Гоблени 64

  • 85 182
  • 729
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 2 425
Добро утро момичета  Hug
Белла, мерси за кафето  Hug Имах нужда след снощното неспане (малкия болен)  Rolling Eyes

zlatica, Надежда Стойчева, много хубави гобленчета  Peace

Пепен, страхотна Палечка  Heart Eyes

Гуди, албума на златица е в подписа и  Wink Пък твоите цветенца.... просто нямам думи, много е готино, красота  Heart Eyes Този гоблен не е шит изцяло нали? Самата панама ли е така на някои места оцветена? Ох, много е готино  Laughing

Иваничка, тези делфини са страхотни, че и бързо стигна до тук  Simple Smile. Оня ден ни постави загадката "познай", а вече до къде си стигнала  Laughing Пък кое да започнеш по-напред.... незнам ама и трете са готини  Laughing Мммммм особено лебеда  Flutter

vvvitality, страхотни са еленчетата  Hug Аз като някоя любопитка  Blush надникнах и на другите ти гобленчета, страхотни са, просто супер  Peace

tanini, браво за завършека на конете, много хубави станали  Hug

daniela_ch, много бързо напредваш  Peace и става много красиво  Simple Smile

Оф, тази сутрин се улях  Crazy

# 586
  • Мнения: 200
Sunrice ,pepen ,Лилия Проданова, krk_kr ,daniela_ch,Eminav ,Animari,Spinki ,Зори, Pepen, Zhanka, Рися Писето,  ,Missing,Гуди,   това е за Вас момичета   bouquet всичко показано е  Peace
pepen,тези конци са копринени но не знам дали тук в България се продават


Иваничка,забравих те страхотно се получава,ако съм пропуснала някой моля да ме извини,но станах  smile3556
аз започнах розите,като понапредна ще покажа и ще се опитам и по хубава снимка на лалетата да направя  Blush

Последна редакция: чт, 24 сеп 2009, 10:20 от anonimka

# 587
  • Мнения: 1 111
tanini, много сладко слонче, много ми допадна

а за тази "Уличка на мечтите" има ли схемки... Wink

# 588
  • Варна
  • Мнения: 1 149
Пак сте показали много красоти   bouquet. Аз днес трябва да си взема оформената вече възглавничка, така че скоро ще показвам, но може и докато се набутам със снимката да сме вече в новата тема.

# 589
  • Мнения: 11
  Ето етап и от мен...Малкият тръгна на ясла и аз успях да прочета една книга и да побродирам. Кеф на буци!!! Party

Последна редакция: чт, 24 сеп 2009, 20:18 от emily_samatar

# 590
  • Мнения: 434
daniela_ch, много добре ти се получава.Като забодеш контура и ще стане приказка.

Tuly, ето ги схемите:

http://depositfiles.com/files/kndqi98nr



Последна редакция: чт, 24 сеп 2009, 10:43 от sissak

# 591
  • Бургас
  • Мнения: 610
Иваничка делфините стават много сполучливи Heart Eyes
vvvitality   как така до Коледа ще ги завършиш елените бре, я се стегни Rolling Eyes  виш колко малко останало, хайде ще чакам скоро да се похвалиш със готов гоблен Hug
Мимито & Светла тц тц тц тоя снежко много ми хареса и със тези пиленца ми събра очите Crazy
tanini браво, кой е следващия проект Simple Smile
Goody-ва браво много нежни цветенца Heart Eyes
пепен и твоята палечка е голяма чаровница Flutter
Белс благодаря за кафенцето ммм Coffee
emily_samatar много ми допадна твоя гоблен, на коя фирма е?
Хах Rolling Eyes забравих да кажа, че и аз съм вече на Коледна вълна Mr. Green

Последна редакция: чт, 24 сеп 2009, 12:34 от poepie

# 592
  • София
  • Мнения: 790
Еййй, убихте се да показвате красоти   bouquet  bouquet  bouquet
vvvitality, как успя да изброиш всички - Браво Simple Smile
tanini - готова си за Дим вече - спокойно, няма нищо страшно Simple Smile
Goody, ти пък какво се хвалиш - 5 бода на кръст в тоя гоблен - то другото рисунка - та затова и си го завършила де - докато си го започнала и той взел че вършил. Даже и не си разбрала - иначе нямаше да го завършиш ти - признай си  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Пепен, то аз малко по-рано го бях започнала, когато показвах да познаете какво шия, бях реално по-напред  Peace
Bella - мерси за кафето и закуската - липсваха ми   love001
daniela_ch - много добре напредваш, стискам палци да успееш със срока  Peace
emily_samatar - мнооого нежно! Как го шиеш 1:1 на ситна панама ли или с кръстчета?

Мерси на всички и за поздравите за делфинчетата  newsm03 - искам да ги свърша колкото се може по-бързо, че и кръглия на Heritage и тогава да започвам новите.

# 593
  • Габрово
  • Мнения: 311
emily_samatar , много е хубав  Flutter

# 594
  • Мнения: 5
Някой може ли да ми даде схеми на Ботев и Левски - черно/бели.
Предварително благодаря   bouquet

# 595
  • Мнения: 11
Иваничка делфините стават много сполучливи Heart Eyes
vvvitality   как така до Коледа ще ги завършиш елените бре, я се стегни Rolling Eyes  виш колко малко останало, хайде ще чакам скоро да се похвалиш със готов гоблен Hug
Мимито & Светла тц тц тц тоя снежко много ми хареса и със тези пиленца ми събра очите Crazy
tanini браво, кой е следващия проект Simple Smile
Goody-ва браво много нежни цветенца Heart Eyes
пепен и твоята палечка е голяма чаровница Flutter
Белс благодаря за кафенцето ммм Coffee
emily_samatar много ми допадна твоя гоблен, на коя фирма е?
Хах Rolling Eyes забравих да кажа, че и аз съм вече на Коледна вълна Mr. Green

Отговорям на всички мили хора! На Ланарте е, гепсах схемата от една приятелка ...шия го на някаква доста ситна и не мн качествена панама, която си бях донесла от Австрия, с гобленов бод и 1:1...голяма играчка е, но на мен ми е приятно. Мисля, че когато го изпера и изгладя ще добие съвсем др вид

# 596
  • Мнения: 11
А ето и прословутият долап, чиято схема вече се разпада и е наложително да го завърша.

Последна редакция: чт, 24 сеп 2009, 22:01 от emily_samatar

# 597
  • Мнения: 1 142
, а ето и прословутият долап, чиято схема вече се разпада и е наложително да завърша
Много е хубав долапа.Направо очите ми останаха в него.Браво.

# 598
  • Мнения: 643
Емили , много са хубави и двата!
Въобще красоти много показвате всички  bouquet

# 599
  • София
  • Мнения: 790
Интересно долапче - аз като прочетох "долап" и се сетих за СРЕЩА - има ли желаещи???????????
Мими, ти до къде стигна с Роки пойнт? Нали него шиеше?

Общи условия

Активация на акаунт