Ти какво сготви? Снимай, покажи! - 66-та тема

  • 127 470
  • 736
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 930
здравейте, това е от мен за тази вечер Wink

# 331
  • пак на Рив Гош
  • Мнения: 2 661
Привет и от мен (в края на отпуската  Sad)
Маме, онази вечер забравих да ти кажа, че семейството ти е чудесно! Да сте здрави и много да се обичате!  Hug
Пеп-4о, Delicate, Леля Ог, Трейси, Меганс, благодаря   bouquet
Леля Ог, интересен десерт с крушите Simple Smile. Дано дъщеричката ти се оправи по-бързо!
Лабрекс, мерзавчиките ти са супер!
Мариета, пилето ти изглежда като сплетено със зеленчуците.  Grinning
Венета, много хубав щрудел!
Асялейн, има масло в бисквитите - 150г (в оригиналната рецепта е 170, ама аз пробвам да видя до колко мога да го смъкна без да се нарушат чувствително качествата на бисквитите) за 16 парчета (лелееее, по-добре да не изчислявам нататък!  ooooh!). Отдавна съм мернала твоя кайзершмарн, ама да видим кога ще се доредя до него.
От мен:
- салата от разни млади треволяци (спанак, фелд, рукола и т.н.) с ягоди и моцарела


- една киш със сьомга и броколи


- и суши, с чиято направа съм изключително горда  Laughing (впоследствие обаче се усетих, че съм забравила да внедря уазабито и маринования джинджифил в аранжирането на фотосесията  Blush)


Лека вечер, момичета!

# 332
  • Мнения: 769
Леля Ог, tracy_t, Джемма, delicate, labrex, tanyatais, Гуинет, Venetta, пеп-4o, megans, ilrai78, TheNMaster, Marieta, kasier, mimi P27,Роца.....вкусни е при всички ви  Heart Eyes
Леля Ог,благодаря ти  Hug
tracy_t,изглежда чудесно всичко при теб  Heart Eyes

Аелис, iucka,заповядайте рецептата .....

Сладкиш "Република"

# 333
  • Мнения: 1 313
Момичета, страхотни сте!  bouquet
Меганс, много ме радват постовете ти, за всеки хубава дума намираш да кажеш и да зарадваш! Hug
Касиер, много се радвам, че ти е харесал кекса, много е обикновен, но ароматен и като пухче Simple Smile

Роца, всичко е ...ммм  bouquet

Нордина, с теб сме нещо на една вълна май  Wink

От мен:

Чийзкейк брауни с ягоди

# 334
  • Мнения: 1 117
ех, дойде май месец, но олиото си е още тук... така се надявах  Mr. Green

от мен едни гигантски скаридки, задушени в бяло вино и подправки


и суши имам, но не са ми готови снимките.... малко по-късно  Grinning

# 335
  • Мнения: 769
Еси,Лоис,прекрасни снимки  Hug
Пак съм си истипосала портокаловата чаша  ooooh!

Портокалов флан

Последна редакция: пн, 03 май 2010, 20:01 от nordina

# 336
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
Привет кулинарки.За да не изброявам поименно,че ще стане мнооого дълъг пост да знаете адмирации  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
пилешки жулиени на скара в компанията на картофи с чесън

таратор

Успешна седмица ви пожелавам

# 337
  • Мнения: X
Добро утро и в новата седмица!   Hug
Гледам,доста са на морска вълна...
Lois , много апетитни скариди!
Роца ,и киша, и сушито много ми харесват!   Peace
megans ,и от твоята рибка бих си хапнала с огромно удоволствие!
пеп-4o ,не знам защо е курбана,ама изглежда вкууусне!
И аз на 15-05 си имам курбан...
nordina , и твоите сладкишчета не бих пропуснала...    Heart Eyes


Ягодовите истории хич няма и да ги споменавам!Че се засилвам към пазара...А пък от два дни го преместиха на май....а си!    smile3511 И сега ,за една година по думите на кмета ,си нямам пазар на "една ръка разстояние!"

Ето и от мен...

Суши с пушена сьомга   Mr. Green


Панирани тиквички на фурна


Зелена салата с рачешки опашки


Питки за сандвичи


Мусака


Шоколадов кекс с кокос

# 338
  • от точка К до точка С и обратно
  • Мнения: 150
Добро утро, момичета! Доста сте се развихрили през почивните дни!
Вчера нямах много време, но днес се чувствам задължена да  поздравя nordina, Lois, esy, Роца, пеп-4o, asyalein, краси.мира за прекрасните снимки и менюта. Момичета, това вашето е изкуство!
Толкова много старание са вложили и mimi P27, kasier (чудесен кекс), Marieta, Мама Цоцоланка, Neli4ka, bliznacite2004, veni_mh, TheNMaster, ilrai78, tracy_t, megans, pina (страхотна паста),Venetta, delicate, 3xi - чудесни сте! Благодаря на Селма, леля Ог и megans за това, че винаги намират добра дума за всеки - това е много стимулиращо и на Labrex за непресъхващите и вкусни предложения и отзивчивост. Дано съм била обективна, а не фамилиарна!
При нас:
Свежа салатка                                                 Пиле по селски на фурна                                                                   Шоколадовия сладкиш на Сладка хапка                                              
 

Хубав ден!                                

# 339
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
краси.мира , пак е много вкусно у вас - ще напишеш ли рецептите за панираните тиквички на фурна и шоколадовият кекс с кокос?

nordina , благодаря ти за рецептата, копирах си я Wink.

Гуинет, чудесно меню , сладкишът с майонеза изглежда невероятно  bouquet.

Направих домашна кокошка в гювеч, по рецепта на ilrai - чудесна стана :



ilrai78 , за теб -    bouquet!

Последна редакция: пн, 03 май 2010, 10:16 от Аелис

# 340
  • Мнения: 909
Здравейте невероятни кулинарки.... newsm51
краси.мира сушито е станало невероятно вкусно...  bouquet...,мусаката и тиквичките.Би ли казала как ги правиш панирани на фурна?  bouquet
Роца много ми хареса киша със сьомга и броколи...,сподели моля те рецептата.  bouquet
Пина би ли казала рецептата по която правиш равиолите...изглеждат прекрасно вкусни...  bouquet
Леля Ог ,много ми харесаха крушите с какво са пълни ?  bouquet
Трейси т ,много вкусна солена тарталета...каква е рецептата?  bouquet

Неличка,3хи,Нордина,Еси,Мими п27,Гуинет,Лабрекс,Венетта,пеп-4о,Меганс,Илрай 78,TneNMaster,Мариета,Asyalein,Джемма,Деликате,Аелис,Бетина 33,Смилей,Вангоби,Вироглавка,Денерис,Вени мх,Близнаците,Мама Цоцоланка,Россонера при всички вас е толкова вкусно ,поздравления...  bouquet  bouquet  bouquet/извинявайте ако  съм изтървала някой/

Ето и от мен няколко нещица...
-салатка
-шкембе чорба
-бъркана пица
-печено пилешко с пържени картофки
-агнешко с дроб сърма
Приятен ден на всички...  bouquet

# 341
  • Мнения: 211
Здравейте, момичета!

Трейси, iucka, megans, Роца,
много ви благодаря за загрижеността, много сте мили! Алекс вече е по-добре и започна да похапва  Hug
delicate, благодаря за сиврията, ще я приготвя днес! Разменям крушка за мъфинки!
Трейси, много благодаря и твоето меню е много апетитно!
Зеленчуците нарязвам на пръчици (жулиени, както е модерно да се казва), слагам им малко мазнина и ги задушавам под капак докато омекнат. После махам капака и пребърквам известно време, докато се запържат картофките. И накрая поръсвам със семки. Зеленчуците са тиквички, моркови, може чушка, гъби и картофи. Накрая прибавям и пресен лук. Семките са тиквени, слънчогледови, има лешник и бадем, че даже и някоя стафидка има.
Джема, страхотна е змията!
Лабрекс отново е изпълнила темата с неустоими рози!
Гуинет, толкова много вкусни снимки, коя от коя по апетитни, не се издържа! Шоколадовият сладкиш изглежда божествено!
Роца, аз вече се повтарям, но наистина менюто ти всеки път е толкова оригинално, вкусно и изискано!
iucka, страхотен пикник сте си направили! Да ти е жив и здрав бебока, много е сладък!
megans, страхотен тутманик!
asyalein, давала си я, но тогава още не съм била открила тази страхотна тема и затова не съм я записала. Сега я записвам прилежно и ти благодаря  за нея!
Венета, какви изкушения само!
пеп-4o, много месце в тия супички, направо се облизвам!
ilrai78, Краси,TheNMaster, страхотни  менюта!
Marieta, mimi P27, 3xi, tanyatais, много вкусно!
kasier, снимката е достатъчно добра, че да му потекат лигите на човек!
nordina, esy, благодаря за чудесните рецепти! Прекрасни снимки, но вие си го знаете!
Lois, продължаваш да тормозиш хората с морски мисли  Laughing От два дни мисля как да прескоча до Тасос  Blush
Селма, вчера пак разглеждах любимите ти рецепти и искам да кажа, че много ми харесва как си направила темата си – много е лесно човек да открие точно рецептата, която търси! Страхотна си!   bouquet
Еси, имаше едно пиле с топено сирене в минала тема, може ли рецептата?!
Аелис, страхотно изглежда кокошката с картофки!

Аз правих спагети на фурна, по рецепта на Нордина . Снимката е ужасна, но спагетите  станаха страшно вкусни! Нордина, благодаря за прекрасната рецепта!   bouquet  Hug



Приятен ден на всички!

П.С. А, Меридит ме изпревари! Много неща си наготвила пак! Ако е останало от агнешкото, стягай масата, идвам!
Крушите са издълбани, сипах им мед отвътре. После  шприцовах крем от заквасена сметана, изцедено кисело мляко и захар. Стафидки, сушени череши, орехи. Да ти е сладко!

# 342
  • Русе
  • Мнения: 410
Момичета, много вкусно е било при вас, да се чуди човек кого по-напред да похвали  bouquet

Леля Ог, много апетитно изглеждат тези пюренца. Понеже и аз съм болна ми идва и аз да ги опитам  Simple Smile

Пепчо, курбана изглежда страхотно!

Нордина, този сладкиш "Република" ще се направи обезателно  Peace

Джема, много интересно това змийче, ще го запомня, че да си го направя в най-скоро време. Това предполагам е някакво хлебно тесто  newsm78

Моите деца вчера си празнуваха рождения ден с приятели. Приготвих им сандвичи.



# 343
  • сред люляците
  • Мнения: 767
Направих домашна кокошка в гювеч, по рецепта на ilrai - чудесна стана :


ilrai78 , за теб -    bouquet!

Аелис , благодаря за доверието!   bouquet

Благодаря и на всички за похвалите Hug

nordina , фланът е великолепен!
краси,
какви са питките за сандвичи? Тиквичките ти ми взеха ума... туп!
Гуинет ,вкусно!
merydit ,от теб не знам какво да си избера... Всичко е изкушаващо!
Леля Ог , не съм правила спагети на фурна много отдавна, а знач, че са много вкусни!
mama1+2, да са ти живи и здрави децата!  bouquet

Аз снощи правих Милинки. Имаше и за закуска  Heart Eyes


# 344
  • Габрово / но е чистокръвна старозагорка/
  • Мнения: 4 447
     Привет момичета   Laughing   Големи чудесии пак !
  
     Marieta, Neli4ka, Vesi mh, iucka, Venetta, bliznacite 2004, ilrai78,Lois, 3xi, megans, merydit, Пеп-4о, Мама Цоци, Леля Ог, Аелис, - гледам, мигам, преглъщам и пак отначало.... ooooh! кашкавал пане, разни вариации на тема картофки, чушки бюрек, мъфинки, сусамки / опитвала съм ги !!!/, курбан, пържолки, бъркана пица,  едни огромни скариди ми намигат весело, агънце и до него кокошцица.... не отказвам... Hug

     Краси.мира, Гуинет, kasier, nordina, esy - станах разногледа от вашите сладкиши

     iucka, ако бях до Мики щеше ли да има и за мен парченце ?

     Venetta, ние ядем щрудел и с НЕНОРМАЛИ кори, само да има.... Joy Joy Joy
  
     Гуинет, аз може ли и към жените и към мъжете, че не знам кое искам по-напред....  

     На ред е Лабрекс - е иииии!!! какво сега мерзавчики, а аз ставам все по-кръгла, някаква ко
     пенсацийка ще има ли?, ако не да зареждам
#2gunfire и каквото сабя покаже...  
     Ти си непрекъснат извор на предложения, кои от кои по-интересни   chef

     това е по Лабрекс и сега ще откараме цяла седмица все на руло.....

      

       и баничка - бюрек на Вивиан

      

       Успешна седмица на всички !  

      Сандвичи и милинки също не отказваме, тъй де що да ви обиждаме.... ядем и то добре... Joy Joy  Joy   

Общи условия

Активация на акаунт