LaRedoute.fr - 131 - Всичко за поръчката!

  • 33 218
  • 673
  •   2
Отговори
# 330
  • Мнения: 67
Така,имам си вече хлебопекарна Simple Smile Довечера ще има и хлебче.Хлебопекарната беше с форумската чанта в една поръчка и подарък сешоар,чантата си е екрю,добре че иома с кого да я сменя  ooooh! интересното е че и 3те неща бяха в отделни кашончета.От втората поръчка,която беше с кафемашина и сешоар,само сешоара дойде.Малко се притеснявам за кафемашината,че я няма.но се надявам да дойде утре....странно защо я няма след като хлебопекарната дойде,а са еднакво големи....

Хлебопекарната с кода за намалението ли получи или на редовна цена?
Редовна,но 44 евро,друга машинка поръчах по голямата,не тази мънинката  Peace

# 331
  • Мнения: 287
Здравейте, да кажа и аз какво ми се случи с последната поръчка. Поръчах една олекотена завивка , кърпи и с кода за сешоар - цялата сума е 16,9 Е . Вчера получих едната част от поръчката - кърпите и сешоара с фактура , на която пише че е дебитно известие , т е парите не са ми удържани за тази част от поръчката. И тогава проверих в банката - удържани са ми пари само за завивката  - 12,2 Е. А завивката още не съм я получила. За толкова време пазаруване такова нещо не ми се е случвало.

# 332
  • Мнения: 305
Здравейте,момичета!Пазарувам от Редута от около година и всичко е о.к.,но вчера ми се случи нещо странно–получих пратка,която не съм поръчвала.Пакета беше на мое име,нямаше фактура,а само някаква цветна брошурка.Погледнах в Суивито,и там няма нищо странно,стоят си поръчките,за които знам.Всичко в пакета е за момиче на 10 год.,чудя се какво да правя.Сега ще чакам извлечението от банката да видя удържали ли са пари за тази поръчка.Само да отбележа,че нещата от пакета за пръв път ги виждам,т.е. не съм ги слагала в кошницата.

Ако в крайна сметка не ти удържат пари, занеси колета в ДОМ. Нека децата носят нови хубави дрешки подарък от Франиця.
Прощавай, но това беше първото нещо, което ми хрумна. Сигурно има и други начини Например да им го върнеш

# 333
  • Мнения: 46
Олекотените завивки идват отделно , на митница!Ще дойде и тя.Аз вчера взех моята, която беше поръчана на 14.08.  Peace

# 334
  • Варна
  • Мнения: 99
Здравейте, да кажа и аз какво ми се случи с последната поръчка. Поръчах една олекотена завивка , кърпи и с кода за сешоар - цялата сума е 16,9 Е . Вчера получих едната част от поръчката - кърпите и сешоара с фактура , на която пише че е дебитно известие , т е парите не са ми удържани за тази част от поръчката. И тогава проверих в банката - удържани са ми пари само за завивката  - 12,2 Е. А завивката още не съм я получила. За толкова време пазаруване такова нещо не ми се е случвало.

Аз преди няколко седмици поръчах само олекотена завивка с кода за сешоара.
Сешоарът дойде в пощата, а завивката цяла седмица по-късно на митница.

# 335
  • близо до морето
  • Мнения: 85
Някой да е поръчвал от този тип пижамки http://www.laredoute.fr/vente-pyjama-velours-garcon-(lot-de-2).a … &numberpage=1 моля за коментар! Удобни ли са, размерите отговарят ли. Малкото е 86см. в момента и се чудя ако взема по големия размер да не му е като чувал.  newsm78

# 336
  • София
  • Мнения: 957
Момичета, моля някой да ми помогне Praynig
Сабине ми одобри поръчка с 20-те евро от покана на приятел. Поръчката я има в Suivre... Статусът й е A domicile. Днес получих това:
Chère Madame,Je vous confirme avoir enregistré votre commande le 8 septembre 2009.Elle sera livrée à l'adresse suivante:   Désignat article   Référence Code   Prix cat.   Qté   Offre    Montant   Eco-p.PYJAMA FILLE HELLO 542.7770  114        21?90    1   -20?00       1?90     0?00Total marchandise                                       21,90 ?                 Montant de la réduction accordée                  -     20,00 ?                 Participation aux frais de traitement             +      5,00 ?                 Frais d'acheminement                              +      0,13 ?                 Montant de la facture                             =      7,03 ?                 J'ai bien pris en compte les instructions que vous nous avez laissées pour la livraison.Pour suivre les différentes étapes de votre commande, rendez-vous sur www.Laredoute.Fr rubrique "Suivre mes commandes".Merci de votre confiance.Cordialement.   Le Responsable duTraitement des commandes
Ето и превода от Гугъл: Уважаема Госпожо, имам записани ли да потвърдите поръчката си 8 септември 2009.Elle да бъдат доставени на следния адрес: референтен код раздел Designat Цена котка. Количество Оферта Сума Еко-p.PYJAMA МОМИЧЕ HELLO 542.7770 114 21 ? 90 1 -20 ? 00 ? 1 90 0 ? 21.90 ? 00Total добра сума на разрешеното намаление - 20,00 ? Участие такса за обработка + 5,00 ? разходи за доставка + 0,13 ? фактура сума ? = 7.03 Имам счита инструкциите сте напуснали за livraison.Pour следват различни етапи на поръчката си, посетете www.Laredoute.Fr заглавие "Следвайте заповедите ми." Благодарим ви, confiance.Cordialement.

Но така и не разбирам какво трябва да направя... Знам, че е под 10 евро, но Сабине ми писа, че нямало проблем, защото тя ръчно щяла да я пусне... А наистина не разбирам това писмо подтвърждение на поръчката ли е или трябва да направя още нещо, или я отказват...

# 337
  • Мнения: 11
момичета, в сайта предлагат ли се пощенски кутии, спешно търся.
Ако някоя мама е купувала детски одеалце за зимата и е доволна, моля нека сподели линк.

# 338
  • София
  • Мнения: 695
Много от вас вече получиха тези боти.

Моля за размер на стелка на 37 или 38 номер  Praynig
А някай има ли сините? Може ли реална снимка моля!

Последна редакция: ср, 09 сеп 2009, 12:24 от vanina_nina

# 339
  • София
  • Мнения: 695
Здравейте, да кажа и аз какво ми се случи с последната поръчка. Поръчах една олекотена завивка , кърпи и с кода за сешоар - цялата сума е 16,9 Е . Вчера получих едната част от поръчката - кърпите и сешоара с фактура , на която пише че е дебитно известие , т е парите не са ми удържани за тази част от поръчката. И тогава проверих в банката - удържани са ми пари само за завивката  - 12,2 Е. А завивката още не съм я получила. За толкова време пазаруване такова нещо не ми се е случвало.

И при мен беше така, но си получих завивката със закъснение от 2 седмици... така че спокойно и твойта ще дойде.

# 340
  • Мнения: 158
има ли вече получени поръчки от 31.08? newsm78

# 341
  • Добрич
  • Мнения: 21
Altevs,  bouquet Мерси за отзивите за якенцата мила, то и без друго бежовото май е изчерпано, та ще поръчвам от лилавото. А едни размерчета да дадеш ако може Praynig
Извинявам се, но вчера ме нямаше и съм поизостанала с темата. Ама за кои р-ри беше? На кафявото яке 86 му дадох р-рите по-напред на някоя страница, на някой обещах да извадя едно от предната година - 74. Ето това е модела -
http://ilievasvetla.snimka.bg/family/la-redoute-dari.398513.14734858
Мисълта ми е, че е подобно като модел да си прецените. На 74 това са му р-рите:
горе от рамо до рамо - 29 см
отдолу под ръкавките - 33 см
дължина на ръкавчето от рамото -  25 см
от горе от средата на рамото - до долу - 39 см

# 342
момичета, в сайта предлагат ли се пощенски кутии, спешно търся.
Ако някоя мама е купувала детски одеалце за зимата и е доволна, моля нека сподели линк.

от това съм доволна - беше 4 евро на намаленията обаче, за всички размери Mr. Green
http://www.laredoute.fr/product.aspx?productid=324156447&doc … =0&guidedNav=

# 343
  • Добрич
  • Мнения: 21
Момичета, някой може ли да ми каже какво точно включва това, че от преводача нещо не разбрах  newsm78 http://www.laredoute.fr/vente-collant-fille.aspx?productid=32414 … &numberpage=2
Един чорапогащтник  Grinning

# 344
  • Мнения: 21
Момичета, да попитам и аз нещо. При последната ми покупка на 30.07.2009г.  използвах ваучер, направих всичко както трябва, получих мейл за доплащането но вече 10 ден в Mes remboursements не е махнат този ваучер. Така ли трябва да е?

Общи условия

Активация на акаунт