Новата частна клиника във Ветрен (Бургас) -2

  • 128 705
  • 2 811
  •   1
Отговори
# 2 790
  • Мнения: 623
Здравейте ,момичета !
 Да се включа и аз към раждащите във Ветрен. Терминът ми е на 15 февруари ,но тъй като ще съм секцио ще е малко по-рано.
 Имам въпрос към родилите вече.В документите за прием пише ,че се иска васерман и хив. Тези изследвания къде се правят и за колко време стават? И още нещо - препоръчайте ми алерголог,че не знам къде да отида.
 Извинявам се ,предварително ако е разисквано по-рано.


васерман и спин се правят в ХЕИ, напълно безплатно за бременни  и резултатите стават веднага

# 2 791
  • Мнения: 248
psychology какво стана със смените на д-р Гамишев за 15

# 2 792
  • Мнения: 863
psychology какво стана със смените на д-р Гамишев за 15


И аз се интересувам,че искам да дойда на един преглед.Да видим защо още тека.

# 2 793
  • Мнения: 248
извинявам се за спама ама някой знае ли къде е частния кабинет на Гамишев и някакъв телефон и дали приема с часове

# 2 794
  • Мнения: 560
Не съм Психологи, но тя беше ми ги писа преди- 15-ти Гамишев е дневна,както и на 22,23,27,29.
Нощни е на 16,19,24,25-Това са в Дева Мария.Не знам защо в сайта не са нанесени  newsm78
Кабинета му е на ул. Цар Симеон (Републиканска) 82 , до детската градина(не знам как се казва  Tired ).Там има лаборатория - Лина.Телефона му е-0898619289.Без часове приема ,но ако има хора,трябва да си чакаш докато минат всички които са с часове.

# 2 795
  • Мнения: 248
Не съм Психологи, но тя беше ми ги писа преди- 15-ти Гамишев е дневна,както и на 22,23,27,29.
Нощни е на 16,19,24,25-Това са в Дева Мария.Не знам защо в сайта не са нанесени  newsm78
Кабинета му е на ул. Цар Симеон (Републиканска) 82 , до детската градина(не знам как се казва  Tired ).Там има лаборатория - Лина.Телефона му е-0898619289.Без часове приема ,но ако има хора,трябва да си чакаш докато минат всички които са с часове.


да де ама в сайта е вписан Бояджиев за 15 аз затуй питам и сайки щеше да провери със сигурност ама явно е заета милата

а дали може да записва тонове в частния кабинето, то всъщност не става ли и с видеозона малко не съм наясно не ми се смейте

# 2 796
  • Бургас
  • Мнения: 579
Не съм Психологи, но тя беше ми ги писа преди- 15-ти Гамишев е дневна,както и на 22,23,27,29.
Нощни е на 16,19,24,25-Това са в Дева Мария.Не знам защо в сайта не са нанесени  newsm78
Кабинета му е на ул. Цар Симеон (Републиканска) 82 , до детската градина(не знам как се казва  Tired ).Там има лаборатория - Лина.Телефона му е-0898619289.Без часове приема ,но ако има хора,трябва да си чакаш докато минат всички които са с часове.


да де ама в сайта е вписан Бояджиев за 15 аз затуй питам и сайки щеше да провери със сигурност ама явно е заета милата

а дали може да записва тонове в частния кабинето, то всъщност не става ли и с видеозона малко не съм наясно не ми се смейте

Извинявам се миличка, че се забавих толкова дълго. Ходих след д-р Гамишев, ходих и той милия и той не е сигурен. После се улисах в работа и... Ето, пиша ти - да на 15.01. е в родилна значи е на работа. Съжалявам за огромнто закъснение. Hug

# 2 797
  • Бургас
  • Мнения: 420
Тани, ще ти сложат упойка по твой избор Peace

За катетъра - стига бе, не  боли! Споко - персоналът е супер внимателен и знае какво прави Peace А и не мисля, че може след упойката...ами ако се изпуснеш докато заспиваш/ или в твоя случай - ако те обезболяват от кръста надолу/?! Всичко е от хигиенна гледна точка и е за твое и на детето добро, мацко. Пак ти казвам - няман страшно и НЕ БОЛИ! Grinning

# 2 798
  • Бургас
  • Мнения: 68
"а дали може да записва тонове в частния кабинето"

 Не ,не може .Аз съм при д-р Мърмарова,в същия кабинет ,та и аз ще ходя във Ветрен за тонове.

# 2 799
  • Мнения: 248
мерси сайки

# 2 800
  • Мнения: 560
Тани, ще ти сложат упойка по твой избор Peace

За катетъра - стига бе, не  боли! Споко - персоналът е супер внимателен и знае какво прави Peace А и не мисля, че може след упойката...ами ако се изпуснеш докато заспиваш/ или в твоя случай - ако те обезболяват от кръста надолу/?! Всичко е от хигиенна гледна точка и е за твое и на детето добро, мацко. Пак ти казвам - няман страшно и НЕ БОЛИ! Grinning

Благодаря за подкрепата!   bouquet  Имам нужда от положителна енергия ,от родилите вече мами там.
Ох,да но не изтерясам  Praynig  Blush

# 2 801
  • Бургас
  • Мнения: 579
Ей, ама вие всички се изнесохте бе хора! А новите мами ги е срам да пишат. Хайде момичета, не се срамувайте, пишете.

# 2 802
  • Мнения: 80
Гери ти ще четеш и новата тема нали? Щото аз набързо ти праснах едно въпросче там. Hug

# 2 803
  • Бургас
  • Мнения: 890
Кабинета му е на ул. Цар Симеон (Републиканска) 82 , до детската градина(не знам как се казва  Tired ).Там има лаборатория - Лина.Телефона му е-0898619289.Без часове приема ,но ако има хора,трябва да си чакаш докато минат всички които са с часове.


 Laughing

kari79 Принципно работи с часове и моя съвет е да си запазиш час, че в последно време само 2 пъти в месеца е в кабинета си. Запис на тонове прави в Дева Мария.

# 2 804
  • Бургас
  • Мнения: 579
Момичета, говорих с д-р Георгиев за 21.01 той каза, че ако дойдете в 10ч. примерно, програмата вече ще е свършила, тъй като се съобразяват с програмата на кмета, а той в 10 имал сесия. 

Общи условия

Активация на акаунт