Професионални серии за коса - 10

  • 67 649
  • 750
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 636
Аз пък щях да напиша, че невиждан обем /и нежелан/ при моята коса е когато си легна с мокра коса, без никакво значение от козметиката. Сутринта, за да заприличам на човек я мокря цялата отново и тогава я суша, иначе не мога да се покажа навън

# 616
  • Пловдив
  • Мнения: 440
 Peace И аз съм така  Sad Този така търсен от други обем аз не успявам да го укротя за повече от 2 дни. Всички мазнинки, кремчета, балсамчета, кристалчета са "изпити" от жадното ми косище.

# 617
  • Пловдив
  • Мнения: 1 120
Днес я взех пяната и даже я изпробвах, но оставих косата да ми изсъхне сама. Май като, че ли има ефект, но все пак нека да не очаквам чудо.  Моята косат е доста дълга и си натежава.

# 618
  • Мнения: 3 675
Здравейте!
Аз пак се боядисвах. Този път с Excell 10  Cry Косата ми изгоря, стана много суха и ужасна  newsm45 Какво да правя? В момента гледам продуктите на Joico, Redken и Phyto, но не знам какво да си купя. Днес си измих косата с Absolut Repair, но не ми помогна изобщо. Косата си ми е все така суха и изгоряла  newsm45 Имам чувството, че ако я боядисам още веднъж ще остана без коса.

# 619
  • Мнения: 1 416
B & C според мен добре ще ти се отрази ако си направиш маслена маска. Затопли някакво масло или масла каквито предпочиташ, примерно кокосово, сусамово, захтин или друго. Направи си масаж на скалпа с маслата, нанеси обилно на цялата коса, увии с найлон, отгоре пешкир и най-добре спи така. На сутринта измии със шампоан. Мисля, че много добре ще ти се отрази. И опитай ако ти е възможно известно време да не я третираш.

# 620
  • Мнения: 3 675
Мазах се със зехтин, но не помага  Cry
Знам, че е най-добре да спра да се боядисвам, но не мога.

# 621
  • Мнения: 1 416
Ами няма да се получи от първия път. Иска постоянство, както всичко. Примерно 2 пъти в седмицата може да правиш това омасляване. И може да пробваш не само със зехтин. Може някое друго масло да се окаже по-подходящо за твоята коса, пробвай, нищо не губиш Simple Smile 

# 622
  • Мнения: 616
Здравейте!
Аз пак се боядисвах. Този път с Excell 10  Cry Косата ми изгоря, стана много суха и ужасна  newsm45 Какво да правя? В момента гледам продуктите на Joico, Redken и Phyto, но не знам какво да си купя. Днес си измих косата с Absolut Repair, но не ми помогна изобщо. Косата си ми е все така суха и изгоряла  newsm45 Имам чувството, че ако я боядисам още веднъж ще остана без коса.


Протеинови терапии да се възстанови изгорения слой на косъма, те точно за случаи като твоя са създадени... И щом се боядисваш постоянно, само това ще те спаси...Преди 3-4 страници в темата съм писала много подробно Peace

# 623
  • Мнения: 3 675
Манго ти благодаря за съветът. Определено мисля да те послушам, но ми се иска и да си купя нещо допълнително, а не знам какво. Все пак ще трябва да го измия това масло с нещо, а и след шампоанът ще трябва да ползвам някакъв балсам или маска за коса.
Въпросът е следния  Joico или Redken?

# 624
  • Мнения: 3 675
MissNellie, hi  newsm51
Най-редовно чета, това което пишеш, но въпреки всичко имам въпроси. Confused Пробвах Kerastase, но не останах доволна. От този шампоан и апулите косата ми стана още по-суха ooooh!, а сега с това боядисване съвсем я довърших  newsm45

# 625
  • Мнения: 616
Ъм, Аз лично Керастаз не съм препоръчвала...Но като наблюдение все пак, всички продукти са си строго индивидуални, на един действат на друг - не, така че това си е проба-грешка докато намериш най-доброто за теб.
И Джойко, и Редкен много харесвам като марки, пиши към кои конкретно неща си се ориентирала, също, кажи какъв тип ти е косата, колко често боядисваш и каква разлика в цвета гониш...Накратко, ако си говорим само за протеиновите им продукти, и на двете марки са хубави,но според косата с реконструктора на Джойко  ще се възстанови по-бързо, по-лек е, с Редкен(дийп фюъл) ще стане по-бързо, но трябва повече внимание за да не се предозира.

# 626
  • Мнения: 3 675
От Joico си харесах следните продукти: K-Pak Deep-Penetrating Reconstructor,K-Pak Intense Hydrator Treatment , K-Pak Shampo, K-Pak Daily Conditioner, K-Pak color Therapy Oil. Също мисля да си взема и маската на Phyto - Phytokarite.
Боядисвам се на 3 седмици, не се изрусявам. Преди си боядисвах само корените, но последните два пъти си намазах цялата коса с боя, защото исках по-тъмен цвят. Сега искам отново по-светъл, но мисля да се боядисам при фризьор. Не мога да не се боядисвам, а не знам как ще стане номерът с боядисването. Следващия път пак ще трябва да ми се маже цялата коса, защото отново ще се сменя боята  Crazy 
Винаги съм била със суха коса и средно дебел косъм. За сега все още имам коса, но не знам до кога newsm45

# 627
  • Мнения: 171
B & C, пробва ли вече ампулките Renew C, които писа, че си купила?

Тествай ги, ако още не си, действат много добре при суха коса  Peace

# 628
  • Мнения: 636
B & C, отиди да те боядисват при фризьор. Аз съм се правила с безамонячните на лореал и по същия начин косата ми стана ужасно суха, направо ме върна години назад, а уж безамонячна бла-бла. Последно се правих с Лакме професионална и е много маслена, наподобява иноа като консистенция и косата, дори и след изрусяване е много мека и гладка. Много внимавай с боите, защото тези шир потребата само с едно боядисване могат да ти скапят косата, а после възстановяването е много сложна задача.

Аз да се отчета, че започвам да пия таблетките на Керастаз - вътре са комбинирани таблетки и капсули

# 629
  • Мнения: 171
Люлякова, може ли да те попитам боядисвала ли си се с професионалните бои на Лореал и ако да, би ли направила сравнение с тези на Лакме? Дали и аз да не ги тествам последните, много хубаво ги описа  Mr. Green

И още едно въпросче, таблетките на Керастаз от салон в Бг ли ги купи или от нета? Много исках да започна да ги пия, но не ги открих в салоните. Това отдавна де, от доста време не съм ги търсила.  Една опаковка е за месец, нали?

Общи условия

Активация на акаунт