Подсъзнанието може всичко 24 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 83 498
  • 603
  •   1
Отговори
# 165
  • la Città Eterna
  • Мнения: 375
sweta,   Peace  bouquet lovekiss

не съм си помислила нищо лошо за теб. Но държах да поясня, защото писах с цел да помогна да не се отчаяйват тези, на които все още не са се сбъднали желанията - не винаги става веднага, което не значи, че няма да стане някой ден. И след като съм накарала някой да си мисли обратното, че се хваля, че при мен веднага се е получило, се почувствах длъжна да добавя това уточнение - повечето неща стават след месеци, а често и ние трябва да подпомогнем ставането...

# 166
  • Мнения: 275
x-x-x,

все се каня да ти напиша - чета постовете ти "на един дъх". Мен лично ме окуражават. Освен това пишеш увлекателно Simple Smile Наминавай по-често с твоите разкази Hug

# 167
  • Universe
  • Мнения: 1 556
 
   Never compromise a dream, Leni.

Always compromise on how it will come true.

Knocking on every door,

    The Universe


Това получих днес от Вселената  Hug Хареса ми  Simple Smile

На новите в темата

# 168
  • Мнения: 72
 www.magicwish.ru  Може ли ли някой от вас да направи превод на този ритуал изпратен от мимиф. Може и на лични! Гугъла не  прави точен превод на някои думи.

# 169
  • Мнения: 80
Весело посрещане на празника!!!

# 170
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
Лени и аз получих същото!
Момичета, да помоля за малко положителна енергия, а? Мойте проблемчета станаха големи проблеми. Praynig
Зари, ако искаш,  ще го преведа утре, че сега ми се спиииииии,  може и да го постнем тук.

# 171
  • Мнения: 1 568
Лени и аз получих същото!
Момичета, да помоля за малко положителна енергия, а? Мойте проблемчета станаха големи проблеми. Praynig
Зари, ако искаш,  ще го преведа утре, че сега ми се спиииииии,  може и да го постнем тук.

Обичам те!
Пращам Peace

# 172
  • Мнения: 1 652
Делфина - и от мен  Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower

# 173
  • Universe
  • Мнения: 1 556
 За Делфина фон Ю.   Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Последна редакция: ср, 05 май 2010, 23:45 от lenny_pld

# 174
  • la Città Eterna
  • Мнения: 375
Благодаря, Кристофер! Много си мила, но в момента предпочитам само да чета и по-рядко да пиша. Не, че няма интересни неща за споделяне, но не искам да обръщам форума на личен дневник.

Във всеки случай считам, че е прекрасно, че когато човек сподели проблемите си, тук намира много отговори, позитивна енергия, различни гледни точки и практически техники, които да му помогнат да се справи. За себе си съм приела, че не ми пречи да споделям лична информация и когато съм била затруднена, съм получила много точни съвети точно защото не съм се чудила как да завоалирам истината. Може би това прави някои постове по-интересни (малко като в реалити шоу), но не го правя за да провокирам. Просто от дете приех един принцип, който срещнах в една книга: "Когато се колебаеш дали да направиш нещо или не, прецени какво е най-страшното, което може да ти се случи, ако го направиш. Ако това най-страшно не е чак толкова неприемливо за теб, можеш да продължиш смело напред..." Или нещо подобно. Така, когато имам проблем, с който не знам как да се справя, просто питам за съвет, без да се притеснявам какво ще си помислят хората или как ще използват личните неща, които споделям. При всички положения съветите ми помагат за бързото разрешаване на проблема и не ми се налага да тъна с месеци в терзания и самозаблуждения.

Маргало, сутринта забравих да ти отговоря. Може и да си права. Все пак се учудвам защо на мен ми се предлагат неща, които изобщо не искам и не харесвам, а не отиват при някой, който мечтае за тях и би ги оценил по достойнство. Иначе сигурно си права, че има какво да се изживее на такива места, но да кажем, че за мен "там не е по-добре от тук", т.е. и без да ходя на такива места имам какво приятно да изживея, без да се насилвам да търся някаква ценност в неща, към които съм безразлична или негативно настроена.

# 175
  • la Città Eterna
  • Мнения: 375

Аз също. Късмет!

# 176
  • Мнения: 72
Благодаря момичета! Весели празници и много целувки от мен!  Heart Eyes

# 177
  • Мнения: 730
Просто от дете приех един принцип, който срещнах в една книга: "Когато се колебаеш дали да направиш нещо или не

Бих продължила това изречение така- послушай себе си, вгледай се в емоцията си и усети своята "навигационна система', тя никога не подвежда. Simple Smile

# 178
  • Русе
  • Мнения: 11 918
 
Просто от дете приех един принцип, който срещнах в една книга: "Когато се колебаеш дали да направиш нещо или не

Бих продължила това изречение така- послушай себе си, вгледай се в емоцията си и усети своята "навигационна система', тя никога не подвежда. Simple Smile
  Бих продължила, не се колебай. Който и път да избереш, имаш себе си.

# 179
  • Мнения: 275
Делфина, не малко - много положителна енргия от мен! Силата е в теб Simple Smile

Честит празник на именниците и на всички празнуващи! Имайте вяра...

Общи условия

Активация на акаунт