Къде в Пловдив - 9

  • 72 743
  • 739
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 37
Ми и аз не съм решила още!Нещо на далавера! Hug

# 721
  • Мнения: 400
Ми и аз не съм решила още!Нещо на далавера! Hug

Последно се впечатлих от уреда Leg magic ако се сещаш, беше на цена 100 лв. в sport depot срещу Baumax-горе на втория етаж. По принцип цената му е 200.

# 722
  • Мнения: 10
Може ли някой да ми препоръча гинеколожка - да работи със здравна каса, ще е идеално ако има и ехограф. Знам, че той се заплаща. Може и на лични. Благодаря.

# 723
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672
Момичета, кажете ми къде мога да намеря тютюн за наргиле?
Нямам никаква представа какво представлява и къде да търся... Та ще съм благодарня за някакви насоки  Mr. Green

# 724
  • Пловдив
  • Мнения: 2 522
...... Благодаря много за предложението, тя от къде е взела закваска? Може да се възползвам, стига да се организирам, че с тия двамата малки хали не е лесно Joy Благодаря ти още веднъж!  bouquet

Предполагам от хората, от които купува млякото, е взела закваска. А за двамата малки и организацията те разбирам прекрасно, и аз съм така  Laughing Ако се наложи, ще организираме мъжете да се срещнат на видно място и да разменят мат`ряла  Laughing

Момичета, кажете ми къде мога да намеря тютюн за наргиле?
Нямам никаква представа какво представлява и къде да търся... Та ще съм благодарня за някакви насоки  Mr. Green

Ами вероятно в магазините, в които продават наргилета  newsm78 Преди съм купувала от Мухоморка (ама вече я няма) и от магазинчето за маниста на Константин Стоилов (него още го има, но не знам дали още продават тютюн). Имаше и един магазин на "6ти септември" в подножието на Стария град и почти преди кръстовището на пл.Шахбазян (някой може да се сети дали съществува, последно бях преди няколко месеца).
Та тютюнът е на нещо като плочка опакован, с различни аромати. Трябват ти и въглени, нали знаеш?

# 725
  • Мнения: 8
Може ли някой да ми препоръча гинеколожка - да работи със здравна каса, ще е идеално ако има и ехограф. Знам, че той се заплаща. Може и на лични. Благодаря.
Аз ходя при д-р Христова и съм доволна. Работи и със здравната каса и частно. На мен пари за ехограф не ми взе като отидох за профилактичен преглед с направление. Телефонът в кабинета е 640966.

# 726
  • Мнения: 8 242
Може ли някой да ми препоръча гинеколожка - да работи със здравна каса, ще е идеално ако има и ехограф. Знам, че той се заплаща. Може и на лични. Благодаря.
Питането ти не е за тук особено..
Виж в здравния - има две теми по темата:
Бял списък
Черен списък

И още една - АГ е Пловдив

Четеш.. и си харесваш Simple Smile

# 727
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672
jul , благодаря!
Този магазин на Шахбазян някакъв специализирам ли е?
Тъкмо четях разни неща за наргилетата и открих, че и въглени ще ми трябват  Mr. Green
Там продават ли такива?
То аз още  наргилето не съм купила, но съм срещала по сувенирните магазини. Та, реших, че в това ще се справя, но за необходимите му джаджи...
Дано още някой да се включи с инфо  Peace

# 728
  • Пловдив
  • Мнения: 2 522
benitta, наргилетата по сувенирните магазини са си сувенири  Wink Не е лошо да проучиш къде се продават хубави наргилета. И също така да кажа, че трябва да е поне средно на размер. Колкото е по-голямо наргилето, толкова е по-добро (при равни други условия на изработката). Египетските са кофти по принцип. Сирийските са ОК. А може да си поръчаш някой от Турция да ти донесе. Ако не ти е спешно ще проверя за тютюн в центъра.

Последна редакция: чт, 04 фев 2010, 09:52 от jul

# 729
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672
 Rolling Eyes Хвърли ме в тъча  Mr. Green
Идеята ми беше това да е подарък за нашите за годишнина  Blush Те се събират често с приятели и реших, че ще им е малко разнообразие и майтап да си имате едно такова чудо  Mr. Green
Иначе не са нито пушачи (палват по някога по някоя, 1-2 пъти в годината), нито ценители...
 За такива цели мислиш ли, че сувенирните щесвършат работа?  Rolling Eyes

# 730
  • Мнения: 400
jul , благодаря!
Този магазин на Шахбазян някакъв специализирам ли е?
Тъкмо четях разни неща за наргилетата и открих, че и въглени ще ми трябват  Mr. Green
Там продават ли такива?
То аз още  наргилето не съм купила, но съм срещала по сувенирните магазини. Та, реших, че в това ще се справя, но за необходимите му джаджи...
Дано още някой да се включи с инфо  Peace

Наргилета и тютюн съм виждала в Тракия-срещу Детски свят има един парк, е та точно срещу парка, до Детски свят има едно павильонче на цигари, захарни изделия такива разни. Там съм виждала, но нищо не разбирам-дали е хубаво наргилето, как е тюттюна, така че трябва да видиш:)

# 731
  • Мнения: 400
Сетих се за още едно място, от там баща ми си купува тютюн за цигари, мисля, че има и за наргиле. Пак в Тракия, точно срещу тотото на хлебозавода и срещу магазин Доналд за стоителни материали /той е точно до Тони2000 на хлебозавода/.

Там в блока нагоре по стълбичките има магзин за алкохол и цигари и там има тютюни.
Дано си харесаш:)

# 732
  • Пловдив
  • Мнения: 2 522
benitta, готина идея (мен поне би ме изкефила)  Grinning Навремето се зарибих по наргилета след едно ходене в Турция. Иначе не пуша.
Сувенирните са само за отбиване на номера. Можеш да го напълниш и запалиш, ама нищо не излиза от тютюна, малко пушек само, и нищо не усещаш от аромата.
За кога ти трябва? Мога да проверя над Писоарите и до Шахбазян.
Ама не съм спец, само ценител  Grinning

# 733
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672
Благодаря  Hug
Трябва ми за утре вечер Rolling Eyes Малко късно ми дойде идеята  Embarassed
А има ли някаква конкретна причина със сувенирните да се получва така? В смисъл ако някоя част не им е читава да потърся нещо по-специално или пък само тази част да се замени след време  Rolling Eyes Пусто и много средства не мога да отделя в момента, за това заложих на интересната идея  Embarassed
MiaMIa, ако покрай работа не намеря... като прибера в Тракия ще ги навестя местенцата  Mr. Green

# 734
  • Мнения: 6 206
Хубави тютюни и нергилета си внасят арабите.
Преди години, защото от годините не се интересувам, купувах като тръгнеш от Четвъртък пазара надолу по 6ти септ към Руски, вдясно хранителен магазин, държан от араби. Вътре имаше всичко - нергилета, въглени, тютюни с различни аромати. Дали са още там, не знам... Веднъж като си хванеш хубав канал за тютюн, си ги го държиш него.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт