Къде в Пловдив 7

  • 69 007
  • 738
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 2 132
Момичета, търся си от тези прибори за готвене, които се закачат за гърба на плота, но искам цял комплект, такива на бройки има на всякъде, но такъв комплект никъде немога да открия. В тези магазини като Метро, Кауфланд, Сани съм гледала 100 пъти, но няма, моля ако някой е видял подобно нещо да сподели
Черпаци и т.н дето се слагат на стена предполагм имаш предвид? Нашите са от магазин Двата щъркела. Намира се на Заимов, като тръгнеш от Джумаята към Дома на младоженеца, малко след кукления театър. 6 прибора + поставка с кукичкие комплект, май към 90лв беше, но не съм много сигурна, че преди 1г ги взимахме.

# 646
  • Мнения: 400
Благодаря ви момичета, ще отида да проверя

# 647
  • Пловдив
  • Мнения: 727
Момичета, търся си от тези прибори за готвене, които се закачат за гърба на плота, но искам цял комплект, такива на бройки има на всякъде, но такъв комплект никъде немога да открия. В тези магазини като Метро, Кауфланд, Сани съм гледала 100 пъти, но няма, моля ако някой е видял подобно нещо да сподели
Черпаци и т.н дето се слагат на стена предполагм имаш предвид? Нашите са от магазин Двата щъркела. Намира се на Заимов, като тръгнеш от Джумаята към Дома на младоженеца, малко след кукления театър. 6 прибора + поставка с кукичкие комплект, май към 90лв беше, но не съм много сигурна, че преди 1г ги взимахме.
Виж и в Халите на първия етаж, ние от там взехме само пръчката за стената, а приборите от Метро, че бяха на промоция, пък и в комплекта дето го продаваха имаше ненужни за мен неща.

# 648
  • Мнения: 37
Здравейте отново,

знаете ли къде могат да ми сложат големи халки (диаметър 4-5см. )за перде в самия плат, незнам дали ме разбрахте, но искам корниза да минава направо през плата на пердето, ще се опитам да намеря снимка да стане по ясно. Благодаря ви предварително  Hug

# 649
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Здравейте отново,

знаете ли къде могат да ми сложат големи халки (диаметър 4-5см. )за перде в самия плат, незнам дали ме разбрахте, но искам корниза да минава направо през плата на пердето, ще се опитам да намеря снимка да стане по ясно. Благодаря ви предварително  Hug

Провери там където шият пердета. Едното място е на Авксентий Влвшки малко преди светофара на Сточна.

# 650
  • Майничка
  • Мнения: 12 679
Здравейте отново,

знаете ли къде могат да ми сложат големи халки (диаметър 4-5см. )за перде в самия плат, незнам дали ме разбрахте, но искам корниза да минава направо през плата на пердето, ще се опитам да намеря снимка да стане по ясно. Благодаря ви предварително  Hug

Навсякъде, където шият пердета , могат да го направят. Ако не си купуваш плата от там, сигурно ще вземат по-скъпо. На прима виста се сещам за магазините на ул."Янтра", до кафе "Мария-Луиза" (с/у църквата "Св.Петка"), в бившата билкова аптека на кръстовището след Тримонциум, в началото на "Авксенти Велешки" откъм Сточна гара...

# 651
  • Мнения: 580
Момичета,въпросът ми е малко извън темата ,но въпреки това ще го задам ,а именно  знаете ли къде се провеждат занимания по лечебна физкултура или гимнастика.Благодаря ви предварително за съдействието  Hug

# 652
  • На брега на реката
  • Мнения: 1 540
Здравейте отново,

знаете ли къде могат да ми сложат големи халки (диаметър 4-5см. )за перде в самия плат, незнам дали ме разбрахте, но искам корниза да минава направо през плата на пердето, ще се опитам да намеря снимка да стане по ясно. Благодаря ви предварително  Hug

Който и вариант да избереш, всеки си има своя тънкост за направа и съответно стойността е по - висока при някои за материалите, а при други за труда. Варианти 3 и 4 са с най-ниска себестойност.

1 и 2    3

4    5

# 653
  • София
  • Мнения: 2 894
Момичета,въпросът ми е малко извън темата ,но въпреки това ще го задам ,а именно  знаете ли къде се провеждат занимания по лечебна физкултура или гимнастика.Благодаря ви предварително за съдействието  Hug
[/
Моята съседка води дъщеря си в медицинския център на спортното училище. Знам, че взема направление от личния лекар, освен това записва предварителен час. Казва, че имат шведски стени и най-различни уреди за медицинска гимнастика. Надявам се да съм ти била полезна.


Относно магазина Магията на подаръците - наистина е странно, че ми отказаха опаковане. При условие, че ще ти паднат 10 лв поне от нищото, на фона на тази криза, как може да си придаваш фасони, просто не знам. Само седмица преди това ми опаковаха, а сега като отидох ми отказаха. Или не й се занимаваше на тази малка госпожичка, или наистина така са й казали да прави. Ами да си продават сувенирчета, колкото си искат, но аз няма да си спестя пред никого "прекрасните думи" по техен адрес.

# 654
  • Пловдив
  • Мнения: 2 219
Момичета,въпросът ми е малко извън темата ,но въпреки това ще го задам ,а именно  знаете ли къде се провеждат занимания по лечебна физкултура или гимнастика.Благодаря ви предварително за съдействието  Hug
Лечебна физкултура има в спортния диспансер преди гребната, до басейна Младост Peace
mamasvetla, относно Магията на подаръците, собственичката ми е приятелка и доколкото я познавам съм убедена, че отказа за опаковане е прищявка на продавачката Peace

# 655
  • София
  • Мнения: 2 894
Момичета,въпросът ми е малко извън темата ,но въпреки това ще го задам ,а именно  знаете ли къде се провеждат занимания по лечебна физкултура или гимнастика.Благодаря ви предварително за съдействието  Hug
Лечебна физкултура има в спортния диспансер преди гребната, до басейна Младост Peace
mamasvetla, относно Магията на подаръците, собственичката ми е приятелка и доколкото я познавам съм убедена, че отказа за опаковане е прищявка на продавачката Peace
И на мен така ми прозвуча, но нямах намерение да се разправям. Просто отидох другадел Щом я познаваш, кажи й тогава да ги стегне малко, за да няма и други разочаровани клиенти като мен. Simple Smile

# 656
  • Пловдив
  • Мнения: 2 219

И на мен така ми прозвуча, но нямах намерение да се разправям. Просто отидох другадел Щом я познаваш, кажи й тогава да ги стегне малко, за да няма и други разочаровани клиенти като мен. Simple Smile
Става въпрос за  магазина до Авенюто нали  Laughing
mamasvetla, искам да ти благодаря за координатите на учителката по руски, дъщеря ми е много доволна   bouquet

# 657
  • Мнения: 580
Момичета ,благодаря за съветите ,ще се разходя до гребната при първа възможност  Hug

# 658
  • София
  • Мнения: 2 894

И на мен така ми прозвуча, но нямах намерение да се разправям. Просто отидох другадел Щом я познаваш, кажи й тогава да ги стегне малко, за да няма и други разочаровани клиенти като мен. Simple Smile
Става въпрос за  магазина до Авенюто нали  Laughing
mamasvetla, искам да ти благодаря за координатите на учителката по руски, дъщеря ми е много доволна   bouquet
Да, до Авенюто.
Радвам се, че съм била полезна. Добра е наистина учителката.

# 659
  • Мнения: 1 192
Виждали ли сте някъде гумени играчки (магаренца, кончета...) за скачане, от рода на топките(кенгура) за скачане. Аз и в нета не намирам  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт