Мъфини, малки кексчета и още нещо...... - 3 тема

  • 135 056
  • 738
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 81
4.58лв. им е цената в Пикадили Peace за 100бр.
Имало и магазин на ТСМ -над Пикадили Чаталжда, но аз неможах да го намеря newsm78 там били 3лв. за 100бр.

Последна редакция: ср, 16 дек 2009, 09:17 от Dani_Di

# 301
  • Мнения: X
4.58лв. им е цената в Пикадили Peace за 100бр.
Имало и магазин на ТСМ -над Пикадили Чаталжда, но аз неможах да го намеря newsm78 там били 3лв. за 100бр.
Къде е този магазин,и аз не съм чувала за ТСМ във Варна,да не е на ІІ етаж над Пикадили Чаталджа?

# 302
  • Мнения: 57
браво на всички страхотни вкусотийки
ето и моят първи опит за мъфини
http://kiki09.snimka.bg/hobby/torti.453517.16427360
пълнеж от шоколад и бананов крем

# 303
  • Мнения: 930
4.58лв. им е цената в Пикадили Peace за 100бр.
Имало и магазин на ТСМ -над Пикадили Чаталжда, но аз неможах да го намеря newsm78 там били 3лв. за 100бр.
Къде е този магазин,и аз не съм чувала за ТСМ във Варна,да не е на ІІ етаж над Пикадили Чаталджа?

магазините се казват Биг Шоп  - Немските магазини:peace:
този на на Пикадили Чаталджа 2-ри етаж е един от тях Peace

# 304
  • Мнения: 81
4.58лв. им е цената в Пикадили Peace за 100бр.
Имало и магазин на ТСМ -над Пикадили Чаталжда, но аз неможах да го намеря newsm78 там били 3лв. за 100бр.
Къде е този магазин,и аз не съм чувала за ТСМ във Варна,да не е на ІІ етаж над Пикадили Чаталджа?

магазините се казват Биг Шоп  - Немските магазини:peace:
този на на Пикадили Чаталджа 2-ри етаж е един от тях Peace
ЕЕЕЕ мерси много  bouquet отивам да проверя след малко !
Благодаря ти отново !  bouquet

# 305
  • Мнения: 656
Тъкмо се връщам в Биг Шопа над Пикадили чаталджа няма хартийки Cry. Взех си обаче от Пикадили долу от тези по 4,58 лв  Peace, ще ми свършат идеална работа, благодаря ви момичета Hug

# 306
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 740
Да се похваля и аз  Hug
Купих си и аз хартийките за мъфини. Най-накрая намерих - в Пикадили, в Мол-а на Стамболийски. Ура!
Сега остава да творя с вас.

Благодаря ви за ценния съвет.

И да добавя - малко хора знаят на кой щанд са, имам предвид тези - от магазина, служителите  ooooh!

Утре запретвам ръкави  Peace

# 307
  • Мнения: 359
Аз си купих хартиени кошнички за мини мъфините, малко бррр е цената, но си е мания.

# 308
  • Мнения: 656
Първият ми опит с мъфините се оказа успешен Grinning

Мъфини с ябълки и овесени ядки

# 309
  • Мнения: 57
на мен ми купиха хартиените кошнички за мини мъфини от магазин на пазара в люлин ,мисля че съм виждала и в метро ,но за цената нямам представа

# 310
  • Мнения: 319
Gala USA, a къде са в Пикадили, в мола?
Да не мъча служителите  Laughing

# 311
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 740
Gala USA, a къде са в Пикадили, в мола?
Да не мъча служителите  Laughing

Щанда за кафе. Заставаш с/у щанда. Т.е регал се казва  Embarassed

Та значи, като застанеш с/у регала, в дясната му половина, отпред висят на едни закачалки - кутийките са малки. Но са там. Имаше момиче пред цялата лява половина на регала и обясняваше за кафетата, точно на половин крачка от нея висяха, но и тя не знаеше, че са там. Ще ги намериш. Успех  Peace

Да кажа сега, мъфините с нутела, от първата страница. Правих ги. Изглеждат страхотно. Аз правих само пробно половин доза. Слагах в тавата (за мъфини е - форма) с хартийки и без - да видя разликата. РАЗЛИКА ИМА!!! Когато е без хартия - мъфина си разваля формата - стои леко като куличка и отстрани се разхлабва, изглежда един малък. В хартийката стои равен, по-обемист, по-стегнат и оформен.

Иначе тавичката ми е нова - оня ден я взех от мобо - и тия без хартийка излизат С ЕДНО ДОКОСВАНЕ!!! Евала на таквиз форми  Wink

И друго - в рецептата пишеше 16-17 мин. печене на 180
Аз пекох 18 мин. на 180, с вентилатор. Следващия път ще ги пека 20мин.

Не съм украсявала, нищо не правих - просто исках да видя дали ще станат като тесто и изобщо - да пробвам тавата, хартийките и прочие. Успеха е невероятен! Рецептата е сполучлива  Peace

# 312
# 313
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 740
Ето снимките - на тях показвам една лоша и една добра тавичка; а също и в добрата тавичка - резултатът със и без хартийки  Peace



# 314
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Вчера направих ето тази рецепта Класически шоколадови мъфини Получиха ми се много, много добре. Сложих им една шоколадова глазура и малко орехчета - красота!  Blush

Общи условия

Активация на акаунт