Да пазаруваме от UK - Начини, доставки, отзиви!-тема 26

  • 62 164
  • 739
  •   1
Отговори
# 255
  • Пловдив
  • Мнения: 360

Търся нещо такова,но за бебе,което лятото ще е на около 10-11 месеца   newsm78   http://www.next.co.uk/shopping/girls/newarrivals/17/3
А за Алезар на мен Гери в понеделник след обяд миказа,че буса такмо влязъл в Румъния,така че с най-голямо нетърпение очаквам утре да е във Варна,че на мъжо подаръка за 14-ти е вътре!  Peace
Няма как в понеделник да е влязъл в Румъния, защото тогава е тръгнал. А и ако в понеделник е бил в Румъния отдавна щеше да е във Варна  Laughing
Аз просто казвам какво ми е писала Гери!Писмото е от 08.02.  17.00-пише,че сега тъкмо е влязъл в Румъния,а дали е така или не-нямам представа!

# 256
  • София
  • Мнения: 121
mama vili, благодаря ти за отговора. Явно наистина проблема е в Next, а не в посредниците!

# 257
  • Мнения: 31
mama vili много си права  за НЕКСТ -а ,за съжаление.

# 258
  • Мнения: 493
Едно пиленце ми казаааа, че някой е купил правата на франчайз за България за Некст.  Whistling

# 259
  • София
  • Мнения: 1 845
Дано цените не са тройни като в Мадъркеър  Peace

# 260
  • на малък остров в океана
  • Мнения: 1 479
И като в Маркс енд Спенсър.

# 261
  • Мнения: 464
Момичета, от много време съм набелязала тези кецки на Скечърс за дъщеря ми. Само, че се чудя за номера - 10 или 11 да е newsm78

http://www.amazon.co.uk/Skechers-Junior-Twinkle-Glitter-Trainer/ … ef=pd_rhf_p_img_3

Моля някоя от вас, ако има подобен номер на Скечърс да ми измери стелката Hug

Днес получих мейл от Гери, че уикенда ще са при мен нещата от Некст. Утре ще ходя да й преведа парите и с нетърпение чакам красотите Simple Smile

# 262
  • Мнения: 199
Дано цените не са тройни като в Мадъркеър  Peace


Със сигурност ще са поне тройни.   Cry  В румънския Некст цените бяха двойни, та какво остава при нас.

# 263
  • Пловдив
  • Мнения: 146
Знаете ли дали блузите от секцията yonger boys в малки размери имат копчета за по лесно обличане ? Имам в предвид блузи от от този тип за дете 9-12 месеца.

http://www.next.co.uk/shopping/boys/youngerboys/16/5?extra=sch&a … %3bYounger%20Boys
Благодаря предварително.

Нямам точно от този модел, но имаме подобни. Нямат копче, обаче се обличат много лесно. Не се притеснявай за това  Peace

# 264
  • Мнения: 525
Здравейте девойки.Wink

Изчезнах малко, но виждам, че всичко си е по старому.Simple Smile

Разгледах много нови, симпатични покупки и ви пожелавам още мнооого тази година...

Имам нужда от малко информация относно размерите на Pumpkin patch. Разбира се, интересува ме дали си отговарят /напр. дали блуза за 3 г. би станала на дете на 2.9 м. или ще му е тясна../.
Благодаря на всеки, който ще сподели.

Оxana, понеже не изчетох всичко - имам обувки на Кларкс 7.5. Ако ти върши работа, ще измеря стелка. Стига да питаш за детски.

[/i]

# 265
  • Мнения: 84
Да J'adore питам за детска номерация, ако ти е удобно измери колко см. за ориентир. В голяма чуденка съм кой номер 8,5 или 9. За сега поръчах 9, но те още не са налични по магазините.

# 266
  • Мнения: 1 251
Да J'adore питам за детска номерация, ако ти е удобно измери колко см. за ориентир. В голяма чуденка съм кой номер 8,5 или 9. За сега поръчах 9, но те още не са налични по магазините.

Имам няколко неща номер 9, но са за момченце модели, имам и гуменки 8 и 9,5размер, но да ти кажа примерно сега носим зимните им ботуши 9 номер, а лятото сандалите ни бяха също 9, а те са ни вече малки! Просто има разлика понякога от един и същи номер до различните модели! Да ти измеря ли или вече поръча?

Oxana, значи носихме този модел миналото лято http://www.clarks.co.uk/find/department-is-boys/enduses-is-age22 … oduct-is-20325508 на номер 9 см са 16,5 см на стелката, в момента неговото краче е 16 см и пръста му е точно отпред на ръбчето! И сега се ядосвам, че от моделите с пета нямат 10 номер, за да му взема пак такива за лятото!  Sad
Тоест за мен сандалите за момче вървят малко умалени, но да не те заблудя, дали и моделите за момичета са така!  Peace

Последна редакция: пт, 12 фев 2010, 09:05 от ORHIDEA

# 267
  • София
  • Мнения: 375
Привет  Hug

При поръчки от Pumpkin patch нали няма проблем да се дава адреса на фирмата превозвач, а картата да е на друго име и адрес?

# 268
  • Мнения: 97
Със сигурност ще са поне тройни.   Cry  В румънския Некст цените бяха двойни, та какво остава при нас.

Абе има и хубава страна, могат да се видят нещата на живо (ако става въпрос за такъв франчайз, не разбрах за онлайн или реален магазин). Аз поне доста добре се ориентирам с М&С по този начин и после си поръчвам от англ. магазин, ако цените не бяха тройни надали щях да се занимавам, ама прекаляват наистина... Sad

# 269
  • Мнения: 97
Привет  Hug

При поръчки от Pumpkin patch нали няма проблем да се дава адреса на фирмата превозвач, а картата да е на друго име и адрес?

Да, то друга опция няма и без това. Wink

Общи условия

Активация на акаунт