Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 1 634
Лейди,караш го на осмокласна вълна..Седмокласниците не учат подобие. Wink
Blush Joy поправих се - еднакви , естествено  Mr. Green

# 736
# 737
  • Мнения: 61
Май имаме нужда от нова тема.

Бях споделила преди време , че от моята девойка може да се очаква всичко, за щастие се е справила добре. Има съмнение какъв отговор е дала на една задача от първи модул, но май е верния Mr. Green, и втори модул е решен - дали е правилно описан предстои да видим.

Имам въпрос за балообразуването в НПМГ. Чета : 3*оценка по математика( примерно) + оценка по мат от дипломата. Това прави 24. Кое допълва бала до 36?

# 738
  • Мнения: 1 879

Имам въпрос за балообразуването в НПМГ. Чета : 3*оценка по математика( примерно) + оценка по мат от дипломата. Това прави 24. Кое допълва бала до 36?


Оценките от тестовете от НВО по български и математика.

# 739
  • София
  • Мнения: 18 063
ЧЕСТИТ ПЪРВИ ЮНИ ,  СКЪПИ ДЕЦА! НЕКА  ДНЕС, НА ПРАЗНИКА НА ДЕТЕТО, УСПЕШНО МИНЕ ПОРЕДНАТА ВИ МАТУРА! А ЗАСЛУЖЕНИЯ ПОДАРЪК ВИ ПОЖЕЛАВАМ ДА ПОЛУЧИТЕ С МАЛКО ЗАКЪСНЕНИЕ, СЛЕД 11 ЮНИ!И НЕКА ТОЙ ЗА ВСИЧКИ ВАС ПРЕДСТАВЛЯВА ПОЛАГАЩАТА  СЕ НАГРАДА СЛЕД ПОЛОЖЕНИЯ ПРЕЗ ГОДИНАТА ТРУД, А ИМЕННО ПОЛУЧАВАНЕТО НА ВИСОКИ ОЦЕНКИ И ПРИЕМ В ЖЕЛАНОТО УЧИЛИЩЕ! ДА ВИ ВЪРВИ ПО ВОДА!  
  bigdance2

Последна редакция: вт, 01 юни 2010, 07:00 от already stubborn

# 740
  • Мнения: 188
Честит първи юни на всички деца!
Нашия резултат по математика е незадоволителен за мен около 60 т., а вкъщи реши всички задачи без проблем  Rolling Eyes
Както и да е ще чакаме оценките.

Хубав ден на всички и успех на децата на днешните матури  Hug

# 741
  • Мнения: 2 577
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ СЕДМОКЛАСНИЦИ!!!
Много здраве, щастие и успехи!!!
Първо желание на всички пожелавам  Heart Eyes



  Н О В А    Т Е М А

не мога да сваря и да ви доизчета

# 742
  • Мнения: 55
Честит празник на всички деца и на всички майки, които успяха да си запазят разсъдъка след 27 и 31.05! newsm51

# 743
  • Мнения: 65
Мами, моля, пишете по какво е външното оценяване   днес


                          Честит празник на всички пораснали деца

Общи условия

Активация на акаунт