Подсъзнанието може всичко 24 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 83 527
  • 603
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 39
Момичета, да сте имали досег манипулатори? Моят шеф вече ме изкарва извън нерви , аз нещо не ги умея тия манипулации, той го знае много добре и ни се качва на главата вече - кара ме да му нося му кафе без да ми е работа, тази сутрин поиска да го закарам до летището с личната ми кола. Много добре знае, 4е не мога да карам неговата кола, защото ми е трудно да карам кола с ръчни скорости, особено чужда. Това се случва за втори пъ- първия път му казах, чепредпочитам с неговата кола да го закарам и той възкликна" Какво, толкова ли нямаш бензин?". И много се ядосвам, защото той знае колко ми е ниска заплатата, знае 4е за това което имам приятели ми си дава здравето по корабите. Не знам как да се държа с него, в момента в който някой му противоречи за нещо или му отказва нещо започва да интригантсва по негов адрес.
Не завися от тази заплата, но все пак за пари.той даже ми каза веднъж, че след като приятеля ми е моряк няма да ми вдига заплатата., защото съм си намерила кой да ме гледа. Направо ми идва си хвана чукалата на моменти.
Колежката ми иска да напуска,а той й предлага допълнителна работа без пари.. Много нагъл човек  Embarassed

# 121
  • Костинброд
  • Мнения: 198
Very Irresistible, ще ти кажа аз как бих действала- бих следвала максимата "Убии простака с мълчание" и бих правила това, което ми изнася. Не вярвам да те съкрати, ако не го закараш, казваш, че имаш достатъчно работа, че ако вършиш такива извънработни задачи искаш и допълнително възнаграждение, теглиш една огромна усмивка и той да прецени дали ще те кара нещо друго да правиш за него и ще ти увеличи парите, или не.

# 122
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Very Irresistible    Hug всичко зависи от теб , ти правиш избора .... не забравяй  Wink
Всеки проблем предоставя хиляди възможности за решение , ти си тая която избираш ...... действай  Wink

Последна редакция: вт, 04 май 2010, 10:31 от Desss

# 123
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
Very Irresistible, точно с такива хора ми се налага да работя (за щастие още само 5 дни, хи-хи-хи). Днес за пръв път си отворих устата и им казах, че повече няма да си мръдна пръста. И сега ми е леко на душата. Зарекла съм се, че вече няма да търпя хора и ситуации да ми се качват на главата. Няма полза да мълчиш, само става по-зле. Поставяш си условията с усмивка, ако им изнася, окей, ако не - не са се свършили работодателите, нищо че е криза.

# 124
  • у дома
  • Мнения: 708
Very Irresistible, терзанията ти ми напомниха една приказка "На нисък праг всеки стъпва".

Решението за промяна в ситуацията наистина е у теб. Кураж! Peace  Hug

# 125
  • Мнения: 111
Идеализациите, придаването на прекомерна важност на всичко, създаването на излишен потенциал, опитите ми да контролирам всичко и всеки, перфекционизъм във всяко едно отношение, страх в изобилие са нещата ,които  докараха на мен ужасно сърцебиене ,повишен пулс и световъртеж.
Започнах с ТЕС, правя накои от упражненията на Дона Идън, лекциите на Кехоу ми паснаха идеално, сега съм на вълна транссърфинг и мога да кажа ,че се чувствам изключително спокойно и ми е едно такова усмихнато Grinning. Е, имам макар и рядко някакви спадове ,но ги оставям да отминат от само себе си(приключих с борбата)държат ме от порядъка на няколко часа и после пак „грейва слънцето”. Two Hearts

Very Irresistible, не му се хващай на играта Winkможе и да бъркам ,но този човек ми прилича на енергиен вампир.Дай му доброволно от енергията си с усмивка и му гледай сеира Laughing

Малко цитати от транссърфинга Grinning
Ако някой ви внушава, че сте длъжен да се трудите за благото на нещо или на някого, не му вярвайте. Ако ви доказват, че на този свят всичко се постига с упорит труд, не им вярвайте. Ако се опитват да ви натрапят жестока борба за място под слънцето, не им вярвайте. Ако ви посочват мястото, не им вярвайте. Ако се опитват да ви замъкнат в секта или общност, където е нужен „вашият принос в общото дело", не им вярвайте. Ако казват, че сте се родили беден и затова така трябва да изживеете живота си, не им вярвайте. Ако ви внушават, че възможностите ви са ограничени, не им вярвайте.
********
Тайната на щастието е толкова проста, както и на нещастието. Всичко опира до единството или разногласието между душата и разума.
********
А е необходимо само да изпълните основното правило на транссърфинга: позволете си да бъдете себе си, а на другите - да бъдат други. Трябва да пуснете света на свобода, да разхлабите хватката си.
Колкото повече държите на желанията и претенциите си, толкова по-силен е магнитът, който привлича всичко противоположно. Става буквално следното: вие сте хванали света за гърлото, а той се съпротивява, опитвайки се да се освободи.
Да го притискате и да настоявате е безполезно - ситуацията още повече ще се влоши. Вместо това трябва осъзнато да промените отношението си към ситуацията съобразно с правилото на транссърфинга.

*********
Разкошна е привилегията да бъдеш себе си! Hug Hug Hug

# 126
  • Мнения: 1 652
нещо познато и хубаво намерих.
пожелавам ви любов в най-красивите й багри- никой не можа да го каже по-хубаво от децата

http://www.youtube.com/watch?v=ivAwLMeD91U&feature=related

# 127
  • Мнения: 39
Благодаря, момичета. Отказах му. Ще го карам с  неговата скъпоценна кола, не с моята. И на мен вече ми писна, толкова време го търпя и само ми обяснява колко зле било положението с тази криза. Даже веднъж му казах нещо на въпреки и той индиректно ме заплаши -  мълчи си, че големите босове нещо са вдигнали мерника на нашия офис, ала бала. Толкова ми е прозрачен вече. "На нисък праг всеки стъпва" - това е много вярно!
Giamarie, май е такъв, все се хвали, все неговото е най-хубавото, все да му поднасяш, да го четкаш, няма по умен от мен, всички са тъпаци, аз такава къща имам,  Sick 
И аз слагам черта, колкото иска да се заяжда с мен. Приятен и позитивен ден на всички   bouquet

# 128
  • Мнения: 1 170
Здравейте!  Hug
Доста време ви поизгубих, връщам се да чета!

# 129
  • Мнения: 39
Нека споделя развръзката с шеф - тотално се изнерви, започна да ми говори несвързани неща, даже ми каза, че ще карам и на отиване, аз отказах с широка усмивка. Минахме през едни легнали полицаи - той откачи. Били много високи, колата се тресяла. Спря при работниците, които ги слагаха и се развика на момичето, което беше отговорник. Тя му отвърна подобаващо и той каза "Аз ще я запоня тази, дето ми отговаря така. Ще кажа на шефа на летището"
Явно хората, които демонстрират, спокойствие, надмощие са много по-лесни, ако искаш да ги извадиш извън равновесие. Както и да е. Получи се много добре. Благодаря ви Simple Smile

# 130
  • Мнения: 100
Лени, опитах да редактирам поста си, но така и не разбрах как може да се направи. Затова пускам фразите отделно.

Основна фраза, докато се почуква на карате точката:
"Макар да не знам как да бъда богата, аз все пак избирам да приема себе си."

"Макар да смятам, че трябва ДА НАПРАВЯ нещо, вместо само да БЪДА, аз избирам да се обичам и да се приемам."

"Макар да съм твърде заета да преследвам изобилието и да бъда богата, аз приемам себе си и чувствата си.

И сега следва серията почуквания по точките. Луук използва съкратения вариант и след т. 7, която е под мишницата завършва с т.8, която е на върха на главата.

1. Не знам как да БЪДА изобилието, което искам.
2. Знам само как да ПРАВЯ ...
3. Мислех, че трябва да правя нещо.
4. Мислех, че трябва да преследвам изобилието.
5. Научена съм да се боря за него...
6. Не знам как просто да бъда..
7. Може би трябва да се отпусна повече.
8. Досега единственото, което правех е да опитвам още по-упорито.

После следва положително фокусиране върху решението.

1. Искам да се науча как ДА БЪДА ИЗОБИЛИЕТО, което искам.
2. Избирам да престана да се съпротивлявам и просто да бъда
3. Искам да усещам вибрацията на изобилието.
4. Възнамерявам да БЪДА ИЗОБИЛИЕТО, вместо да го търся.
5. Обичам енегията на изобилието.
6. Избирам да внеса вибрацията на изобилието.
7. Обичам да знам, че не е нужно да опитвам все по-упорито.
8. Обичам да знам, че мога да бъда изобилието и привличам изобилие.

И накрая Керъл Лук винаги завършва процеса с привличане на още повече положителни вибрации със Закона на привличането, като повтаря следните фрази (с почукване или без почукване по точките)

Благодаря ти, Вселена, че ми позволи за разбера как да БЪДА изобилието, което искам в живота си.
Благодаря ти, Вселена, че ми напомни, че аз съм достатъчна, когато внасям вибрацията на изобилието.
Благодаря ти, Вселена, че ми показа как да бъда, да се настроя на тази вълна и да действам като изпълнена с изобилие.

И едно уточнение: Думите, които Луук използва са abundance и abundant, които съм превела като изобилие и богата (изобилна не ми звучеше добре), но те не обхващат само паричното състояние, а изобилието от всякакъв вид - емоционално, приятелство, любов, здраве, и т.н


# 131
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Alexa JT  Hug мерси за споделеното горе  Wink
интересен подход  Hug
До сега нищо не съм чела на Керъл Лук , определено ще са поразровя като за начало в гугЪля  Wink

# 132
  • Мнения: 80
giamarie, откъде може да научим повече за транссърфинга?

# 133
  • Мнения: 630
х-х-х,толкова е хубаво това което споделяш,звучи ми вълшебно,така лесно да се решат проблемите,които имаш и може би защото моите са сходни,написаното от теб ме вдъхнови.  bouquet
Арбанашка кокона, хареса ми позицията Уейн Кук,точно това ми е нужно когато съм разтроена или гневна-бързо да възстановя хармонията и спокойствието си.Благодаря и за линка към темата за Дона Идън,преди време бях попаднала на името и,но четях нещо друго и я забравих. Hug

# 134
  • Мнения: 818
 Alexa JT супер е,ще го пробвам.
Момичета да ви питам,на семинара на Кехоу,той пееше нещо,дайте инфо моля.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт