Лято, слънчице, море - играе и се забавлява Юнското дете ;)

  • 14 940
  • 299
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 17
Хееееей, момичета, много много ви благодаря за прекрасните думи и пожелания!  Hug Hug Hug
Изненадахте ме много приятно!  Peace

Черпя ви сега по едно коктейлче с малко закъснение, тъй като вчера нямах възможност да се включа  Sunglasses:



Живи и здрави да сме и да са ни здрави и много щастливи децата!  Peace
Аз пък вчера не успях да си чуя финала на историята по Дарик, защото точно тогава от гръмотевиците ни се прецака Интернет-а.  #Cussing out

ryan, нямам засега намерения за 4-та среща с Батистута, но знам ли какво ми е подготвила съдбата занапред.  Wink  Току-виж те настигна по брой срещи на фенове с техните любимци. Mr. Green

Желая хубав ден на всички!  Wink

# 286
  • Мнения: 71
Я ,  тук  настанаха  жеги ,  ние   се  излекувахме  набързо  от  вируси  и  болести  по  случая  и   взехме  да  изпускаме  рождениците ... Чрд  Мари (на  патерица)   все  така  щастлива  да  растеш  Wink  и  да  те  даряват  с  радост  двете  ти  слънца  вкъщи  Flowers Bouquet  
  За  малко  да  изпуснем  да  се  кандидатираме  за  бенда   Laughing ,някой  да  знае  какво  е  по по  по ке-фе ???  -  мдаааааааа-  Лейди  Гага  ряпа  да  яде  ,  в  къщи  имам  по  добрия  неин  вариант  - Лейди  Гарга  Mr. Green  с  Покар  Фейс  Joy ,  иначе  и  танцуваме  и  визия  скоро  ще  изкараме , само  да  ни  порасне  още  малко косата   Laughing

 Кори  ,  за  оставянето  сам  в  стаята  вече  го  изпробвах-  функционира  без грешка,  стояла  съм  на  вратата  докато  се  нареве  и  натръшка  и  с  най  милата  си  усмивка  влизам  и   започвам  да    си  играя  с  нея   за  да  не  се  повтори  сцената.   Ще  пусна  линка  на  една  книжка , полезно  четиво  как  да  не  изгубим  любовта  на    децата  си и  да  ги  възпитаваме  в  същото  време  добре,препоръчвам!  (от  тук  Рос  Кембъл , " Детето  ,как  да  го  обичаме  истински" )
 Бюти   при  нас   Свинския  грип   наистина  се  разрасна  след  прибирането  на  летовниците ,но  тук  масово  го  довличат  от  Испания....

Растат ни  11  и  12  зъбчета  Rolling Eyes

 Лек  ден    bouquet
  

Последна редакция: чт, 06 авг 2009, 18:23 от Мaya

# 287
  • Мнения: 318
 55
Ние тези дни нямахме време да пишем,изпратихме свеки вчера,сутринта ми се обади,че вече е пристигнала,но и е много мъчно за Паола  Rolling Eyes,но....няма начин.
Иначе бяхме на събор при бабата и дядото на моя мъж,бяхме поканили доста приятели и си изкарахме супер  Peace
Паола си игра цял ден с приятелката си  Mr. Green,после последва малка фото сесия в цветята на пра баба си,много и беше интересно кончето,но отначало се страхуваше от него,но после не остави дядо си на мира само там искаше да ходи,а вечерта друснахме по няколко хорца с нея,че едно даже  и го водехме  Grinning,и както и на кръщенето заспа в ръцете ми на хорото,ние се шегуваме ,с мъжа ми,че ако видим зор с приспиването и да пуснем музичка и да тропне по хорце  newsm68

Ето и малко снимчици:
 http://www.snimka.bg/album.php?album_id=408413

пп. да не си помислите че съм пияна,просто на площада беше доста тъмно,а светкавицата на фотоапарата ме заслепяваше и резултата е "пиянски поглед"  Mr. Green

# 288
  • Мнения: 17

пп. да не си помислите че съм пияна,просто на площада беше доста тъмно,а светкавицата на фотоапарата ме заслепяваше и резултата е "пиянски поглед"  Mr. Green
Хайде, хайде, оправдания сега...  Mr. Green  Laughing Sunglasses

Още веднъж искам да благодаря за чудесните ви пожелания към мен!  Hug За музикалния поздрав - разбира се, че ми хареса! Благодаря много!  Peace
Момичета, ето тук в 2 части е качена моята история за срещите ми с Батистута:  Sunglasses

Маристута и Батистута - част 1
Маристута и Батистута - част 2

Ако на някоя от вас и харесат моите истории и сбъднати мечти - можете да гласувате за тях - отдолу има опция за гласуване с рейтинг от 1 до 5!  Wink

Имате ли някоя готина идея да приготвя на Дея нещо с крема сирене Филаделфия?  Thinking

Спокойна нощ на всички!  Heart Eyes

# 289
  • Мнения: 256
Гласуваме, гласуваме! Hug

# 290
  • Мнения: 2
Добро утро момичета ! Ние сме на закуската  smile3511 , много трудно ги измислям тези манджи , Ками отдавна закуси макарони със сирене , обаче баткото и каката по-специални - палачинки , филийки с яйца , сирене и кашкавал .... smile3515
Гладни гарджета , много сладко си хапват и малкото ги обикаля и ги подръпва да му дават  

maristuta , мисля че ще се получи добре , ако задушиш или свариш зеленчуци - картоф , морков ,тиквичка / каквото се сетиш / и после ги объркаш с Филаделфия . Ако е много гъста , пробвай да разтвориш с малко топла вода , но не много , че зеленчуците съдържат и ще стане на супичка . Ако Филаделфия ти е от онази с копър и аромат на чесън -  newsm10 , друг е въпроса дали на Дея ще и допадне . Да ви е сладко , ако се сетя за друга рецепта ще драсна пак ....

п.п Отивам да гласувам за Маристута и Батистута

# 291
  • Мнения: 13
Здравейте!

Ние вече се пооправихме от вируса. Писна ми вече от болести... Че и мен ме прекара  Tired
Иначе и Пепо беше отказал да яде (аз малко късно се включвам ама да си кажа  Mr. Green ) Той всеки път почти като се разболее отказва да яде, щото все сме с червено гърло и го боли явно детето. Един, два дена и на водата се мръщи дори, ама аз упорствам, щото... Предлагам с чаша, с биберон, с лъжичка, със спринцовка дори (често това е най-резултатния вариант Peace ) Иначе обикновено 3-4 дни не яде и после започва да му се връща апетита. Аз по цял ден ходя с разни неща след него да му предлагам да яде. Мляко му правя, случайно ако се излъже, препечени филйики, някоя бисквитка, бананче... Иначе според педи дори да не яде, трябва да му се предлага само в часовете, в които по принцип си яде. Ама аз нали съм си Марко (магаренце демек), щом казва така, правя иначе Whistling То с честите ни боледувания вече книга мога да издам  ooooh!

С постригването нямам никакъв проблем  Mr. Green  Mr. Green  Mr. Green (както и преди съм казвала). просто нямаме коса

Айде приятен ден!

П.П. Мимче, чакаме с нетърпение новото заглавие  Flutter

# 292
  • Мнения: 33
Момичета, много сте ми залипсвали!

Виждам, че много бебоци са били болни или още са - да оздравяват бързичко!

Ние с Катето заминавамв на море, а гледам, дават лошо време и това хич не ми се нрави! Също много се притеснявам да не сед разболее и тя, че аман от тия летни вируси!

Освен това, имам и новина - Катето ще става кака - разбрах, че вече има и друга майчета от нашия отбор, които чакат второ бебе!

# 293
  • Мнения: 6
Meg_H страхотна новина, честито   bouquet
лека бременност и приятна почивка на морето!
Целувки на Катето  Heart Eyes

На всички които са все още болнички да се възстановяват по-бързо!  Hug

Павко вече е по-добре, но пък на последък много е взел да се тръшка и реве, както и Кори се оплака Sad  Дано по-бързо мине и този период!
Целувки на всички мами и деца и приятен weekend  Peace

# 294
  • Мнения: 2
Лека и щастлива бременност  smile3525
Надявам се да ви пропусне вирусчето , че мноооооооого неприятно
С тоз вирус се изумих и аз  newsm57  / вчера се радвам на акото на детето , че нормално вече /
Ками вече втори ден си ходи нормално по голяма нужда и и се възвръща апетита , ама зъбите ... smile3518
На всички все още болнички дечица бъъъъъъъързо оздравяване !
Лек ден момичета !

# 295
  • Мнения: 13
Meg_H, страхотна новина!!! Лека и безпроблемна бременност и от мен  Hug

# 296
  • Русе
  • Мнения: 623
Освен това, имам и новина - Катето ще става кака - разбрах, че вече има и друга майчета от нашия отбор, които чакат второ бебе!

Честито, мила   bouquet  bouquet  bouquet лека и безпроблемна и за финал едно страхотно бебче  Hug Hug Hug

maristuta, цъкаме  Wink Hug  bouquet

Всички болни дечица да оздравяват бързичко и да радват околните  Hug

Да се включа набързо докато не сте изписали темичката  Laughing

Митачето проходи, защото майка му все повече и повече се излежаваше  hahaha Правихме прощъпулник и естествено хвана мишката  Party друго не се и очакваше, т.к. от него вече не мога да се вредя да седна на компа  Crazy
За РД му подариха и лаптопче, детско, пак и мишка има, ама не та не, моя стар комп е по-интересен, а на неговия само пуска музика, обаче взема поне 3 музикални играчки и като някой DJ пуска музика и от трите и става една Crazy и си танцува, а наскоро откри в едно чекмедже и слушалките с микрофон ...  hahaha

Прегръдки и целувки на всички, пак ме дърпа да ставам, та той да си цъка с мишката и "пише" на клавиатурата  Crazy

# 297
  • Мнения: 616
Меги, Честито!!!  Hug Много хубава новина, желая ти да мине много леко и бързо бременността и едно хубаво безпроблемно раждане този път  Hug
Аз да си призная, че и ние правим някакви опити за бебе, ама то... като го гласиш - не става  Crazy

Митю Митев е добре, ходи много добре вече, качва и слиза стълби доста добре, яде с доста апетит и така... за сега е здравичък, нямаме проблеми, дано да е все така! Аз продължавам да градя надежда да кача някое килце, но засега хич не ме огравя, вече ме е страх от кантара, че съм изкльощавяла повече, отколкото в 10-ти клас  Cry падат ми дрехите, продавачките от вратата ме пращат на детския щанд ... ужасТ!

Маристута, гласувам и аз Simple Smile  Филаделфията става сполучливо с плод, според мен.

Хайде до скоро!

# 298
  • Мнения: 33
Благодаря, милички Simple Smile

Рали, и ти май ще имаш бебе? Кога чакаш?

Офиоли, наистина планираните бебета май стават много по-трудно за разлика от непланираните - да си призная, че бебето мнооого ни изненада и чак не знам как е станало Simple Smile

Катето съответно веднага усети каква е работата и много бързо се отби, аз мислех, че ще се кърмим поне до есента, ама детето не иска вече. Пък и трябва да започваме с отделянето една от друга, че пролетта не знам как ще я караме.

Разгледах снимките, всички много са порастнали Simple Smile и чувам, че лудуват.

И Катерина е голяма калпазанка, непрекъснато пада, удря се, но веднага става и на никой не дава да й помага. Също много обича да танцува, особено на Патето Яки Simple Smile

И много обича като бием комари да ни гледа как летим из къщата - голям смях пада.

На прощапулника хвана лекарските слушалки, после взе гримовете да е хубава и накрая и една книга. Та да видим  Laughing


Хайде, целувки на всички, есента мисля, че ще имам повече време да пиша и чета Simple Smile

# 299
  • Мнения: 657
Разгеле! Изписахме я таз тема! Mr. Green

Нова Темичка Wink

Общи условия

Активация на акаунт