Поискай Енергийна помощ - 2

  • 30 703
  • 737
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 510
За 7годишния Веселин и неговите родители! Praynig Two Hearts

# 16
  • Мнения: 7
PraynigМоля за енергийна помощ, за майка ми Нонка, която е с онкологични заболявания. Метастази в костите и белия дроб. Преди две седмици личната лекарка я изпратила на лечение в един санаториум за белодробни болести, защото се съмнявала, че е развила пневмония. Лекуващия лекар там, казал, че не знае какво да я прави. Майка ми поддържала постоянно температура и въпреки приложеното лечение, температурата се повишавала, кашлицата се засилвала и при всяко закашляне се стигало до повръщане. Лекарят сменил лекарствата, но тя ставала все по зле и когато за пореден път и казал, че не знае какво да я прави, освен да си я изпише, майка ми се съгласила и я изписали. В къщи се почувствала по- добре. Температурата спаднала и кашлицата намаляла. От няколко дни постоянно и е лошо, повръща, не и се яде, целите крака са и подути и казва, че не ги осеща. Няма сили. Дори като говори   не и достига въздух да диша. Утре трябва да се яви за пореден път на химиотерапия за костите, но се страхува, че няма да може да отиде, защото не се чувства добре.
Моля ви, за вашата помощ! Praynig Praynig Hug
Извинявам се, за дългия пост!

# 17
  • Мнения: 624
Amitola   bouquet



За Веселин и всички, които са притеснени за него;   за Яница и Виктория  от Костинброд; 
за Ася Костадинова  от с.Круша;  за Нонка!

 
 babydust7
Two Hearts    Two Hearts    Two Hearts    Two Hearts    Two Hearts

# 18
  • Мнения: 468
Всеки понеделник хора от цял свят, практикуващи някаква енергийна модалност, споделят медитация в ГЕО - група за енергиен обмен.

Медитацията започва в 20.00 българско време и продължава един час.

Всеки може да се включи в групата.

Нужно е желание за изграждане на енергийна мрежа от чисто намерение, обхващащо цялата земя - един съзнателен жив енергиен организъм.

Присъединявайки се към ГЕО можем да даваме лечебен сеанс и да го "складираме" в "космическата банка за лечебна енергия".
Всеки който има нужда от енергия, от лечение, от Светлина за житейско насочване, трябва просто да изкаже намерение да получи, това което е оставено за него. Може да кажете и на ваши близки - когато са в нужда, просто да си осигурят малко време в което няма нищо да ги притеснява, и да изкажат намерение и желание да бъдат Озарени. Думите нямат значение, има значение намерението. След изказване на намерението, просто останете в Тишината...колкото усетите че е нужно...

Споделям молитва, утвърждение от Духовните учители, която може да използвате или за да се включите в ГЕО или в началото на всяка ваша практика.

Светлина Съм, Аз Съм Светлина!
Единствена възможна Светлина - Светлината на Духа.
Събуждам се, Събуждам те, Събуждане...
Едно сърце, едно пространство Озарено...
Сърце от Светлина, Ръце от Светлина са Едно сега!
Тук Съм, Аз Съм Тук - Светъл Звък в Съзвучие със Себе си, със всичко, със Едното!
Единно цяло - светло Тяло, Светлина...
Откривам Пътя си сега!
Призван съм, Служа, Светя...
Благословен е този миг и всеки миг, и всякое Сега, защото Тук е Светлина!
Откривам Себе си изцяло Цял.
Аз съм светъл, бял, прозрачен Съм кристал!
Благословен съм с този миг и с всеки миг.
Единен съм и Цял!
Откривам себе си и светя...
Озарявам, Озарен съм, Озарение...
Аз Съм Бог в Действие!


# 19
  • Мнения: 14
за всички който имат нужда Two Hearts Two Hearts babydust7 Flowers Sunflower

# 20
  • Universe
  • Мнения: 1 556
За Нонка - майката на keitlin_ и за всички, които помолиха за помощ! Да бъде!

 Nial,

Последна редакция: ср, 05 май 2010, 10:22 от lenny_pld

# 21
  • Мнения: 105
За 7годишния Веселин и неговите родители!  Two Hearts Two Hearts Two Hearts

  Hug Както и за всички,които имат нужда  Hug
 Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts babydust7 Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Two Hearts

# 22
  • Мнения: 730
 Two Hearts За всички, които са помолили за помощ.

# 23
  • Мнения: 7
 HugPassiflora, Nial,Лени, кат, raliko, Dani Avramova БЛАГО-ДАРЯ ВИ!!! newsm51
Майка ми не се чувства добре. Кашлицата отново се появи. Лошо й е и няма никакви сили. Краката не я държат. Макар, че е много силна жена, сутринта не можа да отиде на химиотерапията.
Моля ви, кажете ми как мога да й помогна!
Благодаря на всички!
Лек и успешен ден!!! Flowers Sunflower

За малкия Веселин Praynig

# 24
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
За 7годишния Веселин и неговите родители!  Two Hearts Two Hearts Two Hearts


 Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts babydust7 Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Two Hearts


 Praynig За Веселин и неговите родители Praynig


# 25
  • Мнения: 11
Честит Гергьовден!
                                                          Two Hearts


keitlin    ние сме с вас Peace
Не губи вярата си  Praynig


                bouquet

# 26
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Моля за енергийна помощ - схваната съм и не мога да се движа - Лени от Пловдив  Praynig

# 27
  • Мнения: 105
За Веселин и неговите родители,за всички,които имат нужда  Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts babydust7 babydust7 babydust7 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower

# 28
  • Мнения: 730
Лени   bouquet Ще се справиш  Simple Smile

# 29
  • Варна
  • Мнения: 1 858
За милата  Лени от Пловдив Heart Eyes

За всички които имат нужда babydust7 babydust7 babydust7

Общи условия

Активация на акаунт