90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани - тема №111

  • 27 238
  • 735
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 700
Ужасийке, да ти е жива и здрава малката и много да те слуша! Hug

# 721
  • Мнения: 1 054
Жива и здрава да е малката порастнала Ужасийка! Simple Smile

Банани и аз си ям и си свалям... доста добре даже! Ако са забранени в някои диети - добре, но в тази не са. Какъв беше тоя странен съвет не знам  Whistling

# 722
  • Мнения: 430
честит рожден ден на малката и от мен. Да е жива и здрава и да се гордеете с нея newsm59

# 723
  • Мнения: 322
Ужасийке, да ти е жива и здрава малката сладурана!  Hug
  bouquet

# 724
  • Мнения: 97
здравейте момичета,като четох из форума забелязах,че доста от вас закусват с банан.....банан=на картоф(не я правете тази грешка)това,че се води плод не означава ,че е позволен ако искате да свалите...никой не съдя или критикувам....УСПЕХ на всички в МИНУСЧЕТАТА Praynig
newsm10
Бананът и гроздето нямат място в диетите за отслабване!
Не че и аз не ям грозде по времето на този режим и сигурно като свършат нашите сезонни плодове, ще ям и банани след месец Wink

Да дам и днешния отчет - ден за варива:
З - две малки праскови и кафе
ВЗ - тук ще ме линчувате, но първата беше в 6 ч. и не можах да издържа до обяда, та хапнах една малка круша
О. - варени картофи с домат и краставица
СЗ - една малка круша
В. - като свърши "Море от любов" ще отида да си купя една консерва лозови сърми
Днес изоставам с водата, но ще ги направя с два литра.

Последна редакция: сб, 25 сеп 2010, 17:39 от vessit

# 725
  • Мнения: 99

Бананът и гроздето нямат място в диетите за отслабване!

Защо?
Във всеки добър хранителен режим е нормално да присъстват всички видове храни. И не мисля, че гроздето и банана трябва да правят изключение Peace

Ужасийке честит рожден ден на малкото ти слънчице-да расте жива, здрава и щастлива bouquet Hug

# 726
  • Мнения: 1 054
Ужас.. банан, грозде... праскови, кайсии? Ябълки? НЯкой още нещо да измисли? Картоф?  ooooh!

# 727
  • Мнения: 0
извинявам се за това,което съм казала......ама вие наистина се вманиачавате.....една от фиданките дори се извини,милата,че е изяла една круша преди да дойде време за обяд....кг така не се свалят.Що се отнася до това за бананите го написах просто,защото първия път,когато я пазех тази диета взимах съвети от жена,която беше свалила 34кг за 9 месеца с тази диета т.е. 3м-режим,3-почивка,3-режим.....та тя ми каза как да се храня по режима и бях мноооого доволна,защото свалих за 1м-12кг....после забременях,но това са хубави подробности.....а бананите са въглехидрати(предимно),а въглехидратите са разрешени само в 3я ден.....наистина се извинявам за некомпетентната намеса

честит рожден ден на малкото ти слънчеце,ужасийке.да ти е живаи здрава и много да те радва

# 728
  • Мнения: 1 777
Ужасийке честит рожден ден на Алекс!!!Да ви е жива и здрава и само радости да ви носи!!

# 729
  • Мнения: 316
Здравейте, момичета!
Интересна информация прочетох тук за бананите. Знам.че са много калорични, рядко ги ям, но свалям умерено и диетата си върви. Днес съм на варива: боб ( в къщи всички го обичат и стана много вкусен, не знам как ще се удържа да изям само 1/2 на вечеря).
Иначе днес имам и 2 нови придобивки в резултат на диетата:
1. Нови дънки- с един номер по-малки от предишните
2. Дигитален кантар за теглото- измери ме + 500 гр от механичния.
Утре продължавам с въглехидрати( не съм ги измислила още)

# 730
  • sf
  • Мнения: 10 156
Днешния ден го пиша бегал. Наопаки върви  у нас всичко. Малкия си треснал главата, шили го в Пирогов, мъж ми се тръшка тука, а той беше с него. Няма нерви днес за диета  ooooh! то с тия глупости у нас,ако не от режима, от нервите ще сваля.   ooooh!

# 731
  • Мнения: 430
Vessit, защо се притесняваш че си яла плод м/у храненията това нали се позволява в редки случаи. А пък след като пише да се яде през 4, 3 или 2 часа в зависимост в кой ден си ,се пада повече от 3 пъти хапване за деня.
На пъврата страница прочетох, че каквото ядем на обяд, това и на вечеря, обаче чета че някои вечерят нещо различно от обяда но в границите на режима, това дали е грешно? newsm78

# 732
  • Мнения: 99
Фиданки темата след някой и друг пост ще е на 50стр. и за това ви пускам новата тема. Избързвам малко защото исках да оправя линковете на темите в края на увода. Имаше липсващи линкове към старите теми Peace
Заповядайте в новата тема и да я напълните с много минуси до като стигне 50-та страница Hug

НОВА ТЕМА  bouquet

# 733
  • Мнения: 7
Привет и от мен !  Grinning Мина ми и моя воден 2 -ри ден Simple Smile Но само ако знаете  ,какво главоболие беше този път!що така бе?идваше ми да се застрелям ,толкова сълзи изревах от тази тиква.Аз дето търпя на болка ,просто тоя път  беше кошмар... исках да питам ,някой има ли тоя проблем ?? Един аспирин позволен ли е??? айде чакам ,някой да ме светне  с какво да се спасявам на тия болноглавни дни!!  и друго... ама вие  май не ядете ... аз като си стана от сън си ям  плод,събуждам се гладна ... на работа съм в 9-30 и до 12 задължително трябва да ям плод,иначе ми идва да одирам  хората Embarassed в 12 ве4е ми е криво .... и на всяка цена обядвам..според зависи деня а към 2 пак плод,след още два часа ми идва мерака за хапване... ако не пия кафе Embarassed Embarassed водата ми куца малко... в магазина който работя е доста студено  и водата ми е на стайна темература... повярвайте ми аз немога да пия студена вода... пия  си я само топла( искам да  стане студено много  за да си сложа бутилакта върху радиатора) няма къде да си топля вода и да разреждам ,но иначе деня ми започва с 500 мл доста топла вода ,тъй като  удома си имаме машина от ония големите с огромните туби! и допълнително със зор на работа пия още 1 л.Като се прибера към 9 от бачкане си наливам още 500 мл топла сладка минерална вода:) и така имам 2 л  за ден ,ама сигурно е малко! Flutter
Та ,така... ве4ерям си пак на работа между 18-19 ч.но за съжаление не съм свалила от втория месец .Благодарско за подкрепата  и разбира се няма да се откажа... явно съм имала  задържане! ще видим какво ,ще стане сега третия! мисля редовно да се включвам ,за да ме смъмрите ако нещо неправя както трябва!
АЙДЕ стига ,че ми е много дълъг поста!  Rolling Eyes Blush

# 734
  • Мнения: 99
pepcheto има нова тема. Питай и пиши там Peace

Общи условия

Активация на акаунт