.

В случай, че съществува спор или недоразумение с човек, на когото държите, сега е моментът да визуализирате неговото разрешаване по взаимно удовлетворителен за всички начин. Съвсем възможно е това да е достатъчно, за да се окажете много скоро в ситуация, даваща ви реални предпоставки да проявите в реалността намерението си. Не забравяйте и Земята - нашият общ дом и нека хармонията и равновесието на Везните внесат Мир и Любов във всяко нейно кътче!
Работа и бизнес

Не бива днес да решавате делови въпроси и да провеждате делови разговори. Емоционалният дисбаланс ще попречи на конструктивната работна среда. Пообщувайте непредубедено с колегите и патньорите си, довършете започнатите проекти и отложете стартирането на нови за следващата седмица. Избягвайте общуването и взаимодействието по важни въпроси с държавни органи и представители на институции, както и с шефове и авторитетни фигури.
Здраве, хранене и красота

Жизненият тонус сега е в най-ниската си точка - не пренапрягайте организма с излишни действия и психиката с отрицателни емоции. Храната трябва да е лека, с минимално количество мазнини и повече течности.

Уязвими са бъбреците, пикочният мехур и тазът. Операции и интервенции в тези области категорично трябва да се избягват, освен по спешност.

Подходящи са дренажни и антицелулитни масажи. В козметично отношение можете да се ориентирате към леки подхранващи, бързопопиващи маски и кремове, епилация и ексфолация на кожата с плодови киселини.

# 412
  • Мнения: 10 694
милички аз искам да се включа с едно въпросче-някой срещал ли е в електронен вариант книгата яж моли се и обичай на елизабет гилбърт?????толкова я търся....но не мога да я открия???

Имам я в електронен вариант, но на английски. Ако някой я иска, да сФирка  Whistling

 Hug

# 413
  • София
  • Мнения: 0

УНИВЕРСАЛЕН ИЗПЪЛНИТЕЛ НА ЖЕЛАНИЯ - ОНЛАЙН

http://www.dreamo.ru/


УСПЕХ В СБЪДВАНЕ НА ЖЕЛАНИЯТА!!! Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower

# 414
  • Мнения: 72
Small Sun , благодаря за информацията. Преди да прочета написаното от теб съм направила нещата много точно. Като започна новолунието се усамотих, запалих свещ, обгърнах я с две ръце, затворих очи и започнах да визуализирам и да си повтарям утвърждения. Това продължи около 10 минути. Просто така ми подсказа интуицията да го направя, така го почувствах и сега като прочетох се изумих. До сега съм правила други ритуали по новолуние, но този път някак си отвътре ми дойде точно това. Много се надявам да е добър знак.
nvesela, много интересно. Хареса ми. Благодаря и на теб!

Пожелавам на всички феи сбъдване на желанията  Two Hearts

# 415
  • Мнения: 105
ДОБРО УТРО ФЕИ!!!

# 416
  • Мнения: 1 568
Добро утро  Hug

Рали  Hug

# 417
  • Мнения: 1 568
Искам да споделя моя опит.
Става въпрос за болката по време на месечния цикъл.
При мен е огромна, не мога без течни обезболяващи, случвало се е да припадам от нея.

От три-четери месеца успях да я туширам  с Метода Силва, получи се от първия път.
Този месец се справих с нея с Рейки.
Не съм пила обезболяващи изобщо през цялото това време  Hug

# 418
  • Мнения: 1 422
Маргало, масло лайка на корема и кръста няколко пъти през деня, разредено в базово. Това за първи път ми подейства истински....

# 419
  • Мнения: 2 196

Този месец се справих с нея с Рейки.

Охо, някой май е получил инициация. Честито. Heart Eyes Hug

Чета ви, съпреживявам радостите и тревогите ви, но нещо ме домързява да пиша напоследък. Blush

От едно известно време насам забелязвам нещо, което ме озадачава. Може би вие можете да ме осветлите по въпроса.
Без някаква видима причина усещам много силно затопляне в дланите и стъпалата. На моменти даже е направо парене. Чувството на затопляне не е статично, а някак динамично. Все едно  ръцете и стъпалата ми са като бент, зад който напира бурна река.
Понякога ми минава за няколко минути. Има случаи обаче когато продължава повече и тогава започвам да чувствам дискомфорт и напрежение. Rolling Eyes

Вече се замислям да отида на лекар, да видят дали нямам някакво нарушение в оросяването на крайниците. Crazy

Общи условия

Активация на акаунт