Гърция- 22

  • 45 939
  • 737
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 83
Около 45 евро е автобуса. С влак пътувах миналата година и беше 48евро спалния вагон в двойка купе, но нямаше хора и бях сама. С автобус се пътува по-бързо, с влак в спален вагон е по-удобно.

Можеш да провериш също и българия еър www.air.bg - имат билети за около 45 евро и си за час в София.

По въпроса с играчките и аз съм на мнението на Хипатия.

# 691
  • Мнения: 90
Благодаря ви момичета,януари живот и здраве ще дойда да живея в Атина,затова питам,а и куче ще мъкна....абеее не е лесна мойта....

# 692
  • Мнения: 1
Здравейте на всички     Hug

Дали знаете саит за он-лайн книги на гръцки език, които мога да си свалиам и да чета?   

Весел празник на всики именници   bouquet

# 693
  • Мнения: 392
Преди 2 седмици една мама тук на Родос от Кремасти ме позна по снимките, влиза във форума и чете. Много ми стана приятно, но за съжаление телефонния и номер не се съхрани в кинитото ми. Казва се Юлия от Казанлък.
Моля те, ако влезеш и прочетеш това  ми се обади 22410 91719. Българското дружество организира детско тържество за Коледа и искам да ви поканя с твоята малка госпожица.

# 694
  • Мнения: 15
Нужна ми е инфо. за о.Кос-Гърция
Здравейте, догодина месец март-април мислим да заминем за о.Кос, но съм с бебенце тогава ще е около 6-7 месеца и се притеснявам как ще правя имунизациите/ваксините,които са всеки месец.Моля ако има някойто живее там или е осведомен да ми пише.Благодаря ви предварително!

Последна редакция: ср, 09 дек 2009, 14:20 от marchela82

# 695
  • Мнения: 57
ЗДРАВЕЙТЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ
как сте  всичките??
много се радвам -на последни дни но особено днес-
СПЕчЕЛИХ ЕДИН GSM SAMSUNG от тези без бутони  smile3521

 newsm44 newsm44 smile3501 smile3508 smile3535 smile3535  261uu nuts ukliam1 #Milti

# 696
  • Мнения: 221
Аз съм в Атина и нищо не мога да ти кажа за този остров,но можеш да попиташ в гръцката тема,дали няма някое момиче от там. А за имунизациите,ако сте осигурени се правят в поликлиниката, ако не сте има/поне тук е така/ детска поликлиника за тези които са без осигуровка. Там всичко е безплатно и преглед и имунизации. Последния вариант е частен педиатър. Дано поне малко да съм ти помогнала,успех ти пожелавам.

# 697
  • Мнения: 2 149
*Toothfairy* браво,много са хубави,ще останеш доволна Peace

# 698
  • Мнения: 15
Благодаря ти за отговора,осигорени сме, но ме притеснява малко че самия остров е малък и поликниниките и педиатрите няма да са кой знае колко.

# 699
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Благодаря на всички за линковете и мненията!

Виж за книжки не жаля пари Laughing.
Като стана въпрос за книжки - когато детето ви иска да му прочетете гръцка книжка как процедирате?
Аз чета изречението на гръцки и после превеждам на български, така хем учи нови думи на двата езика, хем съм сигурна, че разбира всичко както трябва.
Когато мъжът ми е тук обаче, чета само български книжки, той има отговорността за гръцките  Peace
Как е при вас?

# 700
  • Мнения: 211
Нужна ми е инфо. за о.Кос-Гърция
Здравейте, догодина месец март-април мислим да заминем за о.Кос, но съм с бебенце тогава ще е около 6-7 месеца и се притеснявам как ще правя имунизациите/ваксините,които са всеки месец.Моля ако има някойто живее там или е осведомен да ми пише.Благодаря ви предварително!
Задължително,преди да заминете,преведи направените тук имунизации.

# 701
  • Мнения: 65
ЗДРАВЕЙТЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ
как сте  всичките??
много се радвам -на последни дни но особено днес-
СПЕчЕЛИХ ЕДИН GSM SAMSUNG от тези без бутони  smile3521
 Е,това се казва хубава новина.Честито!!!

 newsm44 newsm44 smile3501 smile3508 smile3535 smile3535  261uu nuts ukliam1 #Milti

# 702
  • Мнения: 57
имам още една,още по добра... smile3521
говорих с приятеля ми по общи теми и без да иска каза че някъде след Коледа(не знам кога santa2) сте ми предложи.. txtloves newsm76 Two Hearts  Kissing Heart Heart Eyes Heart smile3543 Kissing Heart Two Hearts kiss
 много искасе да ме изненада и не знам как така изляза от устата му това. smile3505
 за да не го разочаровам се правих че нещо не разбрах..


 sohappy sohappy

# 703
  • Мнения: 1 567
Като стана въпрос за книжки - когато детето ви иска да му прочетете гръцка книжка как процедирате?
Аз чета изречението на гръцки и после превеждам на български, така хем учи нови думи на двата езика, хем съм сигурна, че разбира всичко както трябва.

Ами ние сме на вечери. Едната вечер четем, разказваме на български, на следващата на гръцки. Не, никога не превеждам. Ако има думи, които не знае, тя ме пита, обяснявам и...продължаваме...
По-добре да учи гръцки от баща си. Така няма вероятността да научи нещо грешно от теб. Било то произношение, значение, нюанс на значението, на използваната фраза...


 newsm81 Toothfairy, супер новина... smile3501  love001 smile3501

# 704
  • Мнения: 211
Момичета,чули ли сте нещо за помощите или връщането на пари,ако имаш последните 3 години форологики дилоси под 8 000 евро.Какви документи и къде ще се подават?

Общи условия

Активация на акаунт