Любовна градинка в София

  • 3 379
  • 50
  •   1
Отговори
  • Мнения: 448
Здравейте!
Бих искала да ме посъветвате коя градинка (парк) в София е подходяща за разходки с половинката.
Имам предвид да е приятно, да не ни се изсипват стадо пияници и наркомани и ако може да е по-усамотено. Също и да не е по крайните квартали.
Много ще ви бъда благодарна за отговорите.  Hug Трябва ми спешно!!! Heart Eyes

# 1
  • Мнения: 1 008
За нощни или дневни разходки?

# 2
  • Мнения: 448
Няма значение!  Heart Eyes

# 3
  • Мнения: 2 792
 Това петъчна тема ли е?

# 4
  • София
  • Мнения: 1 176
Бих искала да ме посъветвате коя градинка (парк) в София е подходяща за разходки с половинката.
Южен парк, Борисова градина.

... и ако може да е по-усамотено.
Тук не мога да помогна с предложение.
Насаме с половинката ли е темата?



# 5
  • Мнения: 448
 Grinning Ама ние нищо лошо няма да правим. Просто не искам наоколо пияници. И да не е пълно с деца все пак. А пък за "нощни градинки" също може да посъбера предложения...
П.С.Мерси за предложението за Борисовата, но там бъка от навлеци. Confused

# 6
  • Мнения: 4 892
Еееее, чак пък навлеци, да не сте Анджелина Джоли и Брат Пит.  Laughing
Има едно езерце с лилии там, много е хубаво и по-спокойно, аз съм била един път там и много ми хареса.

Ако пък искате - елате у нас, в градината. 3-400 кв.м., ше направите няколко кръгчета, има морава. Обещавам да кажа на баба да не ви гледа възмутено.  Hug

# 7
  • Мнения: 284
Паркът "Заимов"

# 8
  • Мнения: 448
Еееее, чак пък навлеци, да не сте Анджелина Джоли и Брат Пит.  Laughing
Има едно езерце с лилии там, много е хубаво и по-спокойно, аз съм била един път там и много ми хареса.

Ако пък искате - елате у нас, в градината. 3-400 кв.м., ше направите няколко кръгчета, има морава. Обещавам да кажа на баба да не ви гледа възмутено.  Hug


Mr. Green Не че не сме хубави като Брад и Анджи, ама все пак под "навлеци" имах предвид замаяни индивиди, които ще ни безпокоят (не ми се е случвало да мина през Борисовата и да не се натъкна на надрусан тийнейджър...).

# 9
# 10
  • Мнения: 12 673
За мен беше Борисовата градина, тогава Паркът на свободата. Малко по-нагоре от Езерцето с лилиите. Ех, младост.

# 11
  • Мнения: 14 654
С тази конна полиция, в Борисовата градина няма уединение. Много се забавлявах, когато двама полицаи насочиха конете към един храст, откъдето в миг изскочи малко рапърче, опитващо се да си вдигне панталонките и след него една малка, засрамена кифла.
Можете да ходите в дивата част (откъм телевизионната кула), обаче пък там има кучкари.
Не знам какво те смущават наркоманите, пияниците и децата, те са си нормални обитатели на парковете. Забравила си за клошарите.

# 12
  • Мнения: 448
Мерси за отговорите, но защо сте се хванали всички за тая Борисова градина?
Няма ли някакви други сладки градинки в София? Sad

# 13
  • София
  • Мнения: 2 623
"Сладки градинки"  Rolling Eyes - нещо не мога да схвана  newsm78
И защо държиш да няма никой ???
Да не би да искате да го направите за първи път там ???
Усамотено, красиво, зелено, чист въздух - освен за Витоша,
за друго не се сещам  Thinking

# 14
  • Мнения: 25 695
Има. Наемате си хотелска стая, уреждате два фикуса на терасата и сте готови. Хем чист въздух, хем зеленина, хем и кърска любов заради воайорите отсреща.  Hug
Пък и ако не забравите да сложите табелката , даже и камериерката няма да ви безпокои.  Wink
Надявам се, че няма да забравите презервативите?  Naughty

Общи условия

Активация на акаунт