Подсъзнанието може всичко 29 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 275 943
  • 724
  •   1
Отговори
# 600
  • Варна
  • Мнения: 336
Рози, много мило  Blush на мен ще ми трябват доста усмивки, че днес от сутринта ми е много криво Crossing Arms

Слънце, Дарена Two Hearts Аз пък забравих,че не се яде пилешко и сега няма да се сбъдне Embarassed Tired

Това за месото не се ли отнася за последния ден?

Хикс, Лени, мога да се присъединя към вас за ранното ставане. Обаче няма да мога сутринта веднага да пиша в темата.

Честит първи учебен ден на децата bouquet

# 601
  • Мнения: 131
Здравейте вълшебници Hug
Искам да поздравя всички с Първият учебен ден!  bouquet



Момичета, някой може ли да ми каже къде изчезна линка от 1-ва страница с аудио обучението на Джон Кехоу newsm45
Днес тъкмо се нагласих да си го слушам отново и какво гледам....цък някакъв друг сайт ми излиза Thinking
Знам ,че по принцип са му палтени тези семинари ,но незнам и как беше създадена тази толкова хубава страничкаааааааа Cry
Дасе похваля: Вчера се потопих в няколко книжарници.....ама направо се олях...в едната стоях час и половина,а беше толкова хубавко,4е не усетих времето. От там си излезнах с книгите:
1.Подсъзнанието може всичко за деца от 3 до 12 годинки- Джон Кехоу
2. Богатството е в ръцете ми-Талисман на изобилието на Новата жена-Наталия Правдина
 Simple Smile
Понеже тези дни май само това правя-ровя се из онлай книжарници....ами да ви кажа май се оказва по-изгодничко онлай да се пазарува. Има намаление на места до 50%; безплатни доставки, а в някои сайтове купуваш една книга и хоп още 2 за подарък  Hug
Книгата на Джон Кехоу - Подсъзнанието може всичко  на места се продава за 5.99лв...иначе при цена 9.99 Wink

# 602
  • Мнения: 1 422
Офффффффффффффффффф беееееееееееее - има едно конкретно тъпо нещо, което правя отново и отново. Правя забележка на някого за нещо конкретно понякога и точно ама веднага точно след това правя същата грешка аз самата по отношение на този човек. Описанието "тъп но упорит" вЕрно важи за мене!!!! Не е кой знае какво, ама ме кара да се срамувам от себе си. Само понякога правя тази забележка и всеки път точно преди това ме обзема ясно чувство, че е грешка да го кажа, ама пак го правя и после БАМ по главата с метлата! Само понякога му правя забележка и абсолютно винаги (само тогава) правя същата грешка. Някой от вас да ме набие, че да не ме бие Вселената вече, моля ви! Срам ме е от самата мене си!!!!

# 603
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Рози и рози, Hug човеци сме   Mr. Green
Щом осъзнаваме грешчиците , не е нужно чак толкова да се корим  Wink  ..... ще се научим , всичко с времето си  Grinning

# 604
# 605
  • София
  • Мнения: 161
Рози и рози, и аз като теб - осъзнавам го, но в момента на правенето на грешката, сякаш съм умопомрачена и я допускам, веднага след това се осъзнавам, ама съм изпуснала нещата....  а не искам да е така, явно има още да учим...
Между другото и аз участвам в ритуала с листчетата, реших го спонтанно, в последния момент, дано всички имат успех в сбъдването на желанията!
 Hug Hug Hug

# 606
  • Мнения: 72
Момичета, може ли линк от където да си изтегля книжки на тема "Симорон". Пробвах от няколко руски сайта, но трябва да се плаща. Ако може нещо фрий. Благодаря ви

# 607
# 608
  • Мнения: 105
Рози и рози И преди съм писала за закона на отражението-дразни ни в другите онова,което е и в нас самите. Flutter

# 609
  • Мнения: 1 422
raliko, ъъъъъ тук не говорим за дразнене. Ама хич Simple Smile Simple Smile

# 610
  • Мнения: 105
Рози и рози  Wink Както искаш го наречи.  Wink

# 611
  • Мнения: 730
По повод Огледалото- да видим себе си ......   bouquet

ОГЛЕДАЛОТО

Живял някога един крал. Той си построил огромен дворец. Това бил един дворец с милиони огледала. Абсолютно всичко, стените, пода и таваните били покрити с огледала.

Веднъж в двореца притичало едно куче. Огледало се и видяло около себе си множество кучета. Те били навсякъде. И като достатъчно умно, кучето се озъбило, за да се защити за всеки случай от тези милиони кучета наоколо и да ги изплаши. В отговор всички кучета му се озъбили. Кучето почнало да ръмжи - срещу него всички кучета му отговорили със същото.

Сега кучето било сигурно, че животът му е в опасност и започнало да лае. То започнало да лае с всички сили, много отчаяно. Но щом залаяло и онези милиони кучета също започнали да лаят. И колкото повече то лаяло, толкова по-силно те му отговаряли.

На сутринта намерили нещастното куче мъртво. А то било там само, в двореца нямало никой, там имало само тези милиони огледала. Никой не се беше борил с него, защото не е имало кой да го направи, но то видяло себе си в огледалата и се изплашило. И когато започнало да се сражава, отраженията в огледалата също влезли в бой. То загинало в борбата с милионите собствени отражения, които го заобикаляли от всички страни.

Ако няма никакви препятствия вътре във Вас, то не може да има и никакви препятствия извън Вас, нищо не може да застане на Вашия път. Такъв е законът.

Светът е само едно отражение, той е едно огромно огледало.

# 612
  • Мнения: 1 422
Момичета, просто трябва да споделя с вас днешния виц. Смяла съм се 5 минути до припадък почти...

Мъж участва в голф турнир. По някое време топката му стига съвсем до едно блато. Отива при нея и вижда една жаба. Тя му проговаря с човешки глас:
- Вземи ме със себе си, сложи ме в джоба си и ще спечелиш турнира.
Мъжът така и направил. По време на играта тя му давала ценни съвети и той спечелил.
После тя го помолила да вземе стая в луксозен хотел, да поръча шампанско и хайвер и да я целуне.
Мъжът наел стая, поръчал шампанско, хайвер и целунал жабата.
В този момент се чуло гръм и жабата се превърнала в прекрасна 15 годишна блондинка с разкошна фигура.
"Ето така непълнолетното момиче се оказало в стаята на клиента ми" - завърши своята реч адвокатът.

Аз просто познавам добро количество адвокати...

А за онова моето от днес - имаме си нова тема и ново домашно ние за смях към ситуация и се оправих почти веднага. То си има техника за тази работа по принцип Simple Smile

# 613
  • Мнения: 105
Dani Avramova   bouquet

Ето интересен поглед на нещата:

# 614
  • Мнения: 10 698
Рози и рози И преди съм писала за закона на отражението-дразни ни в другите онова,което е и в нас самите. Flutter

Аз с тази теза не съм била никога съгласна  Simple Smile
Например мен винаги много са ме дразнели хора, които са неорганизирани във всеки един смисъл, неточни (в смисъл - закъсняващи), неспазващи думата си. А аз съм организирана и подредена до лудост   Laughing Всяко нещо знам къде ми е - от дреха или книга до мейл Joy
Друго - по темперамент съм холерик. Трудно понасям меланхолици и флегматици  Blush
Май-май търпя най-вече хора като мен самата  Joy


Последна редакция: ср, 15 сеп 2010, 20:43 от mijjjka

Общи условия

Активация на акаунт