90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани - тема №102

  • 23 678
  • 724
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 0
dapy82 БРАВО smile3501 искам и аз такива резултати но едвали ще успея кажи някоя тайна smile3503 твоят от4ет ми дойде много добре стимулиращо а днес наистина имам нужда.Продължавам да плувам   sport027 другите водни как сте държите ли фронта Hug

# 706
  • Мнения: 6
Здравейте момичета!
На тази страхотна диета съм от 12 дни и когато днес се качих на кантара - бях -1 кг - какво щастие Laughing Амбицирана съм повече от всякога и продължавам напред.Как мислите-добре ли е като резултат ?Имам да свалям малко кг - само 5  и единият е вече реалност.Днес съм на въглехидратен ден -любимият ми, в момента си правя сладкиша за довечера - постен с пълнозърнесто брашно,ако някой иска рецептата ще я напиша в темата за рецепти.Като чета за резултатите на някои от вас-просто съм впечатлена!
Успех на всички!

# 707
  • Мнения: 1 711
iovina, резултатът ти е супер!Като се има предвид, колко имаш да сваляш.Добре си ни дошла!  bouquet

# 708
  • Мнения: 11
Здравейте отпочиващи си фиданки  Grinning
  
Успех на водните  Peace
Да се изповядам и аз за днес - 600гр  Crazy   Видях 5тицата, видях петицата  newsm44
Сега остава и да я затвърдя  Whistling  
Вероятно след последния воден на 7.07   Mr. Green  Събирам почитатели на водния ден да го отпразнуваме заедно в сряда  Joy

dapy82 и моят акъл зайде като ти видях резултата  Grinning  Hug

# 709
  • Мнения: 1 711
Хванахме я тая пуста петица.Wink Браво!След водния си постигнала целта сто на сто.Значи още седмица си с нас, така ли? Cry Cry

# 710
  • Мнения: 11
Мда .. ,Оле , последна седмица  smile3518 - ама ми е тъжно само за компанията във форума с която определено беше по-лесно Peace  , за диетата - не  newsm08 Всяко нещо трябва да има край  ooooh! 
То нали моята цел беше 60кг преди, но и аз се изненадах, че не само тях ще сваля, а може и още малко  Wink При това след средата на диетата доста си увеличих порциите,че иначе ми пада кръвното,а и знам колко горе-долу ям по принцип и не искам да стресирам организма с оскъдна храна, като знам, че няма да мога да ям така след режима Blush
Вече захванах и упражнения за стягане  jump

Но ще влизам тук и след режима гаранция  Peace 

# 711
  • Мнения: 0
Благодаря ви момичета.Да си призная и аз неочаквах,че ще сваля толкова още повече,че след първия воден зациклих 15 дни и после започнах да свалям пак.КУКУЛИНА няма никъква тайна просто трябва да се придържаме и да изпълняваме написаното на първа страница. newsm10Мили момичета не се отчайвайте,а продължавайте смело напред и ще видите че ще има резултати,но всеки организъм е индивидуален.Успех на всички. Hug

# 712
  • Мнения: 9
Благодаря ви момичета.Да си призная и аз неочаквах,че ще сваля толкова още повече,че след първия воден зациклих 15 дни и после започнах да свалям пак.КУКУЛИНА няма никъква тайна просто трябва да се придържаме и да изпълняваме написаното на първа страница. newsm10Мили момичета не се отчайвайте,а продължавайте смело напред и ще видите че ще има резултати,но всеки организъм е индивидуален.Успех на всички. Hug

аз имам същия проблем след водния които беше на 15-ти все още нямам и 1 свален кг, а до 2рия воден не оства много  Sad

# 713
  • Бургас
  • Мнения: 204
dapy82 ,Поздравления за страхотния резултат.Като гледам май ще ти трябва нова цел. smile3501
Брук ,май всички задържат след воден не се отчайвай ще започнеш да сваляш,просто продължавай да си спазваш режима.И аз задържам в момента, по -рано бях писала.
Аз за сега съм си режимна ,май ще си чукна и два три ореха за вечерята,която ще е диня.
Утре ще видим дали ще мръдне,то след плодов мърда ама белтъчния нещо не ми понася Laughing

# 714
  • Мнения: 101
iovina,като се има предвид колко имаш да сваляш само 5кг,това е един много довър резултат,продължавай така и ще имаш добри резултати
Аз до момента съм смъкнала само 2кг,но имам малки прегрешения.....доволна съм защото знам че след това няма да има йо-йо ефекта,който е при повечето драстични диети за бързо отслабване.....

# 715
  • Мнения: 0
dapy82 Страхотен резултат! Невероятно стимулиращо действат подобни отчети! Мога да кажа само БРАВО и продължавай все так!
Dianjelis браво за 5-цата! И аз бях мн щастлива като я видях! Hug
Аз държа фронта все още без диня само лимон във водата,която вече е 3 литра и половина. Малко остана дръжте се!!! Като знам че утре ми е любимия ден-белтъчен издивявам от нетърпение,но и ме крепи това че тогава ще си хапна вкусно! Взех да усещам глад,но го елиминирам качествено за сега  Mr. Green

# 716
  • Мнения: 3 453
  Дафи, браво за резултата  bouquet

 Маги, дръж се!Утре ще има мнооооого сиренеееее Hug Hug

# 717
  • Мнения: 1 711
И мен ми се яде много сирене.Само, че утре ще си пека пиле.Месо не съм яла не знам откога. ooooh!

# 718
  • Мнения: 0
OOOOO дааа много ще е  Laughing А твоят режим как върви? Hug

# 719
  • Мнения: 1 711
Маги, трябва да те правим рекламно лице на някоя мандра. Joy

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт