САМО ЗА КОДОВЕ ОТ ЛАРЕДУТ-38

  • 46 813
  • 739
  •   1
Отговори
# 720
 Simple Smile 45357 - дава БД за колекция BEST над 60 евро

http://m-laredoute.pprnl.net/nl/jsp/m.jsp?c=bc696f010b41cd71f3
СЛАДКИ СЪНИЩА, момичета! Heart Eyes Peace

# 721
# 722
  • Мнения: 145
Мамчета дето ровите и френските форуму  Laughing не излезе ли вече каква е тази дудунка...?
Чакам всеки момент другата седмица детски или майчинство и се чудя дали да пусна поръчка, дали ще си струва или да чакам намаленията?

В този ред на мисли, един спам въпрос: Някой получил ли си е заветните детски от 35 лв., че мойте 1 седм, ги бавят вече  Laughing

# 723
Мамчета дето ровите и френските форуму  Laughing не излезе ли вече каква е тази дудунка...?
Чакам всеки момент другата седмица детски или майчинство и се чудя дали да пусна поръчка, дали ще си струва или да чакам намаленията?

В този ред на мисли, един спам въпрос: Някой получил ли си е заветните детски от 35 лв., че мойте 1 седм, ги бавят вече  Laughing
Здравей, Jabka! сигурно си много заета, на стр. 47 има дадени илюстрации на дудунката от Евчето.Приятен ден, миличка! Heart Eyes Peace

# 724
  • Мнения: 145
Мамчета дето ровите и френските форуму  Laughing не излезе ли вече каква е тази дудунка...?
Чакам всеки момент другата седмица детски или майчинство и се чудя дали да пусна поръчка, дали ще си струва или да чакам намаленията?

В този ред на мисли, един спам въпрос: Някой получил ли си е заветните детски от 35 лв., че мойте 1 седм, ги бавят вече  Laughing
Здравей, Jabka! сигурно си много заета, на стр. 47 има дадени илюстрации на дудунката от Евчето.Приятен ден, миличка! Heart Eyes Peace

Това бяха предположения, че може да е нещо такова...! Със сигурност още не се знае, освен ако някой не е изнамерил снимка из френските форуми. Заета съм, но се старая да чета ...

# 725
  • София
  • Мнения: 2 296
Мамчета дето ровите и френските форуму  Laughing не излезе ли вече каква е тази дудунка...?
Чакам всеки момент другата седмица детски или майчинство и се чудя дали да пусна поръчка, дали ще си струва или да чакам намаленията?

В този ред на мисли, един спам въпрос: Някой получил ли си е заветните детски от 35 лв., че мойте 1 седм, ги бавят вече  Laughing
Здравей, Jabka! сигурно си много заета, на стр. 47 има дадени илюстрации на дудунката от Евчето.Приятен ден, миличка! Heart Eyes Peace

О,не!Това не е тази дудунка,която изпращат като подарък !!!!
Показах снимки на това,което се нарича DOUDOUNE,защото някой си мислеше,че става въпрос за плушени играчки!

# 726
 EmbarassedИзвинявай, Жабче:права си! Но много се надявам, да е нещо подобно, защото то не може да бъде друго освен нещо капитонирано./color] Blush Peace

# 727
  • Мнения: 26
 Peace
Кутията на COCOON е намалена на 1.20Е....
http://www.laredoute.fr/vente-boite-cadeau.aspx?productid=324056 … 1&Mode=Update
....като предложение за еФтинийка, с която да се хващат кодчетата 20/30 и 20/33... Mr. Green

пп: Аз я ползвах за дудунката...

# 728
  • Мнения: 231
Какви са тия дудони?

# 729
  • София
  • Мнения: 2 296
32905,32921 -40% oт Този каталог ;-35% от Прет-а-порте.БД над 49 евро.До 31.12.09г.

# 730
Какви са тия дудони?
Simple SmileЗдравей, issues!На стр.47 ЕВЧЕТО е дала примерни дюдюни, капитонирани дрехи. с кодчета 30/30 -34487; 34479 и 34495 за 20/30 +БД: сладка далаверкаПриятна вечер! Hug Peace
P.S. Извинявай, че аз ти отговарям, нямам никакъв принос за тези кодове Blush

# 731
  • София
  • Мнения: 4 578
Здравей, issues!На стр.47 ЕВЧЕТО е дала примерни дюдюни, капитонирани дрехи с кодчета 30/30  hahaha
Може ли и на мен да пуснете един 100/100, плс. Много моля   Joy

# 732
Здравей, issues!На стр.47 ЕВЧЕТО е дала примерни дюдюни, капитонирани дрехи с кодчета 30/30  hahaha
Може ли и на мен да пуснете един 100/100, плс. Много моля   Joy

СПОКОЙНА, преписала съм го, така , както са го написали 30/30 , не съм се объркала: трябва да цитираш, може би, не мен , а този, който го е написал/ но няма проблем Joyсмехът е здраве! hahaha BlushВсичко е ОК!  Peace

# 733
Правих малко експерименти с новия код 34479 и май е за №38/40, защото ми действат реално и следващите (като прибавя 8 и се получава новият код, така е при тренчовете, поларите...). Другите кодове са 34487 за 42/44 и 34495 за 46/48. Стига да не са от Тайлисиме...

Действително са така, видях ги в един от сайтовете, посочен на 1 стр.
34487 - 30/30E, Doudoune 42/44
34495 - 20/30Е, Doudoune 46/48
Кофти е, че няма снимка...


СПОКОЙНА, ето доказателството: ПОГЛЕДНИ 34487 - 303/30 Е[/color] Много е лесно да се пресминаш , без да си проверилаБ Joy Rolling Eyes NaughtyХайде, прощавам ти! Peace

# 734
  • Мнения: 685
С тези намаления, които пускат сега трябва се чудя и смятам кое е по на далавера отстъпка 20 Е и подарък или "редовно намалена" цена, защо не може и двете  Laughing

Това за Жабче:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=447867.new#new
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=425522.450
и аз там им харча парите на децата, че по на сметка да им купя от ЛаРедута, отколкото от магазин тук.  Confused

Общи условия

Активация на акаунт