ЛЕНОРМАН - картите говорят... 2 ТЕМА

  • 34 858
  • 783
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 5
айде ще се пробваме с прогноза ,макар че не задаен въпрос за това, запознатсво до месец , връзка сериозна подобна на брак след  година.Луната може да подсказва за след месец , тоест след нова година.Пак потвърждение на прдешното ми изказване.

# 721
  • Мнения: 2




                            
Добър вечер и от мен, момичета. Аз съм поредната отвлечена от Таро и довлечена тук  LaughingТова е втората ми подредба от както имам картите, но първата която ще направя опит да тълкувам. Ще бъда много благодарна на всякаква помощ както в тълкуването, така и в обучението. Въпроса е зададен за отношенията в един триъгълник от Змията. Интересува я отношенията в момента м/у нея и мъжа както и тенденцията им на развитие близкия месец два.
Та опитите- неопитите ми започват:
Първото и най- ясно нещо за мен е, че ще бъде взето погрешно решение. И понеже от мъжа видно зависи всичко, явно той ще го вземе. В посоката в която той гледа е надеждата за ново начало, но не го виждам нито с жена му нито с любовницата. Изобщо сякаш всички са губещи в тази ситуация. Нито жена му е до него, нито с любовницата има връзка. Изпитва вина и тя го притиска, но пак не мога да преценя вина към кого- към жената или към змията. още нещо не мога да преценя. Това дете и конник и слънце пред него. Явно мисълта му е свързана с дете, но надява ли се да го има, или се плаши и не го иска? или изобщо няма мисъл за дете, а моите фантазии са в повече? За него едно е ясно. Ще бъде принуден да вземе трудно и много важно решение. За него картите са ми най- ясни сякаш. За жената също. При нея посоката й е към необратима загуба. Като че ли тя осъзнава тежестта на положение и знае, че нищо никога няма да се поправи- независимо кой с кого живее. Мисля, че това което й се случва е напълно закономерно, има причина да се стигне до тук. Време е дълговете да се платят. Ако мога да се изразя на езика на Таро ще използвам Кулата за карта характеризираща мисълта ми. Основното м/у мъжа и жената е предателството стоящо м/у тях. Мисля, че има отговорност и привързаност към дете и това е определящото във вземането на решение. (Пръстен в дома на дете). Змията от своя страна е загърбила съмнителен съюз- веорятно с този мъж, понеже подредбата е за двамата. Загърбила е също и брака по любов, както и дълбоките чувства. Виждам още неща, но се притеснявам да не стане прекалено дълъг поста ми.
Момичета, малко от малко в правилната посока ли разсъждавам? Това си е тренировка.

Последна редакция: сб, 19 дек 2009, 23:04 от Sulza

# 722
  • Мнения: 5
набързо ,друг път по вече .....първо питам от името на кого е правена подредбата? има ли такъв герой или просто триъгълника да гледам?
Мъжа  иска да говори със змията, макар да очаква напрежение да има по време на разговора. ПРед него много хубави карти ще постигне това което иска ,Жената се изяжда сама. С мъжа нямат в момента допирни точки не се разбират и тя гледа към проблеми, застой и край.Кръста в своя дом вероятно ще рече или голяма съдбовност или за изпитания и трудности.Нещо като изпит  проверка.Да иска дете Сълза , ито дете с любов , ще има новини в тази посока ,освен това иска това дете да скрепи положението с змията.За жеата си го казала по добре от мен.Категорчина съм ще има разговор между тях ,ако трябва да сложа срок може би до 10 дни.
 Змията е в очакване на разговор  и мога да кажа очаква неприятни промени , но и пък и мисли за   подарък ,щастие идващо от далеч.Мъжа в момента друго нещо което решева е свързано с работата му и парите , търси стабилност , помощ , за решаване на парични проблеми.Ще ги намери .Змията не се надява на ново начало и промяна в дома й , и бъдещето си някак не си го представя ясно , не вярява в късмета , но ще исе предостави прекрасна възможност за изход от ситуацията и проблемите.

Последна редакция: сб, 19 дек 2009, 23:49 от zimma

# 723
  • Мнения: 2
 ShockedКъде се виждат тези неща? С търъпение всичко се постига и с Тарото така бях в началото Simple Smile А останалите неща нещо вярно има ли?
Ами подредбата би трябвало от името на Змията да се прави. Или поне тя задава въпроса за тези отношения. Така ли се определя от името на кого е правена подредбата? Тя се интересува от техните отношения и от тенденцията на развитието им.
Но нали мъжа и змията нямат допирна точка нито по вертикали нито по хоризонтали нито от никъде. как разбра, че мъжа иска да говори с нея?!
Зима, значи възможно е и Змията да вземе това грешно решение - ключ + облаци

# 724
  • Мнения: 5
ShockedКъде се виждат тези неща? С търъпение всичко се постига и с Тарото така бях в началото Simple Smile А останалите неща нещо вярно има ли?
Ами подредбата би трябвало от името на Змията да се прави. Или поне тя задава въпроса за тези отношения. Така ли се определя от името на кого е правена подредбата? Тя се интересува от техните отношения и от тенденцията на развитието им.
Но нали мъжа и змията нямат допирна точка нито по вертикали нито по хоризонтали нито от никъде. как разбра, че мъжа иска да говори с нея?!

е как да нямат на буквата Г по хода на коня от шахмата.Дори от линка на победител който е дала има споменато за това. Ако е задден въпрос да се видят оношенията в този триъгълник няма главно лице според мен , аз когато питам така , освен това си казвам подредбата я правя от гледна точке не иди кой си , так азнам за кого се отнасят страничните карти и тези съдбовните , сега незнам за кого да ги отнеса.Ако е по принцип мога д акажа че предсоят съдбовни промени и при тримата в областта на чувствата и разкриване на тайни.
 
Цитат
Зима, значи възможно е и Змията да вземе това грешно решение - ключ + облаци
 
 
аз не го виждам така , това са мислите на змията облаците според мен, а заобиколени от хубавите карти показващи успехи , просто невиждам за какво решение говорим в случая.Ключа говори че решението ще дойде от новини или визита , свързани с мъжа и той ще ги направи.
 пропуснах д анапиша какво мисли да направи жената мисли да предприеме някаква хитрост или измама в любовта по отошение на запазване на семейството и стабилността му.
 Сълза мисля че се справяш много добре като з автора подредба .

Последна редакция: сб, 19 дек 2009, 23:35 от zimma

# 725
  • Мнения: 5
На мен така зададен въпроса винаги ми е объркващ. Затова винаги задавам въпрос конкретен. В случая:Жената и какъв е живота и в момента и за в бъдеще. Така винаги ми излиза и странична връзка, ако има такава и развитие.


кратичко за Веси, ами не само че ще има нова любов ами направо е на път от мечтите да се превърне в реалност.
Леле а ако знаете кво викане ще падне ако дойде тоя пич.. Ще ме чуете и в най далечния край на БГ. newsm44

# 726
По последната голяма подредба...

 На мен ми изглежда, че Змията ще открие нещо или тайна, което ще и донесе несигурност, лутания, мисли, болка и страдание, категорично няма да се чувства мн добре.

# 727
  • Мнения: 5
Пръво се зачудих откъде 2 видя това , но видях съдиш по последните четери карти.
Аз  съм на мнение, че това се отнася за отношенията , а не пряко към змията , ако разгледам картите внимателно става въпрос  според мен  че ще се разкрият  разни неща , но все още има неясноти , липсва информация за да се вземе ккавто и да било решение.И ако става въпрос  за правене на избор в тези отношения , то картите съветват да се послуша вътрешния глас , става въпрос  за признания отново някакви.Луната + кръста вероятно говори за кармичност и поглед в миналото , тоест миналото ще даде отражение , има тъга от нещо свързано с преживяното.Но аз не виждам лош знак на кръста , по точно както и снощи го почувствах като съдбовност и изпитания. Порових се да видя дали пиша нещо за кръста като паданл се в собствения си дом , тоест усилва се това което иска д ани каже картат и ето това пише давам го на руски в оригинал  Крест в своём доме - кармическая ситуация, человек отрабатывает свою карму.

# 728
  • Мнения: 0
Здравейте момичета, надявам се да сте добре Simple Smile
При мен развитието липсва. Мисля че започвам да свиквам с мисълта, че с този човек ще имаме просто хубаво приятелство, макар картите, които миналият път ви показах да говореха друго. От тогава не съм си гледала - не смея, може би ме е страх да видя онова, което си мисля, че ще покажат. Нали знаете, винаги има малко надежда Simple Smile За съжаление обаче си мисля, че нищо няма да се получи. Ако някой все пак има желание да ми гледа - само мога да се зарадвам.
Пожелавам ви слънчево настроение и снежна коледа Simple Smile

# 729
  • Мнения: 2
Значи аз много малко съм усетила подредбата. За мен никой в тази връзка не е ок, освен оптимизма който витае около мъжа. По последното което си написала, Зима, явно ще се случи, това което трябва да се случи. Всеки от тримата ще си легне на това, на което си е послал. Но за кого какво ще бъде...
Веси, ми точно така е зададен въпроса, като примера който си дала.Змията и ситуацията в отношенията й с мъжа в момента. Както й тенденцията на развитието й на връзката, но то това така или иначе би трябвало да си излиза в подредбата?

# 730

Май стана мн късно, но това разгадаване го правя от 5 часа и ще го пусна. Голяма зарибявка е голямата подредба. Така питах за отношения на една двойка(женени са), май повече зададох въпроса от към мъжа, че с него сме по-близки, абе каъ него се ориентирах.
Първата карта показва, че е пред избор и то май ще му се наложи да го вземе скоро. Май има някаъв спор или ще има, времената малко не ги оправям, от негова страна има някаква нервност(метла в Д на кула). Метла +щъркел, може би той се оттегля от този конфликт, не му се иска да говори за това. Не знам дали греша, но май има друга жена, по диагоналписмото е свързано с змията. Първо мислех, че мечката и змията са родители, но после някъде във форума прочетох, че това означава друга  жена, пък и змията си е в дома. Това задгърбено сърце ме озадъчава, сърце в Д на щъркел=нова любов, но е в миналото или греша? От този разговор нещо ще му просветне, ще му се изяснят мислите. Това с кораба в Д на косата=путно нарушение, но ако гледаме за отношвния, май се страхува от нарушения на правила(в брак?) и от там репутацията си. Мисля си, че жената има любов към парите и то май само към тях. Тези карти в ъглите са ми малко неясни, за будещето ли са и как се тълкуват ПЪТ+КОСА И МИШКИ+КОНИК(дайте жокер)? Детелини в Д на звездите=мечтите се осъшествяват, но не скоро, имаме го 2 пъти?Мйжът ще получи ценен подарък, от сърце, май е от другата жена(Г), пък и според мен жена му е задгърбила тези неща. За лубовницата мога да кажа, че иска да му помогне (слънце+мечок), а май е и добър човек.А този кръст зад жената да не би да означава, че тя му е държала съдбата, каквото тя е искала това е ставало? Но май това е в миналотоТези долните-съдбовните карти много не знам как да ги тълкувам, всяка по отделно или в комбинации??? Струва ми се, че няма да се разделят или поне не официално, но това е трудно съжителство.
И разгадаването беше трудо, ама като си навия нещо и... Имах планове за още поне 2 гол. подредби, ама няма да е скоро след нова година Sad По-знаещите, ако може да ми помогнат, да кажат къде съм объркала нещо и, ако може да ми обяснят логиката. Praynig
Е браво, имало е защо да стоя до толкова късно, една приятелка точно ми пише, че се е прибрала от лондон, а то там не е розово положението, айде ние малко ще поклюкарстваме!!! Laughing

# 731
  • Мнения: 5
почитател, ще ти кажа аз какво мисля з атази подредба.Значи мъжа , щом казваш че него гледаме, има идея, направил е вече нещо  за разрешаване на проблем и е на прав път.Тази идея е свързана с отношенията.Мъжът в този момент се проявява като човек  на когото може да се има доверие и на когото може д асе разчита , обича да бъде с приятели.Обмисля пътуване , но според мен  това е пътуване към дома му и стабилността ,защото явно нещата там не са съвсем спокойни.Та както казах вече е взел нещата в свои ръце за оправяне на нещата в къщи.Между него и жена му се провеждат или скоро време ще има разговори , спорове свързани с  промените в семейството. Жената като че ли се притеснява от  властен човек  , може да е познат , може роднина и ли началник , но е доста авторитарен  и се налага.Като че ли жената разчита на неговата помощ , но е много вероятно да не получи подкрепа.Жената също очаква водене на розговори но ги очаква с тревога и опасения че ще са неприятни, всъщност и при мъжа е същото , но важното е че това е основно което излиза между тях разговори , свързани с емоционалност и нерви за семейството.Но излиза че това е временно положение , и ще се оправят  нещата. Сега за змията ти казваш по карти ли че има любовница или го знаеш съ сигурност? , защото аз не виждам кой знае ккави допирни точки и бъдеще , и мисла на мъжа със  любовница.Да има намеса на жена , но тя излиза по скоро къто намеса в семейството и освен това ми прилича на роднина.Да ти кажа честно дори ми се струва че тази жена се занимивал и е правила разни енергиийни вмешателства .Струва ми се че жената е била лишавана от  хубави моменти и щастие , но ще получат нов шенса з асемейството си.Интересно че и двамата ще получат  работа , като че ли мъжа се притеснява нещо за работа нещо не са се получили някакви негови планове, но счетам че ще се оправят  нещата и с аработа и в семейството.

# 732
Сега се сещам, че може и да не е любовница, а сестра му, тя така си пада гаднярка, и се меси навсякъде, и точно поради липса на внимание от страна на мъжа и. А това сърце и къща зад него, какво подсказват? Благодаря, Зима!

# 733
  • Мнения: 3
Привет на всичси ... Успешна седмица и много положителни неща !

27 писмо+ 31 слънце +6 облаци
Някой иска ли да тълкуваме?
Това са дневните ми карти ...

# 734
Е да, но като се замислих, тя сестра му е много против разводите и не ми се вярва да се опитва да ги разделя. Абе знам, че той не е много щастлив от този брак, ама за любовница???  Аз малко буквално съм тълкувала нещата, и вече се обърках тотално. Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт