Бродирана красота - Гоблени 68

  • 102 515
  • 694
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 2 425
Гуди, виж и това гобленче http://elypetrova.gallery.ru/watch?ph=GV5-b1o0u

# 541
  • Мнения: 161
Goody сега видях и това:
      

а може и някоя малка балеринка с ония рошавите роклички...  Heart Eyes

# 542
  • Мнения: 0
Здравей, Лилия Проданова. Не знам с колко време разполагаш, но аз бих ти дал следната идея:   http://s1.dump.ru/file_download/787110/MTI2MzA3NTA5Mw==   
По картина на Густав Климт е ...

Последна редакция: нд, 10 яну 2010, 01:05 от petli

# 543
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 223

На тази рамка, защо не сложиш дисни-принцесите?
Една от тези:
  или   а тази най-много ми харесва

Последна редакция: нд, 10 яну 2010, 09:48 от Radika

# 544
  • Пловдив
  • Мнения: 12
Здравейте, момичета и момчета  Hug
Отдавна не съм писала, но ви следя и тайничко се възхищавам на красотите, които излизат из под ръцете ви   bouquet
Да ви покажа първото етапче от първия ми оригинален Дим (благодаря, за което на една Мила дружка) 



Много е приятен за шиене, но с това ходене на работа се очертава доста дълго да го боцкам - започнах го преди Коледа и не му се вижда края.

# 545
  • Мнения: 470
Здравейте момичета и Честита Нова година.Нека тя ви донесе най-вече здраве,много щастие ,любов,усмивки и да ви се случват само хубави неща.
Надявам се,че ме помните.Не съм писала отдавна,но закъсах много сериозно със здравето,минах няколко операции,няколко месеца на легло,изобщо изминалата година беше най-кошмарната в живота ми.Бях лишена от удоволствия.Но сега вече съм по-добре и се старая да влизам в крачка с времето.
Обръщам се към вас с една молба  Embarassed  Praynig. ДБМ Русе решихме да направим щанд за Св.Валентин,като базарите пак с изработени от нас неща ,свързани с празника.Иска ми се да направя нещо,но нямам никакви идеи и схеми,рових се и намерих две,три сърчица,но се забивам като пиле в кълчища.Моля ви ако имате някакви такива схеми на миниатюрки или други идеи, които да стават бързо и лесно да ги споделите.Благодаря ви предварително  Hug.
А сега ще ви покажа това което успях да направя преди случилото се.Това е молитвата,която бях показала преди,но сега вече в завършен вид и краси дома на моята приятелка
.А това е едно от подаръчетата ми от по-миналогодишната томбола . И това ми го подари свекито за Велик ден миналата година 

Желая ви лек ден  Hug

# 546
  • Мнения: 720
Разбира се че те помним  Simple Smile

 Радвам се че всичко което си изтърпяла , е зад гърба ти вече се чувстваш добре  Hug
Миналата година аз правих това :
    Ето как изглежза моето :
имам също и с зайчета :


Това е интересно , но незная колко е лесно  newsm78

Последна редакция: нд, 10 яну 2010, 16:48 от Мимито & Светла

# 547
# 548
  • Мнения: 720
Още идеи :


И от тази серийка
сърцата са подходящи

ето и още две принцеси за рамката кандидатки  Grinning

п.п. те тези принцеси май са доста големи за тази рамка... , може би сърцето (от средната схем) да се събере в рамката  newsm78

Последна редакция: нд, 10 яну 2010, 17:34 от Мимито & Светла

# 549
  • Мнения: 470
Благодаря ви момичета за топлото посрещане отново   bouquet, знаех че мога да разчитам на вас. Hug

# 550
  • Мнения: 27 524
Момичета, имам питане, че нещо с майка ми не можем да се разберем по въпроса  Tired Като се започва първия бод на гоблен, жълтите линии - отляво надясно първия бод е върху самата жълта линия, а отгре надолу пак ли е върху нея или под нея? Защото тя така казва, но в София на моя гоблен я питах същото, понеже отдолу нагоре ми се пада първия ред на ново квадратче под жълтата, а последния на горното върху жълтата. И я питах онзи ден за това и тя каза, че така трябвало. Днес пак я питах, понеже ще започвам един нов и тя казва, че не било така, и двете нови върху жълтата били и не мога да я убедя, че онзи ден каза обратното и сега не знам как всъщност да започна? И има ли важно значение това всъщност? Много благодаря предварително, ако изобщо разбрахте нещо от обясненията ми  Crazy

# 551
  • Мнения: 82
Да ви покажа подаръка за едно скоро чакано бебе. Скоро някой го показа същото, но в различна гама.Подбора на конци е мой.
http://annastbg.snimka.bg/family/gobleni.354433.16862512

# 552
  • София
  • Мнения: 786
Блонди, няма никакво значение - шии така като ти е удобно и както няма да се бъркаш  Peace
Защото, ако вземемш да шиеш по нетипичен за теб начин може само да се изнервиш и да се ядосваш докато шиеш, а не това е целта на хобито ни  hahaha Joy

А сега да почепя за порасналото ни момченце

# 553
  • Мнения: 27 524
Първо - да ти е жив и здрав рожденика, честит празник, само щастие в семейството ви желая   bouquet

И второ - благодаря ти, ще застъпвам и двете жълти  Hug

# 554
  • Мнения: 7 803
ИваниЧке, да ти е жив и Здрав младежа  Hug
Блонди, аЗ всеки път раЗлиЧно ги поЧвам, важното е ти да си помниШ и да не се объркваШ  Peace

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт