КИВИ = Клуб на Искрените Виртуални (И)диномислещи!!! :)))))))))))))

  • 24 346
  • 740
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 7 416
                        Юлеееее,с тез коктейлчета ми отидоха тапетите! Wink И честита ти вода,пък чешмата лесна работа! Laughing

# 721
  • Видин
  • Мнения: 961
Ха, добър ден! Mr. Green

Юле, браво на детето!Ми то на теб ще се метне, на кого другиго Peace
Честито ви вода!Ще пийна коктейлче Winkза днес приключвам работата Party

Хей, момичета, що ви е скапано бре? Hug
Я вижте какво слънчице пече /поне при нас де/ на мен направо ми танцува, като гледам от офиса колко е хубаво навън.
След работа ще излезем да се разходим в градината край Дунава и после ще хапнем пица.
Обичам петъците!!! Grinning

Дидка, заряза ли тапетите? Wink

# 722
  • Пловдив
  • Мнения: 614
ЮЛЕ ама тя крушата никога не пада под слива  Hug мамина златна отмяна ще те бие по оправност май  ThinkingДа ти е жива и здрава да е талантливо детето да се гордеете с него.
Какъв е текста намери ли какво да напишеш подходящо? newsm78
честита ти водица а чешмица

ДИДИЯ ЩО НЕ СИ ПО НАБЛИЗКО ДА ДОЙДА ДА ВИ ПОМОГНА ЗА ТАПЕТИТЕ АЗ МНОГО ОБИЧАМ ДА СЛАГАМ ТАПЕТИ Peace Hug

ЖАКИ искам и аз разходка край Дунава  Crazy Crazy

# 723
  • Мнения: 2 433

честита ти водица а чешмица
Чешмицата утре ще я монтираме -дворната де...
в къщата още не и е дошло време. Стената дето ще е с чешма още не е построена Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 724
  • Мнения: 7 416
                      Юлееее,ще стане стеничката и чешмичката  Laughing Важното е ,че водичката е на линия!
                      Зиче,то май и на мен ми стана любимо занимание,ама да лепиш с мъжО си е живо мъчение  Laughing Аз обичам бързо и непрекъснато да работя за да свършим,ама той е бавен и спокоен и на всяко парченце почивка си прави,па го оглежда ииииии.....на мен ми гори под лъжичката. Mr. Green
                      Сега пък щерката реши,че кухнята в оранжево не и харесва и трябва да я облепим в кафяво,само светлобежовите вратички ще останат.Пък и буркани иска в тон с тапетите.....та ми се отваря много работа и моята не мога да погледна.
                      Жакиии,и аз искам като Зиче на разходка край Дунав.Когато живеехме във Враца шетахме постоянно с приятели,ама колко отдавна бешеееее. Wink

Последна редакция: пт, 09 апр 2010, 21:44 от Didia

# 725
  • Видин
  • Мнения: 961
Ми идвайте де!Заедно ще се разходим край Дунав Peace
Ние сега се прибрахме- хапнали, пийнали немога да дишам направо.
И днес пропуснах диетата Mr. Green

# 726
  • Пловдив
  • Мнения: 614
ЮЛЕ ВСИЧКО ЩЕ СИ ДОЙДЕ НА МЯСТОТО Hug Hugчешми, води, душове, стени,къща абе всичко ЖИВОТ И ЗДРАВЕ ДА Е САМО! Praynig

ДИДИЯ ама така сме ги свикнали децата всичко да минава през нашите ръце и ние сме си виновни.На мен едно време да не би да ми е слагал някой тапетите или искам това или омръзнало ми е това.Почнали сме от една вилица и лъжица и то взети на заем от свекито  Mr. Green 1978 год Като влезнахме в апартамента нямаше нищо нито столове нито маса нито легла обаче си купихме на изплащане цветен телевизор на изплащане и защото нямахме пари за антена да си купим сложили сме телевизора на пода /то нямаше и на какво да го сложим деее Mr. Green/и сме го включили в общата антена . Joy
Такава радост е било така сме се гордяли че имаме нещо наше ,цял живот ще го помня това и каква е била тръпката от всичко което постигаме сами. Peace
   

# 727
  • Мнения: 5 001
Ми идвайте де!Заедно ще се разходим край Дунав Peace
Ние сега се прибрахме- хапнали, пийнали немога да дишам направо.
И днес пропуснах диетата Mr. Green

Наборееееееееее.................... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Че сте пийнали и хапнали-РАЗБИРАМ и одобрявам!!!!! Hug
мА ква ДИЕТА! .....че не разбрах? Rolling Eyes....УбиФ тЪ! #Cussing out
Особено с....тва дет се стремим с тебе.....Ей! Не си слагай таралеж У гащите......таковата..... Blush Blush Blush Blush Blush

# 728
  • Мнения: 2 433
моята диета е ясна - в бутилка!!!!! Mr. Green Mr. Green Mr. GreenСтудена и по 3

# 729
  • Мнения: 7 416
                          hahaha Joy Joy Joy Юлееее,и моята днес е като твоята.такъв уморителен ден,че друго не поемам.Нищо,че съм лакомничка. Embarassed
                          Зиче,ти ме върна и мен в далечното минало.Вероятно сме такива защото не искаме децата ни да тръгват от нашата 0.Вярно е ,че всичко сами сме правили  и...продължаваме,ама нека те поживеят.Аз даже се радвам повече в техните къщи.Така си виках "с две дъщери съм и на двете трябва да направя къщи,че свекървите да не мрънкат  Mr. Green за щяло и нещяло".За щастие успях.Сега стискам палци да тръгне на работа,че в момента е на бюрото по труда,ама и от там взима доста пари та хич не се притеснява и е една капризна.Вече отказа на няколко оферти въпреки,че ходи на интервюта и беше избрана.Рече,че не може да я експлоатират при това за мижава заплата. Laughing Аз за такава не мога и да мечтая даже,а май не само аз в това трудно време.Днес ходи на друго интервю и май се навива ,но се е пазарила да си завърши курса по английски - на 4-то ниво тръгва от понеделник - та ще видим каква ще я свърши.При това стискам палци най-после да си снима филма та да си вземе дипломата.Поне съм спокойна,че сценария е готов,оператори има,мъжа и е монтажист и сега дебне двама артисти от един столичен театър и чака времето да стане топло.Като я гледам се успокоявам,че явно гените си знаят работата  Mr. Green лесно и се отдава всичко ,с което се захване.Та за това лепя тапети,кипря буркани / или поне ще кипря/ гледам деца и съм.....щастлива. Laughing Нищо,че май едвам се оправям сутрин с тез моите ръчички  Laughing ,ама днес почти съм наред.Не ме болят от към обяда,само сутринта мъъъничко.
                    Лека вечер на всички,че прилягам пред ТВ-то.

# 730
  • Мнения: 66
на всички!Жива съм все още  Mr. Green Имах 10 дена скъпи гости-мама,сестричката и племеницата.В малката ни гарсониера се бяхме събрали 8 души и не можех по никакъв начин да се добера до комп.За капак малкия ми син от една безобидна на вид хремичка е с ларингит и оня ден му биха урбазон,а днес му смениха сиропа с вентолин. Не помня от колко нощи не съм спала като хората,а да не говорим денем че трябваше да шетам за всички.Сега вече ще си почивам  Mr. Green след празниците, само буболечето да оздравее по-бързо,че много се измъчи милото.Хиляда илача,все ги сменят и ....тц резултати все още не много добри.  Tired
Мтъйййй,оплакаФ ви се,сега да ида да погледна и малчо.

# 731
  • Мнения: 4

Гутен сабахлен кивинца.
Закуска не поднасям гледам има хора на диета.
Луси дано малкото човече се оправи бързо.
Дидия нали за това сме родители да помагаме докато можем.
А това че се раздаваме изцало си е наш проблем тука сме три такива но ни е хубаво.
Лек ден на всички. Hug Hug Hug

# 732
  • Пловдив
  • Мнения: 614
ГУТЕН САБАХЛЕН ПРИЯТЕЛКИ Hug Hug
МОНИ ти не си ли на вилата  Hug
Мерси за чайчето добре ми дойде  Hugзащото и аз  пия в момента.
ЛЕСИЯ вики и тя е същата и няма спиране тази кашлица сега я потушаваме с чая и дюлевото желе вътре за захар го слагам та спи спокойно .Иначе няма спане цяла нощ.Та те разбирам за какво говориш  Peace ТОЗИ ЛАРИНГИТ Е ВИРУСЕН И МНОГО ТРУДНО СЕ ЛЕКУВА

Тука времето уж е слънчево но вън хапе доста щях да почвам да чистя но пак ми се размина и не знам кога ще ми остане време.

# 733
  • Мнения: 7 416
                            Привет,приятелки!Аз пак почуквам с два пръста по клавиатурата,че сутрин още ми е трудно да мърдам по-активно пръстите си. Sad
                            Луси,аман от тези ларингити и илачи.Като знам как се изтормозихме с най-малкия и напълно ти съчувствам.Дано оздравее по-бързо малчото,че да се наспиш и успокоиш.При нашия стана нещо чудно - пуснахме го на ДГ и той взе ,че спря да прави такива проблеми,ама преди това беша.....не искам да си спомням.Пу,пу да не го урочасам.
                            Монииии,сами сми си взели решението и за това ни е хубаво.Дано сме живи и здрави да помагаме и да видим бебчовците си пораснали. Peace
                            Зиче,и аз все още не съм стигнала до моята къща.Имаме още малко работа при щерката. Laughing
                            Лек и спокоен ден и приятни разходки!

Последна редакция: сб, 10 апр 2010, 17:46 от Didia

# 734
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Докато беше студено изведнъж стана топло и изчезнахме при едни наши приятели в едно село. Медун се наигра на двора им само дето пипаше работи които не са за пипане.Той е за двор с райграс заграден с двуметрова ограда и нищо да няма в двора само играчки .
Явно всички сте навън   newsm78 та ви няма newsm78

Общи условия

Активация на акаунт