Идеи за бизнес - 8

  • 122 393
  • 759
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 157
Това ми се стори интересно.
http://www.subway.bg/

И честно, ако бях в по-голям град, може би нямаше дълго да мисля.
Бързото хранене, с добри продукти и с добра организация, също и на подходящо място ще бъде, според мен, доста добър бизнес.
Аз огладнях, като гледах снимки на сандвичите.  Joy

# 16
  • Мнения: 1 568
Лейди Блу, страхотна тема!
 Hug

# 17
  • На дивана, под юргана
  • Мнения: 563
Мър-мяу!

# 18
  • Мнения: 189
Здравейте! Интересува ме следния въпрос : дали при закриване на фирма трябва да се прави пререгистрация?
Galiq Vasileva доколкото знам за да се закрие и заличи фирма също трябва пререгистрация

И поздравления за новата тема  Hug

# 19
  • Мнения: 5
Много полезна тема!   bouquet
Това за subway е интересно, нещо като Форнети , но на вторите като че ли им мина модата, дали и тези хамбургерчета ще имат бъдеще?
До работното ми място имаше Форнети. Говорила съм си много пъти със собственичката, за това как няма никаква работа. Наскоро тя се отказа. До колкото виждам има и други Форнети във Варна, които затварят.

# 20
  • Мнения: 4 595
форнети затварят защото чичо хранко и лакса са 100 пъти по вкусни

# 21
  • Мнения: 25 646
Това ми се стори интересно.
http://www.subway.bg/

И честно, ако бях в по-голям град, може би нямаше дълго да мисля.

Колко голям? В Стара Загора удариха кепенците... Само в София може да печели такъв тип заведение.
Евентуално.

# 22
  • Мнения: 14
lady Blu  bouquetПерфектна както винаги

# 23
  • Мнения: 1 568
И в Русе има такова , седи празно  ooooh!
Но тук вече нищо не върви.
Почти всички големи магазини по централната улица затвориха, за малките няма смисъл да споменавам.

# 24
  • София
  • Мнения: 16 050
http://www.subway.bg/  - виждала съм го в София, Сити център - на Хемус.
На един етаж са събрани - кино, макдоналдс, КФС, Бъргър, донати, бълг. кухня.
Е, не се редят на опашка за събуея. Колкото пъти мина покрай него за входа на киното - продавачите направо се провикват - елате, опитайте. По мои наблюдения Макдоналдс и КФС имат най-голям оборот там.
Иначе сандвичите може да са качествени и вкусни. Не съм опитвала, не знам.
Форнетите - там където има павильони около работата ми /Лозенец/ просто наемателите се сменят. Изкарат 2-3 месеца, идват с големи надежди и накрая се омитат безславно. Но нали павильоните са оборудвани с печки и хладилници - идва друг ентусиаст.

# 25
  • Мнения: 738
Аз като бачкаща (до преди да родя, още даже се водя там) в Макдоналдс, ще кажа, че цените на Събуей са доста високи. Яла съм там...ми хубаво е ама за един сандвич излиза около 6-7 лв. Не дейте гледа какво пише в брошурата  Mr. Green.
Макдоналдс имат много промоции и постоянна клиентела (както и КФС), затова опашките там са най-много.
Според мен Събуей не си струва, още повече, че човек може да го яде в къщи (използват съвсем обичайни продукти за сандвич), за разлика от другите  Peace

# 26
  • Мнения: 886
В Бургас има в мола. Доста време бе празно или с по маса. Последните няколко пъти имаше по две- три маси и чак ми направи впечатление.  Mr. Green  Виж в Макдоналдс и КФС е друго нещо- народ.

# 27
  • Мнения: 1 568
При нас дори затвориха Макдоналдс и КФС  ooooh!
Нощо почти няма вече Tired

# 28
  • Мнения: 394
При нас дори затвориха Макдоналдс и КФС  ooooh!
Нощо почти няма вече Tired
Само Happy май има все още, доколкото съм запозната...

# 29
  • Мнения: 6 206
При нас дори затвориха Макдоналдс и КФС  ooooh!
Нощо почти няма вече Tired

е сега като отвори мола, би трябвало пак да има
по данни на познати русе не е толкова зле, има къде къде по-зле
вие там се самонавивате май май
сега навсякъде е трудно, никой не е цъфнал и вързал

Общи условия

Активация на акаунт