подсъзнанието може всичко 19

  • 79 872
  • 712
  •   1
Отговори
# 435
  • Шотландия
  • Мнения: 2 856
Благодаря за филмчето за чакрите - много добре направено! Както и за всичко друго, което пускате, момичета - благодарности! Нанчето, благодаря ти за хубавите думи!  Hug

Ето от мен малко анимирани мандали с музика. Hug

# 436
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120

Вследствие на постовете тук, осъзнах, че не аз, а той е бил правият!

Wink



Сигурен ли си, че си прав ? Съвсем, съвсем сигурен ? Да бъдеш „прав“ затваря вратите към „правотата“ на другите хора, които считат, че ти грешиш, точно както ти считаш, че те грешат.


* из "Капчици мъдрост"


Прекрасен и спокоен ден  Grinning



Последна редакция: чт, 10 дек 2009, 05:58 от Desss

# 437
  • София
  • Мнения: 291
Всеки от нас е бил енергиен вампир в някаква ситуация, в някакъв момент от живота си. Но това, на което викаме енергийни вампири си го правят постоянно ..... просто защото не знаят как да се заредят по друг начин. Друг е въпроса, че дори и съжителството с енергиен вампир е поредния урок за учене, т.е. част от предварителните ни  планове  Laughing

По телевизията - канал TV1 CHANNEL сутрин към 9 и 15 показват ПЕТИМАТА ТИБЕТЦИ. Не е нужно да се правят 21 пъти. Аз ги правя по-бавно и по 7-9 пъти.

Позаредете се с енергия, вдигнете вибрациите ...... пък да видим ще може ли някой да ви ядоса  Joy

# 438
  • Мнения: 90
Позаредете се с енергия, вдигнете вибрациите ...... пък да видим ще може ли някой да ви ядоса  Joy

 Laughing по правилно е да се каже - пък да видим ще се  ядосам ли на някого  Laughing

защото обикновено човека си действа както си знае и както си може, пък ние се нервим щото не ни оправдал очакванията, т.е. не го е направил/ казал както ни се е искало

 Rolling Eyes

# 439
  • Мнения: 364
 Hug

към  мераклийките  за  кристалната  среща - на 20.XII   в 13:30  музея "Земята и Хората"

 Hug

# 440
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 198
По телевизията - канал TV1 CHANNEL сутрин към 9 и 15 показват ПЕТИМАТА ТИБЕТЦИ. Не е нужно да се правят 21 пъти. Аз ги правя по-бавно и по 7-9 пъти.
svetlina_8 виждам че си добре запозната с ''Петимата Тибетци" и ще ти задам един въпрос на който не можах да намеря сигурен отговор. Противопоказано ли е да се изпълняват от бременни жени ? Преди да забременея ги правих и се чувствах презаредена с енергия. Сега нямам сили да стана от леглото  Embarassed и ми липсват...
Извинявам се че въпроса ми не е точно по темата .

# 441
  • България
  • Мнения: 224
Аз също се интересувам от Петимата тибетци.Започнах да ги правя от понеделник.Правя ги по 3 пъти.Със сигурност знам ,че трябва да се правят на гладен стомах,защото иначе става много тежко на корема.....Признавам си ,че не съм изчела всичко по въпроса и сега ще чета посочените на първа страница книги.Нека споделят опит тези,които са запознати повече практически с Петимата тибетци.

# 442
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
във форума има тема, която е за тибетските упражнения  Peace

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=366677

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=400044.0

# 443
  • София
  • Мнения: 291
*mimoza*, не знам дали може да се правят от бременни, едва ли някой ще поеме отговорност да ти каже - прави ги  Wink
Ако решиш да ги правиш на собствена отговорност - просто по-бавничко и по малко бройки  Laughing
Знам, че има йога за бременни, но точно за какво става въпрос на този вид йога не знам.

Може би на препратките, които е дала Арбанашка кокона ще намериш повече по въпроса.

Последна редакция: чт, 10 дек 2009, 16:30 от svetlina_8

# 444
  • Мнения: 2 111
Момичета, отдавна не съм писала, защото исках да си взема малко "почивка", но редовно ви чета. Правя включване, за да ви кажа, че днес ми се сбъдна едно желание: участвах в играта на един сайт с награден фонд екскурзии. Просто бях убедена, че ще спечеля, визуализирах името си в списъка с победителите и тази сутрин наистина го видях там. Сега съм радостен "притежател" на уикенд в Бристол, Англия. Grinning

# 445
  • Мнения: 112
Кафе с Канела   ЧЕСТИТО  Simple Smile Hug
Невероятен подарък за Коледа
Страхотна награда да разказваш после как е минала екскурзията
Дай Боже всекиму такива хубави неща

# 446
  • Мнения: 2 111
Миленитка, благодаря!

За мен тази награда е поредното доказателство, че Вселената си знае работата. Защото има още награди - екскурзии до други държави, но на мен ми се падна точно тази, която ще ми помогне да сбъдна друго свое желание, а именно - да посетя Стоунхендж. Heart Eyes За което искрено благо-даря.

Екскурзията може да се консумира в рамките на едногодишен период и още не съм решила кога точно да пътуваме, но със сигурност после ще разказвам (и показвам).  Laughing

# 447
  • Мнения: 112
Ще разглеждаме снимки  newsm44
Страшно много се радвам когато някоя от вас сподели ,че й се е сбъднало някое желание, всичко това ме зарежда толкова много с положителна енергия и си казвам че и при мен ще се сбъдне най-съкровенната ми мечта 
Имаме си вече две мами във форума които чакат своите първи рожби ,имаме си и пътешественици ,други намериха работа и т.н.
Ще се радвам много и скоро да си имаме и булка в темичката .  newsm03

# 448
  • sofiq
  • Мнения: 86
Извинявам се че се намесвам но искам да ви попитам нещо може ли подсъзнателно да помогнем или без да искаме да им навредим на децата си благодаря  bouquet

# 449
  • Мнения: 730
Извинявам се че се намесвам но искам да ви попитам нещо може ли подсъзнателно да помогнем или без да искаме да им навредим на децата си благодаря  bouquet

Да, когато контролираме децата си,много често го правим. Понякога за нас нещо е добро, а за детето не е. Много полезна в тази насока е "Четирите споразумения" на Дон Мигел Руис

Общи условия

Активация на акаунт