LaRedoute.fr - 131 - Всичко за поръчката!

  • 33 225
  • 673
  •   1
Отговори
# 105
  • София
  • Мнения: 1 177
Днес си взех и аз пакетче от пощата (25.08) с две неща-детска пижамка и форумската чанта-дойде екрю,както исках.Хареса ми,но ми идва малко големичка за ръста,не съм свикнала с такива,но тъкмо да разнообразя  Flutter Ето и реални снимки на последните ми две поръчки.
Само аз ли останах да чакам от 11.07? Все се надявах да дойде,че са ми важни неща,проверявах да не ми е отказана заради кода за сивозеления куфар,но не е...С този куфар не ми върви-пускала съм го три пъти,от всеки акаунт по веднъж,включително и с лично пратен код и не получих нито един  Crossing Arms

# 106
  • Мнения: X
Емс, не ти върви явно с куфарите...Велурения к-кт какъв цвят е? Аз го виждам кафяво  newsm78...много странно.

# 107
  • Мнения: 0
Здравейте, скоро се регистрирах и не знам дали питам на правилното място. Интересувам се някой поръчвал ли е Jean carotte morpho standard ado garçon / дънки за юноши. Искам да знам отговарят ли размерите?
Благодаря предварително!!!!

# 108
Здравейте ! Ще правя първа поръчка .
Може ли да ми кажете мнение за тези мъжки пуми.
Отговарят ли си на номера, хубави ли са, ест кожа ли са.
А ако някой даде реаллна снимка ще е супер.

Благодаря

# 109
  • Мнения: 1 670
Здравейте!
Ще правя първата си поръчка и не мога да се ориентирам за номерата на обувките.

http://www.laredoute.fr/vente-chaussures-de-sport-chalk-wl.aspx? … &numberpage=1 -> може ли да ми кажете някакви отзиви, хубави ли са, отговарят ли си, естествена кожа ли са (малко се съмнявам за тези пари)

Благодаря ви

. Много меки и леки. Кой номер ти трябва, тук имаше много отзиви за тях. Аз съм купувала 44-ти и 45-ти номер. Според мен си отговарят, ако е по-широк крака може да се вземе +1 номер

Последна редакция: пн, 07 сеп 2009, 18:08 от JLo

# 110
# 111
  • София
  • Мнения: 186
Днес си взех и аз пакетче от пощата (25.08) с две неща-детска пижамка и форумската чанта-дойде екрю,както исках.Хареса ми,но ми идва малко големичка за ръста,не съм свикнала с такива,но тъкмо да разнообразя  Flutter Ето и реални снимки на последните ми две поръчки.
Само аз ли останах да чакам от 11.07? Все се надявах да дойде,че са ми важни неща,проверявах да не ми е отказана заради кода за сивозеления куфар,но не е...С този куфар не ми върви-пускала съм го три пъти,от всеки акаунт по веднъж,включително и с лично пратен код и не получих нито един  Crossing Arms
дамската чанта na  LE COQ SPORTIF  ,хубава ли е  на  живо, че и аз  я  чакам newsm78

# 112
много съжалявам на компютъра на една приятелка съм и забравих да и излезна от профила

# 113
  • Мнения: 19

моля  колева мария  да ми пише  за дънките  в неуспешни покупки Peace

# 114
  • Мнения: 1 666

Тези Пуми ги има сигурно 2/3 от форума.
Изкуствена кожа.
За тесен крак или +1 номер се поръчват.
Хубави и удобни са (според мъжа ми).
Реални снимки съм виждала в доста от албумите на съфорумките. Нашите не съм ги снимала, а сега и не мога, щото на краката на мъжа ми.

# 115
  • Мнения: 11
Форумската чанта естествена кожа ли е, това не разбрах Hug

# 116
  • Мнения: 1 666
А коя е форумската чанта? (признавам, че доста теми съм изпуснала, а в тази само я споменавате, а няма линк или друго)

# 117
  • Мнения: 123
И аз по въпроса за Пумите, ако е удобно да помоля за размер на стелката на 44 или 45.  

# 118
  • София
  • Мнения: 2 895
 Embarassed Редактирах се.......

Последна редакция: пн, 07 сеп 2009, 20:09 от ketito

# 119
  • Мнения: 27
Момичета, моля за малко помощ  Embarassed . Преди няколко дни им писах за поръчка от 21.07 , че не съм я получила и днес получих това:
Vous vous interrogez au sujet de votre commande du 21 juillet.

Votre commande n'a pas йtй validйe.

L'envoi n'a donc pas йtй fait.

Pour information, un courrier vous a йtй adressй le 29 juillet pour vous indiquer que cette commande a йtй annulйe.

Je reste а votre disposition.
Незнам какво означава и какво да правя, моля за малко помощ  Praynig

Моля някой да ми помгне  cry

Общи условия

Активация на акаунт