Целуват ли

  • 6 325
  • 130
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 800
Да целувам го навсякъде.така съм го свикнала.Друг не го целува поради простата пречина че той не дава

# 16
  • София
  • Мнения: 12 166
По устините никой не го целува, но не по изброените съображения, а защото много бактерии свързани със здравето на зъбите и венците се предават по този начин. Срещала съм няколко човека, които смятат за ненормално целуването на момче като цяло. Shocked

# 17
  • Мнения: 991
Каква е разликата между мъжете и жените?

не знам какво и защо, но вчера цяла лекция ми четоха по въпроса  #Crazy
А, сетих се! Малката не ще дядо й да я целува изобщо, защото много му дере брадата. Човекът се бръсне чинно вече близо 40 години и е твърдичка.

Кая,  Heart Eyes. Никът ти е като името на щерката ми.

 Hug  Аз съм всъщност Каиа, но искам и аз с Я!

пепел_от_рози, ами, баща й го прави от раждането и никога не съм се замисляла. до вчера! явно има хора, които намират това за леко казано ненормално. на въпроса ми щеше ли да е така, ако беше момче, ми отговориха *е как мъж с мъж ще се целуват*  Shocked  и не една госпожа ми го натресе това!


Глупости. Имаше преди време една такава тема, където на дълго и широко обсъждахме целуването по устата. Мисля, че причината да възприемаме така целувките по устата е чисто културална. Не е прието. Иначе целувките далеч не са само сексуални. Много хора не са свикнали на друга физическа близост, освен сексуалната и поради това възприемат всеки по-близък физически контакт като сексуален. Имах познати, които даже смятаха, че да целуна приятелка за рождения й ден например е едва ли не лесбийска проява.

# 18
  • София
  • Мнения: 13 206
Не таткото.. щерката целува татко си по устата  Wink Wink
И аз я целувам.. но колкото пораства по-малко го правим.. по устата имам предвид. Иначе се скъсваме да я мачкаме и целуваме. Тя си обича  Grinning

# 19
  • Мнения: 197
 Децата ни сами решават кого и къде да целунат, не ги насилваме и не си просим целувки, и двете са момичета, гальовни са и обичат да се гушкат и целуват, но не винаги... Не виждам нищо лошо в целувката по устата между баща и дете... Лошо е, когато е насила : "Айде цункай сега мама          (тати, баба, дядо, леля и т.н.) заради еди какво си ! Против съм и целувката да се смята за отплата за каквото и да било (подарък или друго), целувката и прегръдката са изблик на емоция, и трябва да бъдат спонтанни, а не насилени

# 20
  • Мнения: 413
Homesick, напълно съгласна съм с теб;
пример: В Гърция се целуват и мъжете и жените по бузата, дори и да не са близки познати...а Гърция ни е съседна страна; в България това е неприемливо; В Германия дори и най-близките много много не се целуват...Ние сме под влияние на западна и източна култура, при нас си е шарено.
Как е у дома - нашия фъстък и двамата го целуваме навсякъде, но само ние двамата, той на друг не дава...Мъжът ми е с арабска кръв и показва повече чувства то повечето българи  Simple Smile
А това, че момчетата се целуват само докато спят съм го чувала от баба ми, която докато беше жива също го целуваше  Simple Smile
И майка ми смята, че е по-добре да не го целувам често да не го разглезвам, но винаги си проси целувки от него  Simple Smile

# 21
  • Мнения: 1 484
Да  целувам ги  и  баща му  също.Дразня се  ако  други  го  правят  и  права  забележки.

# 22
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Да случва се, но много рядко.

# 23
  • Мнения: 31 215
Аз я целувам, таткото рядко.

# 24
  • Мнения: 1 335
Мъжа ми не съм го виждала да ги целува по устата, но аз го правя, как да не целуна най-сладките устенца на света Simple Smile Не виждам какъв е проблема?! Целувам си децата много и ги гушкам и галя; нека са ми глезени! Сега е момента да бъдат обсипвани с нежност и целувки.  Heart Eyes

# 25
  • Мнения: 1 298
Да, целува я. Въобще не виждам проблем в това.
И аз я целувам. Дори не съм се сетила за хигиената. newsm78

Ние, като се замисля доста се целуваме, хаха.

# 26
  • София
  • Мнения: 2 296
Въпрос на вътрешно усещане и темперамент е,според мен.
Аз съм от "много целуващите".Целувана съм и лигавена като дете,много!
Съпругът ми е израснал в по-студена среда,без ласки и подобни "лиготии".
Но,откакто  сме семейство,особено откакто  се родиха децата,той е доста по-различен.
Много е нежен и любвеобилен с децата.Целува ги,мачка ги и като цяло дава цялата
любов и нежност,която(според мен) на него му е липсвала в детството!

# 27
  • София
  • Мнения: 17 592
Не. Нито пък аз. Или който и да било друг. Дай Боже ще се влюби - тогава... е, може пък и да не е толкова влюбен - кой знае? - но във всеки случай първият човек, който ще целува синът ми в устата, ще има еротични намерения... надявам се...

ПП
Целувам го къде ли не... естествено, извън ерогенните зони...

# 28
  • София
  • Мнения: 10 337
Не. Нито пък аз. Или който и да било друг. Дай Боже ще се влюби - тогава... е, може пък и да не е толкова влюбен - кой знае? - но във всеки случай първият човек, който ще целува синът ми в устата, ще има еротични намерения... надявам се...

ПП
Целувам го къде ли не... естествено, извън ерогенните зони...
Кати, ти сериозно ли си наясно къде са му ерогенните зони? По главичката никога ли не си го целувала?
Защото една от моите е била винаги косата. Laughing Но на фризьор оргазъм не получвам.

# 29
  • Мнения: 830
Да, целува!

Общи условия

Активация на акаунт