ЛЕНОРМАН - картите говорят... 2 ТЕМА

  • 34 886
  • 783
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 5
Добро утро на всичкии. Сега ще наредя едни карти и ще ги публикувам да обсъждаме. Grinning

Добре ли ще мине разговор с началник относно пенсиониране?



Срещата ще премине добре, човека ще бъде много доволен , много поласкан от шефа си за заслугите си. И останалите колеги ще го изпратят с малко тържество.

Последна редакция: ср, 02 дек 2009, 09:15 от vesinko

# 196
  • Мнения: 197
Зимма, както винаги перфектна! Peace Наистина проблемът е свързан с пари, или по - скоро с временната им  Wink надявам се, липса... Тоест ограничена съм, но не е само това, и физически не се чувствам  newsm81 , може би наистина трябва да си проверя хормоните  Thinking
Мисля , че отговора е в пътуването и някаква придобивка, може и да е нематериална ....
По картите на Меги :
Мисля, че жената гледа към някакво пътуване , излизане, на което мъжа се противопоставя, не е съгласен да я пусне сама, но може да се навие да я придружи, според мен може да е и излизане свързано по някакъв начин с работното място на жената - служебен банкет и прочие...

# 197
  • Мнения: 42
 разжирен поглед на ,наст.,бъд. върху точна ситуация,проблем.
----
1. Настояща влияния - ситуацията в този си вид.

2. Бъдещето влияния, ако нищо не се направи, за да промени ситуацията.

3. Положителни или отрицателни аспекти на ситуацията или съвети за това как да решат въпроса.

4, 5 & 6. В резултат или крайния резултат.

************************************

    3
1-лк-2
4- 5- 6


***********************************

сега открих тази подредба,ще е изпробва ме ли?

--------------
желязна-''нелязна си. не става дума за банкет,а за предложена работа. наистина не се е съгласил за това предложение-отказ има.

# 198
  • Мнения: 910
По подредбата на Меги, етоаз какво изтеглих за себе си.

             риби
котва-жена-луна
къща-мечка-път
В настоящия момент има някакъв застой,но и надежда за нещо по-добро и ако човека отстоява позициите си ще го постигне. и  newsm78за резултата запецнах.

Последна редакция: ср, 02 дек 2009, 09:27 от Уиуи

# 199
  • Мнения: 42
за веси- срещата с шефа ще премине малко като на ''тръни'',самата среща с него е скована.не е неприятна но неловка,по-точно. може би в началото  ще има нещо подобно,но всичко ще се разчупи и наистина ще има едно  добро  и подобаващо тържество.

*****************

уиуи благодаря за смелият опит.  bouquet


             риби
котва-жена-луна
къща-мечка-път

 разжирен поглед на ,наст.,бъд. върху точна ситуация,проблем.
----
1. Настояща влияния - ситуацията в този си вид.

2. Бъдещето влияния, ако нищо не се направи, за да промени ситуацията.

3. Положителни или отрицателни аспекти на ситуацията или съвети за това как да решат въпроса.

4, 5 & 6. В резултат или крайния резултат.

    3
1-лк-2
4- 5- 6

за момента би трябвало да установиш едно спокойствие за себе си . инък би се получило едно неориентиране,неяснота за напред. мисля че самият преход ще е под ''добра карта''.ти ще спечелиш от  появилите се събития. наистина няма много възможности,но пък и това което ти се предлага е добро. да не би да е свързано с домът,жилището.очаква те някакво предложение, .

# 200
  • Мнения: 5
по картите на Веси, ами аз не съм много сигурна , че ще мине без пречки тази среща с началника.По скоро ще има някаква преграда , която неочаквано ще се появи , и ще изнанада мъжа, също така той няма така лесно да преодолее пенсионрането , ще си има такава носталгия , макар че ще изглежда че изведнъж прекъсва този етап от живота си.По нататък съм съгласна с Веси , че нещата преминават в тържество и признание от колеги и шеф. не казвам че ще има спорове и кавги по време на разговора , просто ще стане въпрос за нещо, изникнало неочаквано, но ще премине.

# 201
  • Мнения: 910
Уф, той смелия опит доникъде, ами то проблемите ми ги знаеш Меги.

# 202
  • Мнения: 5
ето че изпаднах пак  в такова състояние , дначи първото нещо което ми мина в галвата по картите на Меги кораб - жена - мъж , беше като на Желязна ръка , ще кажа защо , ами в различни посоки гледат М. и Ж., обаче преди време реших , че това не е от значение , защото в големите подредби ако се падна жената в дясно то няма бъдеще пред нея , в класическото тълкуване, но пък ако гледаме картите в която посока глед атя то това е бъдещето , но е наляво в действиетлност и това би трябвало да е миналото.Отплеснах се в обеснения , и реших з амен че няма д агледам на къде гледат картите. Тук  вероятно трябваше даги събера , аз пропуснах сбора е 6 -облаци. тоест неяснотата на мъжа, нерви от негова страна .другата карта разликата е сърце ,  неприятна визита за него, не му е присърце. Защо работа обаче не знам .Може би просто пътя по който е трябвало да поеме.
Хубава подредба Меги , си дала , само аз мисля когато я ползвам на мястото на сигнификатора да бъде карта която се падне , като ще започна от нея нареждането.

# 203
  • Мнения: 5
Отношенията на мъж към жена, ще има ли съвместно съжителство?






Жената иска и е поела инициативата за съвместно съжителство, много и се иска мъжа да е по открит с нея, да показва повече чувствата си. В момента е много огорчена от неговото бездействие по въпроса и търси ключ за решаването му. А мъжа няма ясна представа дали иска съжителство или не. Желанието на жената сякаш още повече го спира да вземе решение. За момента така му е по добре.

# 204
  • Мнения: 5
Веси това по падредбата последната на Меги ли е
 според мен  този въпрос  се обсъжда и се говори за съжителство.
 към момента има една добра връзк а, хармонична между тях.Може би трябва д асе обърне внимание на това, че връзката изисква да се направи опит  да живеят заедно , назрял е този момент.Също мисля че жената не бива да го притиска и той сам ще стигне до това заключение. за момнета понеже няма срок , не севижда мъжа да склони за съжителство.Той отлага въпроса непрекъснато .
 .........айде из да не остна поназад ще си намеря ли работа до два месеца?
              


 жената се падна сама в центъра!това  означава , че е важен въпроса замен и донякъде зависи от мен.Много е интересна котвата в тази позиция , тоест ми казва че в момента имам работа , е така е, но аз имах предвид не гледането на дете , а истниска работа. Laughing Вбъдеще ще имам работа дори и да не правя мнго по въпроса ,когато му дойде времето един вид и работата ще се появи.Аспектите на ситуацията са и добри и лоши ,неопределеност,  просто трябва да се нтарупат още знания , опит, трябва дасе погледне на въпроса по един по философски и задълбочен начин. Резултата самата аз незнам кое е по добре , нерешителност и страх пред неизвесното в случая работата , незнам какво ще ми поднесе или дали  е по добрия избор.Неяснота.Възможно е и да има разговори отностно работа , интервюта но отговора е неясен какво ще се случи.От една страна ще има  работа от  друга  липса на такава.

Последна редакция: ср, 02 дек 2009, 11:07 от zimma

# 205
  • Мнения: 0
Здравейте момичета поразгледах доста по темата и искам да ви поздравя наистина сте страхотни. Искам да попитам ако има желаещи да ми направят 1 подредба и след това да я обсъдят. В главата ми е каша тук не е море от любов така, че ще опитам да съм ясна. Значи бивш мой приятел скоро има личен празник въпроса ми е да му го честитяли. Тя кашата е голяма затова ще се радвам ако ми помогнете.Разделени сме отдавна мин.година като му честитих реакция нямаше. След това се виждахме по работа или случайно той е малко хем иска хем го спира нещо.Ще нахвърлям въпросите на бързо.
1. Да му честитяли празника-добре ли ще е или не за мен.
2.Защо така изведнъж се разделихме.
3.Ще се съберем ли отново и кога ако може да се даде срок
4.Има ли връзка с жена той в момента
5.Има ли смисъл да се надявам за тази връзка тоест за нейно подновяване.
Благодаря Ви и се надявам някои да ми даде отговор

# 206
  • Мнения: 5
Според мен Зимма ще трябва да избираш между две предложения. Или ще умуваш дали е добра предложената работа за теб.

# 207
  • Мнения: 42
zima и всички приятелки тук ,как мислите,защо и какво би означавало това че карта ''котва'' попада в тази първа позиция.
 отивам до училището,а като се върна след малко ще продължим.
               ??????????????????????????????????????????????????????????
1.настояще влияние-значили че е застой,надежда,пътуване с цел,предприето нещо. дайте асоцияции.

# 208
  • Мнения: 5
Според мен Зимма ще трябва да избираш между две предложения. Или ще умуваш дали е добра предложената работа за теб.
Веси знаеш ли ,че ми даде друга насока с това ти тълкуване .Сега погледнах кулата за делови въпроси е добър резулат, а аз все съм склонна да я приемам като нещо не чак толкова добро.Все пак  мисля че ако има предложения за работа понеже сборната карта е 11 , ще падне объждане.А може точно това избиране д аозначава ккатао казваш ти.Ще видим!
 Благодаря !
 ами настоящето влияние - котва.Вероятно означава че положението е такова каквото е , непроменящо се  , закотвено , но и това че положението към момнета е сигурно , надежно в смисъла на безопасността.Сякаш  ситуацията е изгодна за човека , в случая имам право на избор , защото съм си в къщи  , гледам дете, но имам възможността ако се появи нещо в проефесионален план да се възползвам.Има спокойствие , яснота , просто се изчаква удобен момент.

Последна редакция: ср, 02 дек 2009, 12:02 от zimma

# 209
За мен :
- котвата- може да е сигурен успех; успех в бизнеса; работа, кариера; сигурен пристан; стабилност; искрени чувства; лоялност; доверие;

Общи условия

Активация на акаунт