МЕЛОДИЯТА НА СЪРЦЕТО - 24, чуй я, виж я ,наслади й се

  • 25 680
  • 442
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 417
На мен пък Джеми ми прилича на Джъд Лоу Peace

# 421
  • Мнения: 33 421
Страхотен финал. Общо взето цялата серия беше невероятна  Heart Eyes

# 422
  • Мнения: 1 064
Ще стане супер интересно, ако всеки каже по нещо.  Hug

Днешната серия ББ е една от последните ведри. Вече психически се подготвям за следващата порция страдания.

Нотова, Джеми отблъсква Нимет, при това доста грубо. "Не дрънкай... ", това-онова ... Но все пак трябва да има нещо, което да провокира Ламия и авторът го е измислил - да я остави с впечатлението, че има нещо между двамата.

# 423
  • Карлово
  • Мнения: 328
B l a n k a  все си мисля че той нарочно си оставя отворена вратичка към нея за да я използва когато има нужда
 
 

# 424
  • Мнения: 2
Ще стане супер интересно, ако всеки каже по нещо.  Hug

Днешната серия ББ е една от последните ведри. Вече психически се подготвям за следващата порция страдания.

Нотова, Джеми отблъсква Нимет, при това доста грубо. "Не дрънкай... ", това-онова ... Но все пак трябва да има нещо, което да провокира Ламия и авторът го е измислил - да я остави с впечатлението, че има нещо между двамата.

какво ще става по-нататък с 2,3 думи ... ?

# 425
  • Мнения: 1 640
Много ме доядя на Джава-пак допоследно да навреди на връзката Кенан-Ламия,пак в неин стил да се пречка и да вреди,как не я досрамя! Уж много обича Мелек,а я остави без татко й на празненството! SickСякаш не може да се разведе без да връща пръстена.Докрай си остана вярна на себе си-натрапница!

Последна редакция: пт, 14 авг 2009, 17:49 от ФЕЯТА

# 426
  • Мнения: 33 421
Нимет, когато не е с тържествен стайлинг е пъти по-хубава.

Какъв романтичен финал на серията, а Simple Smile

О, да!!!  Heart Eyes Много се изкефих, че първата дума на Мелег е "тати" и я каза на правилния татко.  Laughing


И аз и аз  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Peace Peace Hug Hug Hug Кенан направо  newsm53 newsm03 newsm51 newsm08

# 427
  • В най-романтичното място,което можете да си представите.
  • Мнения: 2
B l a n k a  все си мисля че той нарочно си оставя отворена вратичка към нея за да я използва когато има нужда
 
 

и аз това си помислих

# 428
  • Мнения: 1 064
...
B l a n k a  все си мисля че той нарочно си оставя отворена вратичка към нея за да я използва когато има нужда

Абсурд. Той не я харесваше истински когато бе сам и нещастен, само се утеши с нея, защото тя му беше под ръка, а какво остава сега, когато няма мисъл извън Ламия. Стига, може да го обвиняваме, че е фиксиран в Ламия, че тя му става фикс-идея, но друго... А пък за какво да я използва  Thinking

# 429
  • София
  • Мнения: 3 870
Днешната серия ми хареса много.Тези двамата влюбени ме изпълват с красиви емоции.

# 430
  • Мнения: 5
здравейте всички ... амм епизода днес беше :Д особено сс лудата макбуле ... :д амм искамм да ви питам наистина ли Кенан ще умре и Ламия ще се върне пак при Джамил ?

# 431
  • Мнения: 0
Нимет, когато не е с тържествен стайлинг е пъти по-хубава.

Какъв романтичен финал на серията, а Simple Smile

О, да!!!  Heart Eyes Много се изкефих, че първата дума на Мелег е "тати" и я каза на правилния татко.  Laughing


И аз и аз  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Peace Peace Hug Hug Hug Кенан направо  newsm53 newsm03 newsm51 newsm08

Абе знае си детето кой му е бащата  Laughing Laughing Laughing  Ама и Кенан- точно в полунощ заедно с двете най- любими му момичета да посрещне Нова година-  Heart Eyes

Пак малко ОФФ, сори, ама не се стърпявам- нали има поверие, че ако първата дума на бебето/детето е "мама" или "баба" - иска сестричка, а ако каже "тати" , "дядо" - иска братче, та явно Мелег иска братче, ама да видим кой татко ще й го подари.  Laughing Laughing Laughing  Не бързайте с отговорите- аз си знам кой е щастливецът.  Wink

# 432
  • Мнения: 2
здравейте всички ... амм епизода днес беше :Д особено сс лудата макбуле ... :д амм искамм да ви питам наистина ли Кенан ще умре и Ламия ще се върне пак при Джамил ?

да,но има хора,които не искат да знаят какво ще се случи по нататък за това като откриваш фактимкоито ще станат по-добре ги пиши с бял шрифт Simple Smile

# 433
  • Мнения: 1 064
какво ще става по-нататък с 2,3 думи ... ?

Отговорът:
Ламия ще напусне Джемил и ще се събере с Кенан. Ще бъде нещастна - сама у дома, а той - по кръчми, при Джавата, замесва се и с една обожаваща го музикантка... Май няма връзка, но Ламия се чувства гадно. Джемил пък ще го пребият. Дни наред ще е между живота и смъртта, а накрая ще остане парализиран. Но това са 10 серии напред, наистина с по 2-3 думи. В резюме - ще стане желаното, но пак всички ще страдат.

# 434

Общи условия

Активация на акаунт