Професионални серии за коса - 10

  • 67 666
  • 750
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 6
Много благодаря з аотделеното време,мила.Сега отивам да мисля какво да поръчвам.  Mr. Green   bouquet

# 526
  • Мнения: 6

Последно да попитам,каква е цената на тези продукти във фризьорските салони?

# 527
  • Мнения: 636
Аз също предпочитам серума пред крема. Подобни кремове ми са по-подходящи, когато съм с по-дълга коса, оформям си страхотни къдрици, но сега ми е доста къса косата и е безсмислено

По салоните абсолют рипер маската е 36, серума 30 лв и крема 28 лв.

Вие сега ме замислихте за този течния реконструктор на Джойко и още повече това, което Нели е написала за употребата му, защото ми се е случвало понякога да не спазя указанията по най-точния начин ...

# 528
  • Мнения: 3 675
Здравейте!
От доста време ползвам шампоана и маската на L´oreal и съм безкрайно доволна  Simple Smile. Не са ми тежички и изобщо не ми се омазнява косата от тях. Преди време си купих и крема. От него не съм доволна - прави ми косата прекалено твърда и без блясък, но аз мажа здраво и не само краищата на косата, а и по дължина Grinning Серума за съжаление не съм го ползвала и не съм го виждала в магазина от който си купувам останалите неща  Sad
Според мен, закупуването на подобни продукти може да е малко по-скъпо, но си заслужава.
В момента нямам балсам, но преди ако не ме лъже паметта мисля, че и балсам съм ползвала от същата серия. И доколкото си спомням ги редувах - един път шампоан с маска, един път шампоан с балсам.

# 529
  • Мнения: 37
От 3-4 месеца ползвам

и съм изключително доволна. Смятам да остана вярна на сериите на Tigi, ще пробвам и някой от стилизиращите им продукти, виждам добри отзиви.

# 530
  • Мнения: 616
Мис нели много изчерпателна информация . Браво!
да те попитам за този реконструктор за финна коса http://www.feelunique.com/p/Joico-K-Pak-Liquid-Reconstructor-for … amaged-Hair-300ml

моята коса е боядисвана със щадящи бои, но съм с тънък косъм и цъфти. би ли ми препоръчала цяла серия примерно  - шампоан, балсам...и т.н. сега лятото си мия косата през ден, че ми се и омазнява бързо.

Този реконструктор е като въпросния който обсъждаме тук ( а именно ето този ) това което си показала не съм го ползвала, но прегледах съставките и на двете, 'твоя' продукт има доста по-малко съдържание на протеин, за това и само се пръска и се оставя...според мен ефекта няма  да  е толкова хубав колкото другия,аз не бих го взела.

Не съм сигурна че мога да ти препоръчам цяла серия...за тънка, не много увредена коса за мен реконструктора ще направи чудеса. Той не е задължително да се ползва със цялата серия защото си е доста различен и индивидуален продукт... единствено препоръчвам да се взема заедно с това  защото е страхотно след реконструктора, прави косата много мека и блестяща...също е чудесен продукт сам по себе си, особено за по-сухичка коса. Шампоана от същата серия също харесвам, но за бвързо омазняваща се коса е неподходящ определно. Продукта от серията за цъфтящи краища също не ти го препоръчвам. За омазняваща се бързо коса препоръчвам този    шампоан. За проблем с цъфтежа, задължително някакъв балсам без отмиване или кристали (по-горе са предложили доста, погледни ги) и първо махаш задължитело каквото е цъфнало, иначе няма оправия! И реконструктора ще ти намали цъфтежа, но някакъв продукт без отмиване на връхчетата, особено лятото си е задължителен.
 Съжалявам че не мога да препоръчам цяла серия, аз не ползвам нищо на цели серии Blush все ако маската е добра, шампоана ми идва много мек и не измива хубаво, ако шампоана е Ок, маската е много лека, или балсама без измиване ми лепне и разни такива глезотии, и така си ги мешам според който продукт си харесвам Crazy

Вие сега ме замислихте за този течния реконструктор на Джойко и още повече това, което Нели е написала за употребата му, защото ми се е случвало понякога да не спазя указанията по най-точния начин ...
Моите инструкции са за протеиновите терапии по принцип, хубавото в случая е че понеже Реконструктора е от по-слабите, ако не спасиш инструкциите 1-2 пъти не е толкова зле чак, по-силните ако не последваш с маска, косата ти може да стане на слама...Както писах, много хора го позлват като балсам и се чудят защо не действа - ами защото не е балсам...Между другото, ако косата ти не е увредена и боядисвана и нямаш проблем със цъфтеж или накъсване можеш да минеш и без него спокойно.
За консистенцията - наистина е леко течен, но пък не е балсам, за да трябва да е по-гъст Wink Не знам защо ама повечето протеинови терапии имат такива течни консистенции, освен май Deep Fuel, който беше много гъст пък, като лепило почти...Особено, има едно чудо Aphogee което се води майката на всички протеинови терапии,много по-силно е от всичко, за което съм писала тук, и по принцип е създаде доколкото знам за коса подлагана на трайно къдрене и перхидроли, и такава изгорена при 'експерименти' (един цвят, не се харесаш, айде нов, и айде пак русо в рамките на няколко дни) Та тва нещо си е чиста водица, течно, течно, голяма мъка е да се нанесе, и смърди до небесата Sick НО ако си си унищожил косата щри експерименти, ще те спаси....

И накрая, побеже виждам че доста дами си харесаха Реконструктора, ако косичките ви са много увредени, особено ако изрусявате сериозно редовно + термоатаки, погледнете и някой от тези продукти Nexxus Emergence, Redken Deep Fuel, Redken CAT защото имат по-високо съдържание на протеин и ще видите по-бързо по-сериозен ефект.

п.п. извинявате че все пиша фермани Blush опитвам се да се боря с многословността си, но пък се старая да съм изчерпателна...

# 531
  • Валенсия
  • Мнения: 219
Здравейте, момичета  Simple Smile
Четох доста от всички теми досега, но не успях да открия точно това, което ми трябва. ooooh!
Търся някакъв серум на Kerastase за блясък, косата ми е силно чуплива, по-суха, гъста, но без блясък.
Термичният цимент, за който доста отзиви прочетох, би ли помогнал за това?

# 532
  • Мнения: 0
MissNellie, въобще не се извинявай - няма за какво.
Похвално е, че обясняваш подробно и изчерпателно - това е голям плюс за четящите.

Полезна си на много хора, убедена съм в това.  bouquet

# 533
  • Пловдив
  • Мнения: 440
MissNellie,,   bouquet Благодаря за полезните съвети. За мен си абсолютен експерт. Препоръчай ми продукти за моята коса. Прилича на тази от аватара ти, но дълга и естествено къдрава. Ужасна сухота. След балсами, маски, кремове без отмиване, масла и кристали има страхотен вид, но след 2-3 дни става суха, бухнала. Пък и малката ми дъщеря има моята коса и то двойно повече. Моята "оредя". Та ни трябват продукти в индустриални количества.

# 534
  • Мнения: X
А някой да е ползвал вече от новата серия на Тиги

# 535
  • Мнения: 636
Здравейте, момичета  Simple Smile
Четох доста от всички теми досега, но не успях да открия точно това, което ми трябва. ooooh!
Търся някакъв серум на Kerastase за блясък, косата ми е силно чуплива, по-суха, гъста, но без блясък.
Термичният цимент, за който доста отзиви прочетох, би ли помогнал за това?

По-скоро не. Той е за друг тип коси. Аз препоръчвам олео релакс,



Косата придобива естествен блясък.

# 536
  • Мнения: 0
И аз се присъединявам към препоръката за Олео Релакс - за къдрави, плътни коси е прекрасен.

# 537
  • Мнения: 6
Аз се спрях на маска абсолют рипеър,серума и 3 ампули В от серията,но като чета старите теми сякаш има по-добри отзиви за маската интенз рипеър, а доколкото знам абсолюта е по-силна.  Thinking

# 538
  • Мнения: 14 494
мис нели, благодаря за изчерпателния отговор и от мен  bouquet

# 539
  • Мнения: 217
Здравейте, момичета  Simple Smile
Четох доста от всички теми досега, но не успях да открия точно това, което ми трябва. ooooh!
Търся някакъв серум на Kerastase за блясък, косата ми е силно чуплива, по-суха, гъста, но без блясък.
Термичният цимент, за който доста отзиви прочетох, би ли помогнал за това?

По-скоро не. Той е за друг тип коси. Аз препоръчвам олео релакс,



Косата придобива естествен блясък.


Здравейте и от мен!!!  bouquet
Бих искала да попитам този продукт дали е подходящ за права ; суха и гъста коса която се боядисва през 20-30 дни?
Или да ми предложите нещо друго. Praynig
Благодаря предварително!!!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт